Nguyen Tat Thanh University, NTT Institute of International Education (NIIE)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v NTT Institute of International Education, nebo v krátké NIIE - nový model mezinárodní vzdělávání, tady ve Vietnamu. V NIIE, snažíme se poskytnout studentům světové třídy vzdělání, které zařídíme jim dovednosti, znalosti a osobní vlastnosti za velmi úspěšnou budoucí kariéru. Studenti na NIIE budou studovat stejné programy, že studenti ve Velké Británii, Austrálii a Singapuru bude následující, a oni získají cenné diplomové nebo bakalářské studium, který bude uznávaný po celém světě. Kromě toho se studenti stanou hovoří plynně anglicky, nejdůležitější jazyk pro obchod a komunikaci, která bude otevřena dveře k nejlepším míst ve Vietnamu a na celém světě. NIIE bude dělat vše pro to, abyste zjistili, se studenti učí, rozvíjet se a uspět v jejich studiu. Máme nový institut budovu na 298A Nguyen Tat Thanh Street vybaveny moderním zařízením, novou knihovnu a řadu učeben a dalších zdrojů pomoci studentům v jejich studiu. Nová ubytovna se staví také, že bude nabízet západní styl vybavení pro studenty v mezinárodních programech. Naše výukové zaměstnanci jsou vyhrazené a dobře kvalifikované, a bude používat up-to-date a studentů zaměřené vyučovacích metod, stejně jako nejnovější technologie, inspirovat studenty učit se a pokrok ve studiu. Všichni jsou vítáni, aby se vztahují na NIIE - příkladnou institut, který bude ukazovat cestu na podání dohromady nejlepší aspekty mezinárodního vzdělávání v Ho Chi Minh City.

VISION Abyste se stali jedním z největších mezinárodních vzdělávacích institucí ve Vietnamu tím, že nabízí řadu kvalitních vzdělávacích programů, které jsou mezinárodně uznávané, a které poskytují absolventy s dovednostmi a kvalifikacemi potřebnými Vietnamem pro svůj další růst a rozvoj.

MISSION Chcete-li vytvořit vzdělávací institut, který poskytuje vysoce kvalitní mezinárodní vzdělávací programy pro Vietnamce a zahraniční studenty, aby vyhovovaly potřebám absolventů a národa v 21. století

Místa

Ho Či Minovo Město

Adresa, 1. řádek
Nguyen Tat Thanh University
298A Nguyen Tat Thanh st., Distict 4, Ho chi Minh City, Vietnam

Ho Či Minovo Město, Ho Či Minovo Město, Vietnam

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium