Asian Institute of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Založena v roce 1959, AIT je přední mezinárodní, mezivládní institut vyššího vzdělávání v Asii. AIT spolupracuje s veřejným a soukromým sektorem v celém regionu a některými špičkovými univerzitami na světě. Jeho cílem je rozvíjet vysoce kvalifikované a odhodlané odborníky, kteří budou hrát vedoucí úlohu v technologické inovaci a udržitelném rozvoji regionu. Mezinárodnost, kvalita, inovace a význam jsou základními hodnotami AIT.

OCENĚNÍ A UZNÁVÁNÍ

1987 věda a technologie pro rozvoj ocenění předložené AIT Agenturou Spojených států pro mezinárodní rozvoj a Národní rada pro výzkum pro efektivní přenos průmyslových technologií a dovedností do rozvojového světa, školení vědců a inženýrů z asijských zemí. 1989 Cena Ramon Magsaysay za mezinárodní porozumění představila AIT za formování nové generace inženýrů a manažerů, kteří se angažují v Asii, v atmosféře akademické dokonalosti. Cenu za rozvoj řízení za rok 1994 představila AIT Asian Management Awards za podporu rozvoje pracovních sil, technologických změn a udržitelného růstu v regionu prostřednictvím pokročilého vzdělávání a výzkumu. 1996 Ceny DAAM International Vienna Awards, které představil Asociace Danube Adria a Manufacturing (DAAM) ve Vídni v Rakousku, vyjádřily ocenění společnosti AIT a odborníkům na špičkové technologie z Inženýrského programu průmyslových systémů školy pokročilých technologií za svůj významný příspěvek oboru technických věd a mezinárodní vědecké spolupráce v rámci projektu DAAM při příležitosti 7. mezinárodního sympozia DAAM k oslavě 1000. výročí Rakouska. Rok 2006 byl udělen AIT v oblasti mezinárodních vztahů, které přispěly k odborné přípravě lidských zdrojů ve Vietnamu a rozvoji přátelských vztahů mezi Vietnamem a ostatními zeměmi.

AIT VIETNAM: První mezinárodní vzdělávací instituce ve Vietnamu

AIT Vietnam (AIT-VN) byla založena v roce 1993 na základě dohody mezi vládou Vietnamu (MoET) a AIT. AITVN se pyšní tím, že je první mezinárodní vzdělávací institucí ve Vietnamu a prvním centrem AIT mimo její ústředí v Thajsku. Od roku 1993 absolvoval AIT více než 3 000 magisterských a doktorských prací. držitelů a 20 000 odborníků ve Vietnamu, kteří nyní zastávají důležité pozice ve veřejném i soukromém sektoru. AIT ve Vietnamu má tři hlavní kanceláře: Hanoi, Ho Chi Minh a Can Tho a několik programových kanceláří (v Dong Nai, Vung Tau, Tra Vinh a Da Nang). Naše aktivity pokrývají všech 61 měst a provincií ve Vietnamu. Naše výcvikové a studijní cesty jsou organizovány v různých zemích a regionech po celém světě, včetně Thajska, Číny, Singapuru, Malajsie, Singapuru, Jižní Koreje, Filipín, Laosu, Austrálie, Nového Zélandu, Evropy a USA.

Naše mise

Posláním AITVN je vyškolení budoucích vedoucích pracovníků pomocí vysoce kvalitního vzdělávání a odborné přípravy, výzkumu (ve vědách, vzdělávání, inženýrství a řízení) a udržitelného rozvoje Vietnamu a regionu.

Naše vize

Naší vize je stát se prestižní regionální institucí, která nabízí mezinárodní možnosti v oblasti kvality, inovací a pracovních příležitostí pro udržitelný růst regionu.

Proč AIT-VN?

AIT ve Vietnamu se zavázala k mezinárodnímu kvalitnímu vysokoškolskému vzdělávání. To v kombinaci s jeho dlouhou historií ve Vietnamu a sdruženými důkladnými pohledy na právní, ekonomickou a politickou krajinu, sociální a kulturní trendy poskytují AIT s komparativní výhodou, která není k dispozici žádné jiné mezinárodní instituci vysokoškolského vzdělávání ve Vietnamu. Fakultní a školící pracovníci AIT-VN jsou zkušení odborníci v příslušných oborech s bohatou zkušeností z výuky / učení v mezinárodním prostředí. AIT-VN má širokou síť partnerů ve Vietnamu i mimo něj, včetně vládních organizací, nevládních organizací, velvyslanectví a podniků v soukromém i veřejném sektoru, aby zajistila relevanci a odezvu všech svých programů. Tito partneři jsou také cennými zdroji pro umístění studentů po absolvování programů AIT.

Místa

Hanoi

Adresa, 1. řádek
Asian Institute of Technology in Vietnam
Address: Building B3 - University of Transport and Comunication, Lang Thuong

Hanoi, Hanoi, Vietnam