Walden University

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Walden University Dopad svůj svět s titulem z Walden. Začněte ještě dnes!

Walden titul a certifikát programy jsou určeny pro profesionály. Odeslat formulář na pravé straně se dozvíte, jak si můžete udělat změnu a kariéře.

Již více než 40 let, Walden University, akreditované instituce, pomohla pracují profesionálové dosáhli svých vzdělávacích cílů. Walden titul a certifikát programy jsou navrženy tak, aby pomoci studentům prozkoumat aktuální trendy na trhu, získat relevantní dovednosti, které mohou být okamžitě aplikovat v reálném světě, a vytvářet pozitivní sociální změnu ve svém životě a komunit.

Studenti se učí členy fakulty, kteří jsou oba vědci a lékaři, což přináší akademické perspektivu a praktické zkušenosti do on-line třídě.

Proč si vybrat Walden?

Možnosti: Walden v současné době nabízí více než 80 studijních programů, více než 370 specializace a koncentrace, a více než 50 certifikačních programů, takže si můžete najít program nebo oblast studia, které potřebujete. Peer síť: V Walden komunity, která se skládá z více než 127,600 studentů a absolventů, máte síť vrstevníků, kteří vás mohou podpořit na vaší cestě. Mnoho perspektivy: Walden je různorodý studentský sbor pochází ze všech 50 států USA a více než 150 zemích. Expert fakulty: více než 3.000 členů fakulty Walden jsou odborníky ve svých oborech, kteří přinášejí real-svět zkušenosti svých kurzech. Student spokojenost:. 91% absolventů Walden, kteří reagovali na Walden průzkumu 2013 je uvedeno, že velmi spokojeno nebo spokojeno se svou alma mater *

  • Zdroj: www.WaldenU.edu/DATA, 2012-2013

Přijímací řízení

Požadavky na přijetí Walden University se liší v závislosti na programu a úrovní studia. Zápis poradci Walden jsou k dispozici, které vám pomohou při každém kroku on-line procesu žádosti, z rozhodování o tom, který program je pro vás to pravé pro podání žádosti o finanční pomoc. Poradci zápisu lze také vysvětlit Walden je převod úvěrové politiky na minulé vzdělávací zkušenosti.

Školné a finanční pomoc Platba za své vzdělání, může být problém, ale Walden pomáhá identifikovat mnoho možností financování, které jsou k dispozici pro vás, včetně stipendií, grantů a federální a soukromé půjčky. Můžete se také poraďte se se svým zaměstnavatelem, aby zjistili, zda nabízejí výuku náhradu za vaše kurzy. Walden zápis poradce vám může pomoci určit, které finanční možnosti jsou vám k dispozici. Navíc můžete ušetřit čas a peníze tím, že přenese kredity získané dříve. Většina programy absolventa Walden vám umožní přenášet až 50% z vašich požadovaných úvěrů.

Podpora svůj úspěch Walden je cílem je pomoci vám dosáhnout vy. Od vašeho prvního dotazu na každém kroku svého studia, můžete těžit ze široké škály podpůrných studentských služeb, které vám pomohou uspět ve své vzdělávací cestě. Walden poskytuje tyto služby pro studenty: Osobní poradci: získat osobní pozornost poradců v zápisu, finanční pomoc, členové akademické obce a další podpůrné služby, aby co nejvíce z vašeho on-line program.

Technická pomoc: Studie bez starostí, když máte 24/7 přístup k technické podpoře Walden.

Vlastní Podpora pro on-line studenty: K dispozici kdekoliv s přístupem k Internetu, online knihovna Walden je drží více než 64.000 full-textové časopisů, více než 100 databází, a více než 3 miliony disertačních prací. Různé služby jsou přizpůsobeny speciálně pro on-line doktorských studentů, včetně odborných znalostí adresář fakulty a pomoc s disertační výzkumem a ústní obhajoby.

Psaní Center: Zlepšete si své dovednosti psaní s podporou z Walden psaní centrum, které nabízí on-line zdrojů a doučování na plný úvazek profesionální editory a lektorů.

Akademické Residencies: Síť s fakultou, zaměstnanci a kolegy na in-osoba pobyty, jejichž cílem je, aby vám další výzkum a psaní podporu vašeho master's- nebo studium doktorské úrovni.

Kariéra Služby: Walden je Kariéra Services Center nabízí one-on-one poradenství a online portfolio zdrojů, které vám pomohou s kritickými úkoly, jako je pokračovat v psaní, hledání práce, a strategie rozhovoru.

Online Learning Flexibilita a podpora Walden je dát své vzdělání na dosah. Ty budou mít prospěch z komplexního on-line vzdělávací zkušenost, která zahrnuje:

Pohodlné začátek se datuje po celý rok. Orientace, které vás připraví pro úspěch v on-line prostředí. Schopnost dokončení kurzu, kdy a kde je to výhodné pro vás. Přístup k kurzy a materiálů na smartphonu nebo tabletu. Multimediální zdroje navržen tak, aby rozšířit učení žáků: videa, případové studie, simulace, články, žurnály, a diskusních témat. Globální on-line komunita fakulty, studenty a absolventy.

Walden kurzy jsou zaměřeny na praktické dovednosti a strategie, můžete ihned platit na pracovišti. Ty budou vyzváni, aby využít to, co se naučíte, aby zvážila inovativní řešení reálných problémů, a mnoho programů nabízí možnost aplikovat to, co jste se naučili skrze zkušenost cvičení. Kurzy vzít v úvahu současných výzkumných a případových studií k posílení kritického myšlení. Naše online formát podporuje spolupráci a diskusi, takže se můžete naučit od dalších odborníků ve svém oboru.

Fakulta Členové Walden fakulty jsou zaměřeny na váš úspěch. Náš expert fakulty zahrnuje učence, výzkumníky a rozlišující vůdce, kteří jsou vybráni pro jejich akademické a průmyslu pověření, jakož i pro své pedagogické schopnosti. Oni se chovají jako mentoři a poradci a podporovat podpůrné a inkluzivní vzdělávací prostředí.

Zde jsou čísla: 86% členů Walden fakulty držet alespoň jeden doktorský titul, a společně se jim dostalo více než 900 ocenění za své profesní úspěchy a vynikající zásluhy svých oborech. Walden fakulty také zahrnuje 26 stipendistů nebo specialisty. Mají širokou škálu prožitkových a kulturního prostředí a vynikají v integraci své odborné znalosti do třídy.

Absolventi Community Walden univerzita má více než 79,800 absoloventek přes 135 zemích po celém světě. Naši absolventi jsou podporovány sdružení aktivních absolventů, která udržuje absolventům spojené s studenty, schopnost a kolegové absolventů větší Walden komunity. Absolventi se účastní regionálních aktivit a zůstávají v záběru přes Alumni Ambassador Programu myWaldenAlumni-našich absolventů portal-a publikace podpis univerzitní, časopis Walden, který upozorňuje na úspěchy našich absolventů dvakrát ročně.

Akreditace Walden University je akreditován vysokého učení Komise a členem North Central Association, www.ncahlc.org.

Walden je hrdý, že jsme získali specializované akreditace z těchto organizací:

Národní rada pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE) Akreditační rada pro obchodní školy a programy (ACBSP) Komise pro vysokoškolské vzdělávání sester (CCNE) Rada pro akreditaci poradenství a souvisejících vzdělávacích programů (CACREP) Project Management Institute (PMI) ® Global akreditačním středisku (GAC) pro projektové řízení vzdělávacích programů Akreditační komise pro inženýrství a technologie, Inc. (ABET)

Akreditace ověřuje, že univerzita a její programy jsou vysoké kvality a nabídnout relevantní obsah. Akreditace Walden University znamená,:

Tyto programy a kurzy mají vysokou kvalitu. Studenti, kteří se kvalifikují mají přístup k federální pomoci studentů. Kredity získané jsou jednodušší převést než úvěrů získaných na neakreditovaných institucí.

Při hodnocení pověření, zaměstnavatelé a vysoké školy často hledají uchazeče, kteří vydělali titul z akreditované vysoké škole.

Najít informace o nákladech, typy povolání, míry ukončení a medián půjčky dluhu pro tyto programy na http://www.waldenu.edu/programdata.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - Magistr » Vidět DBA » Vidět PhD - OnlineStudies » Vidět MBA » Vidět BScs » Vidět MA » Vidět MSc - OnlineStudies » Vidět Magistr - OnlineStudies » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět PhDs » Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět PhD - Lawstudies » Vidět PhD - PhDStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Ms V Klinické Psychologie

Campus nebo Online Denní studium Kombinované September 2018 Spojené státy americké USA Online Minneapolis + 1 více

Získají znalosti ze základů psychologie a lidského chování a naučit se aplikovat psychologické teorie a výzkumu reálných situacích v klinickém prostředí. [+]

Získají znalosti ze základů psychologie a lidského chování a naučit se aplikovat psychologické teorie a výzkumu reálných situacích v klinickém prostředí. Propagovat pozitivní společenské změny používání současných teorií a výzkumu v akademickém či profesionálním prostředí. Máte-li zájem vydělávat svůj doktorát nebo se stává licencovaný klinický psycholog, Walden je MS v klinické psychologie vám poskytne pevný základ pro vaše další kroky směrem k těmto cílům. Tento program nabízí poradenskou specializaci, pomocí kterého můžete prozkoumat různé modely poradenství, včetně skupin, manželství a rodiny a zneužívání návykových látek poradenství.... [-]


Ms V Neziskové řízení A Vedení

Campus nebo Online Denní studium Kombinované September 2018 Spojené státy americké USA Online Minneapolis + 1 více

Prozkoumat strategie, jak úspěšně zvládnout neziskové organizace v Walden University MS v neziskové řízení a vedení programu. [+]

Prozkoumat strategie, jak úspěšně zvládnout neziskové organizace v Walden University MS v neziskové řízení a vedení programu. Od fundraising na náboru dobrovolníků, tento program se zaměřuje na potřeby a zájmy současných neziskových organizací.

Rozšiřte své znalosti o neziskových organizací prostřednictvím mezinárodních témat a konceptů zahrnutých v celém svém kurzu a prozkoumat řídící dovednosti-, včetně rozpočtování, které neziskové organizace spoléhají na plnit své poslání. Podívejte se, jak ho můžete podpořit pozitivní sociální změnu s této online magisterského studia.

Specializace (kromě obecného programu) ... [-]


Ms V Průmyslové A Organizační Psychologie

Campus nebo Online Denní studium 15 měsíců September 2018 Spojené státy americké USA Online Minneapolis + 1 více

Připravte se vstoupit do rychle se rozvíjející oblasti průmyslových a organizačního (IO), psychologie jako IO lékaře, konzultant, korporátní trenér nebo manažer lidských zdrojů v Walden je MS v průmyslové a organizační psychologie program. [+]

Připravte se vstoupit do rychle se rozvíjející oblasti průmyslových a organizačního (IO), psychologie jako IO lékaře, konzultant, korporátní trenér nebo manažer lidských zdrojů v Walden je MS v průmyslové a organizační psychologie program. Zaměření na praktickou aplikaci na pracovišti, budete zkoumat témata, jako skupinové dynamiky, vedení, řízení výkonnosti a školení zaměstnanců, jak si získat dovednosti potřebné k vybudování produktivnější a efektivnější organizací.

Specializace

Poradenství Psychologie Forensic Consulting Praktické lékařství Řízení lidských zdrojů mezinárodní obchod Vedení Development a trénovat Organizační rozmanitost a sociální změna Poznámka o udělení licence ... [-]

Ms V Psychologii

Campus nebo Online Denní studium Kombinované September 2018 Spojené státy americké USA Online Minneapolis + 1 více

Walden University MS v psychologii program vám umožní prozkoumat sociální, kulturní a kognitivní aspekty lidského chování a poskytne vám základní pochopení principů psychologie. [+]

Walden University MS v psychologii program vám umožní prozkoumat sociální, kulturní a kognitivní aspekty lidského chování a poskytne vám základní pochopení principů psychologie. Tento program nabízí celou řadu oborů z čeho vybírat, v závislosti na vašich individuálních zájmů a cílů. Získat silnější pochopení multikulturních pohledů psychologie, jak si prohlédnout výzkum, který může být aplikován na širokou škálu nastavení.

Specializace

Aplikovaná psychologie Dětská a dorostová Development Krizového řízení a reakce Pedagogická psychologie Obecná psychologie psychologie zdraví Vedení Development a trénovat Organizační rozvoj Psychologie kultury Psychologie, veřejná správa a sociální změny Sociální psychologie Terorismus a bezpečnost Poznámka o udělení licence ... [-]

Contact
Adresa destinace
Walden University,
Academic Offices:
100 S Washington Ave #900

Minneapolis, Minnesota, MN, 55401 US