Ritsumeikan Asia Pacific University (APU)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

S více než stoletou tradicí a historií otevřel akademie Ritsumeikan APU v dubnu 2000 jako první skutečně mezinárodní univerzitu v Japonsku. Naše vysokoškolské školy vítá studenty do učebních osnov plně angličtině v jedinečně multikulturním prostředí. Postgraduální školy na APU se zaměřují na studie Asie a Tichomoří se studijními možnostmi zaměřenými na řešení složitých otázek, jimž čelí společnosti a prostředí v asijsko-tichomořské oblasti, stejně jako management, se zaměřením na japonský styl podnikání a dynamický svět mezinárodní obchod. APU Graduate Schools jsou plně akreditovány japonským ministerstvem školství, kultury, sportu, vědy a techniky (MEXT).

Světové vzdělání

Programy absolventů APU byly v uplynulých letech vybrány pro několik prestižních stipendijních programů, mezi něž patří program "Joint Japan / Graduate Scholarship Program" a program "Asian Development Bank-Japan Scholarship Programme". Některé z dalších organizací, které sponzorovali naše postgraduální studenti, zahrnují indonéské ministerstvo financí, japonské korporace, orgány místní správy a Agenturu pro mezinárodní spolupráci (JICA).

Skvělé mezinárodní prostředí

Areál je jedinečným průchodem do světa a přitahuje studenty a fakulty z celého světa. Naši japonští členové fakulty také přišli s námi s různorodou mezinárodní kariérou a akademickými zkušenostmi. Tato nesmírně bohatá směsice jazyka a kultury získala APU pověst japonské "globální vesnice".

Japonské zkušenosti

Vzhledem k tomu, že kurzy absolventů jsou prováděny výhradně v angličtině, nevyžadují se žádné předchozí znalosti japonského jazyka. Nicméně, pro ty, kteří mají velký zájem se učit japonštinu, začátečníky třídy úrovně jsou drženy speciálně pro absolventy studentů bez dalších nákladů. Ponořený do kultury Japonska, studenti mohou dát své nové jazykové dovednosti k užívání na denní bázi.

Mezinárodní akreditace

- Od srpna roku 2016 je Ritsumeikan Asia Pacific University akreditovaným členem AACSB International - asociace na Advance Collegiate Schools of Business ( http://AACSB.edu/ ). Ritsumeikan Asia Pacific University je jednou z tří institucí v Japonsku, této akreditace. Z těchto institucí jsme jediní, kteří nabízejí vysokoškolské studijní programy v anglickém a japonském jazyce a mají jediný program MBA akreditovaný v jazyce AACSB v Japonsku.

Místa

Beppu

Ritsumeikan Asia Pacific University

Adresa, 1. řádek
1-1 Jumonjibaru, Beppu, Oita
874-8577 Beppu, Prefektura ectureita, Japonsko
Telefonní číslo
+81-977-78-1119

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium