Doshisha Business School

Úvod

Read the Official Description

Byla založena v roce 1875, Doshisha University je široce uznáván jako jeden z nejlepších japonských komplexní univerzit, s význačnou dějin pedagogiky založené na zakladatele Joseph Hardy Neesima filozofie "vzdělávání provázený svědomím." Doshisha Business School (DBS) se otevřel v roce 2004, v návaznosti na dlouholetou tradici úspěšných Kyoto založených na globálních korporací, jako je společnost Omron, Kyocera, Shimadzu, a Nintendo. Naše anglického jazyka Global MBA byl slavnostně otevřen vedle školy japonské MBA v roce 2009 a následujících pět úspěšných let byla posílena jako nezávislý Globální MBA (Global Business a manažerských studií) programu, v roce 2014 se podpořen vyhrazené fakulty a rozšířené nabídky kurzů. Sdílení vizi zakladatele naší univerzity, pevně věříme, že podniky a podnikatelé musí usilovat nejen o finanční úspěch, ale také, aby se pozitivní sociální přínos pro svět, v němž žijeme.

Naším cílem je připravit budoucí obchodní lídři, kteří jsou ochotni a schopni efektivně reagovat na vznikající potřeby zvýšeně různorodé skupiny lidí, které se účastní v globální ekonomice. Program Doshisha Global MBA nabízí unikátní zážitkovou MBA studentům, kteří jsou ochotni pracovat ve spolupráci s profesory a místními a nadnárodních obchodních lídrů Při zkoumání - a náročné - tradice a trendy v celosvětové podnikání a řízení. Doshisha Business School se nachází v krásné a historické město Kjóto, v Japonsku je "Kansai" oblast (soustředěné kolem Kjóto Osaka-Kobe). Se nachází v malebném přírodním prostředí, Kyoto nabízí vzrušující směs tradiční a moderní, s 17 světového dědictví UNESCO, různých uměleckých a duchovních pronásledování, bezpečné a zábavný noční život a mnoho dalšího. V regionu Kansai je také průmyslové srdce Japonska, s největším počtem výrobců v Japonsku a mnoha center VaV a high-tech vědeckých parků. Budeme rádi, studenty, vydělávat na tom, že v tomto speciálním místě s jeho historické sítí inovačních a tvůrčích odvětví. Lidé přidržte klávesu

Od svého založení, je rysem programu Doshisha Global MBA je rozmanitost lidí, kteří dělají náš program zvláštní. Studenti se kterými pracujeme pocházejí z nejrůznějších prostředí a během studia mohou spolupracovat s kolegy z více než 30 různých zemí. Program přijímá přihlášky z ctižádostivé a inspirovat jednotlivce bez ohledu na pohlaví, etnický původ, náboženství nebo národnosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Global MBAs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Contact

Doshisha University

Adresa, 1. řádek The Graduate School of Business Doshisha University Karasuma-Imadegawa, Kamigyo-ku
602-8580 Kjóto, Japonsko
Website http://gmba.doshisha.ac.jp/en/
Telefonní číslo +81 75-251-3120