Ivano-Frankivsk National Technical University Of Oil And Gas

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ivano-Frankivsk je historické město ležící na západní Ukrajině (550 km od Kyjeva). Je správním centrem regionu Karpaty. Městský návštěvník může nalézt prvky různých kultur spojených uvnitř Ivano-Frankivsku. Za jasného počasí je možné vidět vysoké vrcholy Karpát s lesy, které spadají z hor až k okraji městských předměstí.

Ivano-Frankivsk National Technical University Of Oil And Gas

Ivano-Frankivsk National Technical University Of Oil And Gas (IFNTUOG) , založený v roce 1967, je lídrem na trhu v poskytování vysokoúrovňové technické a netechnické školení ukrajinského energetického sektoru - hlavní hnací sílu ukrajinské ekonomiky. Společnost IFNTUOG, která uznává své zvláštní závazky vůči ropnému a plynárenskému průmyslu, nabízí jedinečnou kombinaci výuky, odborné přípravy a odborně zaměřených odborných znalostí. Všechny dostupné ukazatele kvality výzkumu a akademického postavení IFNTUOG na špičkové úrovni ukrajinských technických univerzit.

V dnešní době studuje na IFNTUOG více než osm tisíc studentů. Mezi nimi je asi 400 zahraničních studentů z různých zemí Afriky, Asie a Jižní Ameriky.

Naše univerzita se skládá z téměř 50 oddělení. Většina z nich poskytuje školení specialisté pro ropný a plynárenský průmysl. Studenti z Ukrajiny a ze zámoří mohou prozkoumat akademické obory z geofyziky, geologie, vrtání, ropné inženýrství, ropné a plynárenské výroby, výstavba potrubí, podzemní skladování plynu, elektrotechnika, strojírenství, architektura, obnovitelné zdroje energie, obchodní ekonomie a překlad.

IFNTUOG nabízí anglickou dodávku:

-Olej a plynové inženýrství a technologie - bakalářský titul (se zaměřením na ropnou a plynárenskou výrobu);

-Olej a výroba plynu - magisterský titul;

-Energetické řízení - magisterský titul.

Ropné a plynové inženýrství a technologie - bakalářský titul, 4 roky studia

Výroba ropy a plynu - magisterský stupeň, 1 rok 6 měsíců

Energetický management - magisterský stupeň, 1 rok 6 měsíců

Datum zahájení programu: 1. září, 1. února Vstupné: 15. července - 1. října.

Poplatky a platby (za jeden akademický rok) :

Místa

Ivano-Frankivsk

Adresa, 1. řádek
15 Karpatska Street
76019 Ivano-Frankivsk, Ivano-Frankivská oblast, Ukrajina

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium