Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ukrajinská katolická univerzita (UKU) je dynamická soukromá vzdělávací a výzkumnou institucí vzdělávání nové generace vedoucích ke splnění praktických globální a lokální problémy prostřednictvím vysoce kvalitního vzdělání, osobního růstu a aktivní společenské odpovědnosti.

V roce 2015, ukrajinský Catholic University, spolu s podnikatelskou sférou Lvově, Lvov IT Cluster a vedoucích IT společností, otevřela nový bakalářský program v počítačových věd - CS @ UKU (Computer Sciences na UKU). CS @ UKU je jediný program na Ukrajině po vzoru nejlepších škol v oblasti výpočetní techniky na světě - Stanford University a University of Waterloo. Program byl zahájen jak tam je velká potřeba vysoce kvalifikovaných pracovníků IT. V roce 2016 byly vytvořeny Fakulty aplikovaných věd.

Poslání Fakulty aplikovaných věd

Fakulta aplikovaných věd je program, který tvoří lídry v oboru, kteří budou využívat své znalosti k ovlivnit současnost a budoucnost Ukrajina a svět.

Vize Fakulty aplikovaných věd

Fakulta aplikovaných věd je intelektuálně stimulující program, který rozšiřuje hranice vzdělání v oboru počítačových věd a informačních technologií na Ukrajině. Naše budoucí absolventi nejsou jen úspěšní zaměstnanci v renomovaných světových IT firem, které jsou multi-tváří jedinci, kteří jsou připraveni k vytváření nových produktů a služeb, nových nápadů a významy, a to jak v oblasti informačních technologií, jakož i v jiných oblastech života ,

popis programu

Fakulta aplikovaných věd je zaměřen na studenty, kteří mají zájem o tvrdé práci a sebezdokonalování s cílem získat odborné znalosti v moderních informačních technologií a počítačových věd potřebných pro úspěšné umístění do zaměstnání v současném trhu.

Obsah Program byl vyvinut ve spolupráci s předními IT společnostmi ve Lvově a s přihlédnutím ustanovením nového zákona „o vysokoškolském vzdělávání na Ukrajině“, nejlepších ukrajinských a zahraničních praktik, doporučení Asociace pro výpočetní techniku ​​(ACM), Institutu inženýři v elektrotechnologie a elektroniky (IEEE) (2013), stejně jako Rada ukrajinské na konkurenceschopnost průmyslu informačních-komunikační technologie (2014).

Program je plánován jako čtyřletého programu je a zahrnuje předměty v oblasti odborných a humanitních bloků. Mezi základních předmětů pro studenty jsou: Softwarové inženýrství; Information Assurance a bezpečnosti; Programovací jazyky; Paralelní a distribuované výpočetní; Diskrétní konstrukce; Grafiky a vizualizace; Human - Computer Interaction; Analýza dat; Informace o řízení; Intelektuální Systems; a obchodní analýzy.

Pro programové lektorů, je nesmírně důležité, aby se znalosti počítačových věd a informačních technologií, které studenti získají během studia na Fakultě aplikovaných věd být užitečné. Proto osnovy každého hlavního předmětu předpokládá praktické úkoly a případové studie, které byly předložené profesionály, kteří sami pracují v IT průmyslu.

Kromě toho proces učení mají studenti možnost navštěvovat různé kluby: umělá inteligence, robotiky, Front-end / serverové části, vývoj hry, 3D modelování a algoritmické programování. Nedílnou součástí procesu učení místy setkání, kterých se veřejné mínění (každý týden), letní practicums a stáže u IT firem a konkrétní rysem tohoto programu je zvýšení znalostí cizích jazyků.

Počínaje třetím rokem, některé předměty Fakulty aplikovaných věd jsou prezentovány v angličtině. Vzhledem k tomu, že moderní svět je multipolární a že inovace a objevy se stalo na okrajích, na střetu kultur, jazyků apod ležel jsme zjistili průsečík mnoha oborů: Historie skvělých nápadů; kritické myšlení; akademické psaní; a sociální podnikání.

Odborná příprava se uskutečňuje prostřednictvím různých practicums a letních stáží u partnerských společností a prostřednictvím projektově orientované kurzy přímo související s prací v IT průmyslu. Úzký vztah Lvovské Business School UKU bude umožnit zúčastněným studentům získat znalosti o základech podnikání, inovace a podnikání. Program silně podporuje nadané studenty vytvářet své vlastní flexibilní studijní cestu, s přihlédnutím k široké oběti kvalitních vzdělávacích produktů na světovém trhu vzdělávání (mooc, účast na stážích na zahraničních univerzitách, specializované certifikační kurzy partnerů programu, UKU vzdělání, atd.). Program udržuje dobré kontakty s firmami, jako je IBM, Google, Twitter, EPAM, SoftServe, ELEKS, Sigma Software, Ciklum, Gramarly, Perfectial, Romexsoft, stejně jako jednotlivci a řadou univerzit, jako je Carnegie Mellon University, New York State University ,

Některé z těchto programů Informatika v ukrajinských univerzitách mění své kurikulární přístupy následující výpočetní techniky programu na UKU. První připustil CS @ UCU studentka kohorta byl jedním z nejsilnějších na Ukrajině. Průměrné Žadatel poločas 186,5 z 200 prostřednictvím nezávislého externího hodnocení. Průměrné skóre v matematice byl 193/200 s 60% studentů bodování více než 195/200 bodů. Průměrný počet bodů druhé přijímaných studentů na programu CS @ UKU je nejsilnější ze všech ukrajinských univerzit s výpočetní techniky programy.

V září 2016 jsme se otevřít anglická jazyková prakticky orientovaný magisterský program.

Místa

Lvov

Adresa, 1. řádek
17 I. Sventsitskoho str.
room 212

79011 Lvov, Lvovská oblast, Ukrajina

Programy

Tato škola dále nabízí: