Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Uruguay

Universidad de Montevideo

Uruguay Montevideo

Proč zvolit MU? PLÁNY teoretickou a praktickou výuku Závody se skládají z povinných předmětů představujících úvodní úrovně různých oborů a volitelných nebo volitelných přizpůsobit svůj akademické profil. vedení Učitelé, kteří vás doprovázejí během vaší kariéry a radí na generování vlastních projektů. ODDĚLENÍ praxe a kariérní Blížíme se do světa práce prostřednictvím umístění do zaměstnání, veletrhy pracovních příležitostí, semináře a konvencí. Malá skupina TŘÍDY Posílit dialog a výměnu … [+] znalostí a nápadů mezi studenty a učiteli. Vysoké hladiny absolvent a zaměstnanecké excelentní Pozdravit mladý, s dobrou akademické úrovni a mít hotový stáže máte lepší příležitosti ke vstupu na trh práce. Humanistická a interdisciplinární vzdělání Jsme si vědomi, že realita se neustále mění, a tak dáváme interdisciplinární a humanitní vzdělání, který bude poskytovat širokou a hlubokou vizi společnosti a světa přizpůsobit se jejich pohybu. JAZYKY UM také můžete studovat angličtinu a portugalštinu na různých úrovních. Režim se pohybuje od dílen nebo krátkých seminářích a kurzech pololetní nebo roční. univerzitního života Pro doplnění své vzdělání nabízíme různé aktivity, jako je sport (fotbal, futsal, basketbal, házená, florbal, venkovní bazén a provozní místnosti, klub dobrodružné), dobrovolnictví či kaplani. Multikulturní akademické prostředí UM vám convivís se zahraničními studenty, jejich kultur a jazyků, vytvoření mezinárodního prostředí, které obohacuje kariéru a svůj způsob vidění světa. výměnných programů Dohody s nejlepšími zahraničními univerzitami, které umožňují obohatit své školicí materiály studují vysokoškoláka a / nebo postgraduální studium v ​​zahraničí. [-]