Ukrainian-American Concordia University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Historie a rozpoznání

ConcordiaUA, první společný ukrajinsko-americký institut, založený v roce 1997, je akreditován ministerstvem školství a vědy Ukrajiny a nabízí bakalářské a magisterské programy.

ConcordiaUA je jediná univerzita na Ukrajině, která má programy akreditované Mezinárodní akreditační agenturou - FIBAA.

25. ledna 2018 se Concordia ukrajinsko-americká univerzita stala členem světově proslulé organizace pro zajištění kvality, transparentnosti a integrity vysokoškolského vzdělávání - Mezinárodní skupiny kvality (CIQG).

Náš "starý" partner - Concordia University-Wisconsin / Ann Arbor (USA) - se stal spoluzakladatelem ukrajinsko-americké univerzity ConcordiaUniversity a naše univerzita změnila své jméno, takže se dnes nazývá Wisconsin International University Ukraine (WIUU) ConcordiaUA).

V roce 2018 jsme vstoupili do top 10 soukromých vysokých škol na Ukrajině href = "https://osvita.ua/vnz/rating/25714/ .

V roce 2017 se stal ConcordiaUA top 5. místo v hodnocení ukrajinských vysokých škol (státních i soukromých) o skóre osvědčení o vnějších kvalifikace žadatelů, kteří vstoupili univerzity v roce 2017 v souladu se smlouvami href = "http://osvita.ua / vnz / hodnocení / vstup-osvita / 59045 / .

Členství ve společnosti ConcordiaUA v německo-ukrajinské společnosti Ekonomika a věda (Bonn, Berlín, Mainz), obchodní komora v Kyjevě, spolupráce s mezinárodními společnostmi a partnerskými zahraničními univerzitami umožňuje studentům společnosti ConcordiaUA procvičovat, studovat a cvičit v zahraničí (USA a Evropa) , rozvíjet významné odborné znalosti týkající se kultury, politiky, ekonomiky a jazyků. ConcordiaUA nabízí celou řadu letních a zimních programů na Floridě, Trieru, Wormse, Mnichově, Londýně, Plymouthu, Madridu, Paříži a Štrasburku. Studenti ConcordiaUA integrují znalosti univerzity do činností mezinárodních společností a podniků. Kurzy a stáže na partnerských univerzitách uznává společnost ConcordiaUA.

Studijní programy ConcordiaUA - v kampusu, online nebo v kombinaci obou, v angličtině

BAKALÁŘSKÉ PROGRAMY

ŘÍZENÍ: Hotel Management; IT a E-Business Management

MEZINÁRODNÍ EKONOMICKÉ VZTAHY: Mezinárodní ekonomické vztahy; Mezinárodní obchod; Mezinárodní ekonomika

OBCHODNÍ ADMINISTRATIVA

MASTEROVÉ PROGRAMY

MANAGEMENT: Mezinárodní MBA řízení podniku; Master of Business Administration (MBA)

Společnost ConcordiaUA nabízí řadu programů dvojího diplomu:

1.Dvojaký bakalářský titul na University of Minnesota Crookston (USA) - Mezinárodní obchod, Mezinárodní ekonomické vztahy, Management atd.

2. Dual magisterský titul s Concordia University - Wisconsin / Ann Arbor (USA) - MBA, mezinárodní obchod, komunikace

3. Dvojnásobný magisterský titul na státní univerzitě Koblenz-Landau (Německo) - MVA, mezinárodní management, magisterský program v oblasti řízení informací (Master in Entrepreneurship, Technology and Innovation Management).

4. Dvojnásobný magisterský titul na Univerzitě řízení bezpečnosti práce (Polsko) - MVA, mezinárodní management, projektový management a psychologie v mezinárodním obchodě.

AKADEMICKÉ PROGRAMY MOBILITY

Kromě dvouúrovňových programů nabízíme také akademické výměnné programy s University of Wisconsin / Ann Arbor (USA), University of Trier (Německo), Univerzitou aplikovaných věd Worms (Německo), Richmond International American University (Londýn, Velká Británie) Varna University of Management (Bulharsko) a další.

Život v ConcordiaUA

Naše fakulty jsou vysoce kvalifikovaní profesionálové v různých oblastech podnikání a řízení. Každý rok konference ConcordiaUA vyzývá významné profesory z partnerských univerzit, Fulbright Scholar Program a instruktory z Peace Corps a mezinárodních obchodních společností.

ConcordiaUA je jedním z prvních, který zavedl programy Distance-Learning a on-line a upgraduje inovativní metody a techniky vzdělávacího procesu.

Vzdělávání na ConcordiaUA je učební a životní zkušenost, která mladým lidem umožňuje prozkoumat jejich potenciál a připravuje je na výzvy moderního světa.

Studentský život na ConcordiaUA je zajímavý a různý. Tam jsou nejen třídy, ale také výzkumné činnosti, účast na každoročně sportovních a kulturních akcích a festivalech organizovaných naší univerzitou. Naši studenti a členové fakulty připravují a slaví společně ukrajinské a mezinárodní svátky. Studenti zorganizují různé zábavné programy v angličtině - koncerty, hry, soutěže a diskotéky. Studenti ConcordiaUA jsou navíc povzbuzováni, aby se účastnili různých výletů a exkurzí na Ukrajině a dalších zemích.

Země zastoupené v ConcordiaUA

Studenti z více než čtyřiceti zemí se zúčastnili soutěže ConcordiaUA: Azerbajdžán, Belgie, Egypt, Finsko, Gruzie, Ghana, Indie, Írán, Kazachstán, Lotyšsko, Libye, Nigérie, Pákistánu, Čínské lidové republiky, Kamerunské republiky, Republiky Gambie Srbska, Ruska, Saúdské Arábie, Jižní Afriky, Turecka, Turkmenistánu, Ukrajiny, USA atd.

Programy v rámci Společenství a mimo ni

Univerzita úspěšně rozvíjí program amerických studií.

ConcordiaUA se stala koordinátorem projektů HMC Projects a úspěšně zajišťuje výběrovou kampaň pro stipendijní program pro nadané žáky středních škol Ukrajiny, které jim nabízejí příležitost studovat si na dvouletém šestém programu v internátních školách Spojeného království a získávat mezinárodně uznávanou kvalifikaci .

Společnost ConcordiaUA úspěšně absolvovala výroční soutěž pro obchodní angličtinu a její stipendia pro výherce na studiích na ConcordiaUA.

Jazyková škola, kurzy a příprava testů v angličtině, němčině a španělštině

  • Kurzy pravidelného semestru (září-prosinec, únor-květen)
  • Intenzivní letní kurzy (červenec a srpen)
  • Školení s rodilými mluvčími.

ConcordiaUA nabízí testovací přípravu včetně TOEFL, GMAT a JELTS, stejně jako programů pro místní obchodní ředitele.

ConcordiaUA organizuje programy pro malé a střední podniky, školení a semináře pro manažery místních podniků, kteří potřebují školení v konkrétních oblastech lidského kapitálu, ekonomiky, mezinárodních účetních standardů, prodejních technologií, marketingu, hotelového managementu, němčině, angličtině atd. Cílem je poskytnout znalosti a dovednosti podle očekávání a požadovaných výsledků účastníků. Před zahájením programu se provádí pečlivé analýzy potřeb. Program je navržen s ohledem na potřeby a pozadí studentů.

  • Workshopy ConcordiaUA

Workshopy o problematice udržitelného rozvoje, podnikání a vedení jsou poskytovány studentům ConcordiaUA a studentům. Odborníci z mezinárodních organizací, fakulty, zodpovědní členové diplomatických misí, poslanci, nevládní organizace a podnikatelské kruhy jsou vyzváni, aby se studenty pracovali ve formátu workshopu.

Kariérové ​​poradenství a stáže

Obchodní stáž byla vytvořena ve společnosti ConcordiaUA jako krok k dosažení cílů stát se vedoucím vzdělávacím zařízením, pokud jde o zaměstnatelnost studentů. Hlavním účelem stáže je poskytnout studentům praktické zkušenosti v oboru podle mezinárodních a ukrajinských standardů.

Knihovna a internetové centrum

ConcordiaUA má vysoce kvalitní knihovnu, která slouží jako jeden z hlavních nástrojů pro studium studentů. Knihovna obsahuje učebnice, knihy, vědecké časopisy a další akademickou literaturu v ukrajinštině, angličtině, němčině a dalších jazycích. Server ConcordiaUA obsahuje katalog a slovníky, které lze snadno získat. Studenti mohou využívat čítárnu pro své pohodlí. Zaměstnanci knihovny ConcordiaUA jsou vždy ochotni pomoci při hledání informací.

Internetové centrum ConcordiaUA otevírá přístup k virtuálním internetovým databázím: knihovnám, informačním centrám, zahraničním vydavatelům, archivům a vědeckým časopisům. Internet poskytuje technologie distančního vzdělávání a spojuje společnost ConcordiaUA s kolegy a partnery po celém světě.

Stipendia a ceny

Stipendium je uděleno vítězům soutěže ConcordiaUA Business English Selected Board.

Nejlepším studentům je poskytnuto stipendium na studium na ConcordiaUA, Richmond University a dalších partnerských univerzitách na základě doporučení rady ConcordiaUA.

Výzkumné činnosti

ConcordiaUA a studenti se účastní výzkumné činnosti na univerzitě. Ukrajinská a mezinárodní fakulta pomáhá studentům budovat své výzkumné dovednosti a nabízet akademické poradenství v různých oborech.

ConcordiaUA organizuje a aktivně se účastní mezinárodních konferencí a seminářů na Ukrajině i v zahraničí.

ConcordiaUA publikuje výzkumné časopisy "Vzdělávání, řízení a podnikání: mezinárodní dimenze".

Místa

Kyjev

Adresa, 1. řádek
8-14 Turhenevs’ka Street, room 1-4
01601 Kyjev, Kyjevské město, Ukrajina

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium