The NUCB Business School

Úvod

Read the Official Description

Nagoya University of obchodu a podnikání (NUCB) Business School je soukromá univerzita se nachází v centru čtvrtého nejvíce kosmopolitní čtvrti v Japonsku. Byla založena v roce 1953 a je akreditována AACSB International a sdružení MBA. NUCB je také členem EFMD a obdržela "čtyři Zlaté palmy" v Eduniversal Oficiálního výběru 2015. V "MBA žebříčku 2015" vydaného Nikkei Kariéra Magazine, NUCB je na 1. místě mezi všemi tuzemskými obchodní školy. NUCB nabízí výměny studentů, profesorské výměny, společný akademický výzkum, a společných studijních programů v závislosti na programech jednotlivých potenciálními partnery.

Historie NUCB Business School

Yuichi Kurimoto byl první Japonec, aby absolvent z University of Alberta na Filozofické fakultě v roce 1930. Po svém návratu do Japonska pochopil, že výchova byla většinou přístupné elitu, a tak se prosazoval v boji, aby byl k dispozici disenfranchised japonské mládeže dne. V roce 1935, on začal odborného ústavu s názvem 'Nagoya železnice školy', který byl později následovala střední školy a Junior College.

Vždy vizionář, Yuichi Kurimoto si uvědomil, že poválečné ekonomické a populační boom v Japonsku by vytvořilo silnou poptávku po instituce věnovaný obchodní vzdělání. Tak, v roce 1953, Nagoya University of obchodu a podnikání (NUCB) byla založena.

Akreditace: NUCB byla udělena dvě z hlavních akreditací, AACSB & AMBA!

NUCB Business School hrdě oznamuje, že je to první MBA program v Japonsku držet dvojí akreditaci od obou AACSB International a Asociace MBA. Tyto punc Excellence Awards propůjčený strategické iniciativy AACSB a AMBA stmelit NUCB je být nejlepší z nejlepších mezi obchodní školy v Japonsku a Asii. V tomto věku globalizace, mezinárodní uznání takovými prestižní akreditace subjektů AACSB a AMBA znamená náš trvalý závazek k zachování jistotu a zachování nejvyšších celosvětových standardů kvality.

Nagoya University of obchodu a podnikání a NUCB Business School jsou plně schvaluje japonským ministerstvem školství, kultury, sportu, vědy a technologie.

NUCB a AACSB International

AACSB International - asociace pro Advance Collegiate školy podnikání je profesní sdružení pro vzdělávání Vysoká škola a univerzita managementu a premier akreditační agentury pro bakalářské, magisterské a doktorské studijní programy v oboru Business Administration a účetnictví.

V roce 2002, Nagoya University of obchodu a podnikání získal AACSB Mezinárodní členství jako teprve třetí vzdělávací instituci v Japonsku. NUCB předložila zprávu o sebehodnocení a dosáhl akreditaci jeho bakalářské a magisterské programy v roce 2006.

NUCB a AMBA

NUCB je první a jediný Business School v Japonsku akreditována asociace MBA. akreditace AMBA se vztahuje pouze na programy NUCB Business School je MBA a EMBA v japonských; vzhledem k tomu, AACSB Mezinárodní schvaluje jak vysokoškoláka a postgraduální programy.

NUCB a Eduniversal

Eduniversal představuje pořadí hlasoval o děkany z univerzit a škol na seznamu 1.000. NUCB byl vybrán jako jeden z nejlepších mezinárodně známých obchodních škol podle vědeckého výboru Eduniversal.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Videos

NUCB Global MBA

Global MBA Voices

Contact

Nagoya University of Commerce and Business

Adresa, 1. řádek The NUCB Business School Global Leader Program Admissions Office 1-3-1 Naka-ku Nishiki Nagoya, Japan
460-0003 Nagoya, Japonsko
Website http://www.nucba.ac.jp/en/