Art Center College of Design

Úvod

Read the Official Description

Art Center College of Design

Strategický plán


Uměleckého centra komunitními studenti, schopnost, osazenstva, správci a absolventů-sešli po celý rok 2010, aby si představit budoucnost naší instituce. Výsledky této společné vize je pětiletý strategický plán, který nám bude pozice formovat a definovat kulturu, podpořit relevanci a sociální odpovědnost v umění a designu, připravit absolventy pro vedení ve stále pluralitní společnosti, a předem učení, výzkum a výrobu v Art Center na nejvyšší úrovni.

Plán, přinášejí změnu, půdu pro další období růstu pro College. Přečtěte si více o plánu a jeho milníky na Vytvořit Změnit.


Art Center Historie


Stejně jako mnoho nápadů vznikajících z Art Center během naší 80-leté historii, samotný pojem pro takovou školu byl vizionář.

Edward A. "Tink" Adams byl reklamní muž s radikální myšlenkou v oblasti vzdělávání: učit v reálném světě dovednosti k umělců a designérů a připravit je na vedoucích pozicích v oblasti reklamy, publikování a průmyslový design. Aby toho bylo dosaženo, měl by vytvořit fakultu profesionály z těchto polí. Art Center byl otevřen v roce 1930 s Adamsem slouží jako jeho ředitel.

Životaschopnost myšlenky on a malá skupina kolegů zahájených byla rychle prokázána. Dokonce i ve středu velké deprese, absolventi Art Center rychle našel zaměstnání.

V následujících letech, kalibr naší fakulty a hostujícími umělci byl mimořádný: Ansel Adams učil fotografii zde; na návštěvě kampusu, Keith Haring maloval nástěnnou malbu. Naši absolventi patří mnoho předních světových návrhářů automobilů, moderní filmaře (Armageddon, 300), tvůrci reklam ("Thatsa jednu pikantní karbanátek," "Got Milk?"), Pojem ilustrátory, (Hvězdné války "Artoo Detoo), umělci (dále jen Modrá Dog), produktové designéry (Apple monitor, Oakley nul), a další, kteří mají ve tvaru kulturu se svým talentem a vizí.

Naše původní kampus byl v nádvoří budov na západním sedmé ulici v Los Angeles, místo postačující pro tehdejších 12 učitelů Art Centra a osm studentů. Od začátku jednoduchý vyplněné-in-kruhu co snášel jako Dot, byl vybrán jako grafický prvek přidat do Art Centra tištěných materiálech. Do roku 1940 zápis rozrostlo na téměř 500 studentů, což představuje cca 37 států a několika cizích zemích.

Po válce, vracející se veteráni tlačil čísla zápisu ještě vyšší, pobízet pohyb v roce 1946 do větší budovy na Third Street, stejně jako závazek k celoroční plán. V roce 1948, náš proslulý Automotive Návrhové oddělení, nyní Dopravní Design-vzniklo.

O rok později, Art Center se stal akreditovaným čtyřletá vysoká škola, a nabídla své první bakalářské tituly na průmyslový design, fotografie, ilustrace a reklamy. Hráli jsme klíčovou úlohu v založení prvního pokročilé koncepce designové studio pro automobilový průmysl v roce 1950.

Adams byl první, kdo podněcovat mezinárodní vztahy Art Center. Jedním z bodů obratu přišel v roce 1956, kdy se japonská Zahraniční obchod Recovery Organization začal posílat studenty na Art Center. Adams a členy fakulty George Jergenson a John Coleman navštívil Japonsko a napsal zprávu, budoucnost japonského průmyslového designu.

Adams dohlížel Art Centrum pro téměř 40 let. Když odstoupil, vedení převedena na absolventa, Don Kubly, který povede akademie za téměř 20 let, včetně našeho přesunu do Pasadena.

Po celou dobu naší existence jsme pokračovali v růstu s, a často předvídat, mnoho kulturních a technologické památky 20. století, zatímco očišťování naše vzdělávací nástroje a metodiky zůstat na čele umění a designu vzdělávání. V roce 1965 jsme se stali Art Center College of Design.

Nové bakalářské útvary by být přidány každou dekádu: výtvarného umění v roce 1967, v roce 1973 film, grafický design v roce 1984, produktového designu v letech 1991 a Environmental Design v roce 1992, a naše nejnovější, Entertainment Design, v roce 2008. Studijní programy absolventské byla zahájena v Broadcast kině v roce 1975; Art v roce 1986; Média design v roce 2000 a průmyslový design v roce 2004.

Přestěhovali jsme se do Hillside Campus v Pasadeně v roce 1976, do kultovní budově navržené modernistické architektonické firmy Craig Ellwood Associates. V roce 1980 jsme byli první design škola pro instalaci počítačové laboratoře, v čele revoluce v digitální designem. Více nedávno, Art Center se zaměřuje na potenciál navrhnout, aby generovat pozitivní společenské změny a zlepšit životy lidí prostřednictvím naší průkopnické Designmatters vzdělávacího programu. V roce 2003 jsme se stali první design škola přijímat nevládní organizace (NGO), stav jak Odboru OSN pro poskytování informací veřejnosti a OSN skupin nemocných fondu.

Dlouho jsme se vzít globální pohled na význam designu a umění, a od roku 1986 do roku 1996, měl druhý školní areál ve Švýcarsku. Dnes se budeme i nadále využívat příležitostí, které se objeví ve světě, posílat naše studenty k práci na projektech v Evropě, Asii a Střední a Jižní Americe, aby bylo možné řešit konkrétní návrh výzvy.

Blíže k domovu, naše společné programy odrážejí naši filozofii designu podstatné pro všechny aspekty života a bytí přístupné okolní komunity. Tyto programy jsou nyní mezi ty, které jsou v naší Jižní Campus-bývalý letectví větrný tunel otevřen v roce 2004. Jižní Campus je také domov pro naše programy Graduate umění a design médií.

Jsme i nadále zaměřena na naše hlavní vzdělávací poslání rozvíjení tvůrčích vůdci a inovátorů v umění a designu. Jsme čele s interdisciplinárních programů a studií, které připravují studenty v rámci i mimo své zvolené oblasti.

Náš příběh je ten, který se odvíjí, a být řečeno.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Velitel Výtvarného Umění V Environmentální Design

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Spojené státy americké Pasadena Santa Barbara + 1 více

Art Center Graduate životního prostředí Design program se zaměřuje na vztahy mezi tělem, materiály, prostory a emoce. Naše zaměření přesahuje stylu, s ohledem na vazby mezi psychologické, fyzické, emocionální a smyslové účinky kvalitním designem. [+]

Master of Fine Arts v prostředí designu Art Center Graduate životního prostředí Design program se zaměřuje na vztahy mezi tělem, materiály, prostory a emoce. Naše zaměření přesahuje stylu, s ohledem na vazby mezi psychologické, fyzické, emocionální a smyslové účinky kvalitním designem. Navrhujeme zkušenosti-od prvního okamžiku setkání na poslední chvíli interakce. Náš přístup velí, že pracujeme v multi-disciplinární způsobem, a nejvíce často my jsme ti, generování kreativních směry, kterými se zkoumala celkem zážitek. Definujeme sami sebe jako příležitost o azyl v tvůrčím procesu. Skladby v prostorové zkušenosti a nábytek a vybavení umožňují studentům specializovat a získat pokročilé znalosti o teorii a praxi. Naše zaměření směřuje k pohostinství, maloobchod, kanceláře, výstavy a události designu. Cílem našeho programu je vychovávat návrhářům prosadit jako autor založených návrhových vůdců. Naši absolventi jsou designéři schopné urychlovat disciplínu a dovednost environmentální design. Náš program se zaměřuje na rozsáhlejší koncepční přísnost křižuje s obchodními praktikami se zaměřením na teoretické myšlení, technické inovace, výroba, výroba a realizaci projektu. Art Center Historie průmyslových partnerů a mezinárodně uznávaných absolventů a schopnost vytvořit živé prostředí, ve kterém budou vyšetřovat budoucnost prostorové, nábytek, osvětlení a fixace designu. Naši studenti vytvářet příležitosti, inovace a rozvoj v našem oboru. Scénografie zvyšuje schopnost našich studentů, aby smysluplné spojení ve všem, kteří navrhují. Art Center je nyní přijímá žádosti o studentů vstupujících do Graduate Environmental design programu v roce 2012 podzimního období.... [-]


Velitel Výtvarného Umění V Průmyslovém Designu

Campus forma Denní studium 3 let September 2017 Spojené státy americké Santa Barbara Pasadena + 1 více

Art Center Graduate Industrial Design program, Grad ID, nabízí dva-rok, šest-termín Master of Science kurikula se zaměřením na teorii a praxi pro výrobu zasvěcené výzkumu, vývoje člověka orientovaných návrhů a vytváření nových obchodních příležitostí. [+]

Master of Fine Arts v průmyslovém designu Art Center Graduate Industrial Design program, Grad ID, nabízí dva-rok, šest-termín Master of Science kurikula se zaměřením na teorii a praxi pro výrobu zasvěcené výzkumu, vývoje člověka orientovaných návrhů a vytváření nových obchodních příležitostí. Spojujeme Art Center je proslulý vysokou kvalitu vizuálního designu a "dělat dovednosti" s teorií znalostí a metod, které jsou nezbytné pro výrobu konstrukčních řešení pro komplexní a nestrukturované problémy. Přitom, připravujeme studenty převzít vedoucí roli v celé tvůrčí organizací. Naše fakulta mezinárodně uznávaných pedagogů-dosažených odborníků v celé řadě designu, technologií a oborů podnikání-pomáhají našim studentům rozvíjet své schopnosti prostřednictvím projektů a kritického dialogu v prostředí designového studia. Navrhujeme s vědomím, že naše výrobky a inovace existuje ve větší sociální a ekologické souvislosti. Náš program je metodika, která trvá systémy na úrovni názor a snaží se vyrovnat podnikání, technologické a personální aspekty jakoukoliv výzvu, se nazývá Strategic Innovation. Tento tvůrčí proces produkuje empatický řešení základních lidských potřeb. Tento široce použitelné přístup umožňuje návrhářům a podnikové být odolné, a růst. ... [-]


Velitel Výtvarných Umění V Designu Dopravy

Campus forma Denní studium 2 - 3 let September 2017 Spojené státy americké Pasadena Santa Barbara + 1 více

Studenti absolvent programu Art Centra v designu dopravy pomůže změnit myšlení v automobilovém průmyslu a širší oblasti dopravy a osobní mobility. [+]

Master of Fine Arts v designu Dopravní Studenti absolvent programu Art Centra v designu dopravy pomůže změnit myšlení v automobilovém průmyslu a širší oblasti dopravy a osobní mobility. Program nabídne výběr ze dvou tratí: Vozidlo skladby a Transportation Systems trať. Vozidlo Track bude pro ty, kteří chtějí vstoupit nebo znovu zadat do odvětví výroby vozidel a kteří jsou motivováni využívat kreativitu a strategické myšlení nad rámec skicák. Transportní systémy trať bude pro ty, kteří jsou motivováni k použití designu a systémové myšlení, aby vytvořily lepší dopravní řešení na systémové úrovni, spíše než na úrovni produktů. Tam je rostoucí uznání v oblasti obchodu a průmyslu, které designéři přinášejí významnou hodnotu i mimo výrobků a služeb rozvoje.Proto, obě skladby z našeho programu jsou kurikulární směs metodiky konstruování, strategické inovace, systémové myšlení, zákazník-řízený výzkum a vysoce kvalitní komunikační dovednosti. To, v kombinaci s odbornými znalostmi a pochopením příslušných oborech, vybaví absolventy, aby se stal agenti změny v celé široké dopravní krajině. Náš program je jedinečný zdroj tvůrčí vedení pro všechny výrobce automobilů, stejně jako organizací a agentur odpovědných za plánování, realizaci a poskytování komplexních dopravních systémů řešení pro národní, státní a lokální použití. Náš program bude dařit s rozmanitou populaci studentů. Studenti vozidel Sledování přijde se silným dovednostmi dopravních designu.Transportní systémy trať přivítá studenty s předchozími tituly v předmětech, jako je design, architektura, urbanismu, obchodní administrativa, bude inženýrství, antropologie nebo ekonomie přinést multi-disciplinární kultury, která je nezbytná pro další rozvoj dopravní designu v nadcházejících desetiletích. Jejich společným znakem bude nadšení pro které... [-]


Velitel Výtvarných Umění Ve Filmu

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Spojené státy americké Pasadena Santa Barbara + 1 více

Dozvědět se tím, že dělá. Přísnost, disciplína, tvrdá kritika. Profesionalita. Tyto hodnoty a tradice jsou zakořeněný v uměleckých centrech DNA. [+]

Master of Fine Arts ve filmu Dozvědět se tím, že dělá. Přísnost, disciplína, tvrdá kritika. Profesionalita. Tyto hodnoty a tradice jsou zakořeněný v uměleckých centrech DNA. Neexistují žádné hranice mezi disciplínami. Spolupráce mezi studenty a fakulty ze všech velkých nahrávacích společností umožňují nápady vzkvétat, poskytuje jedinečnou tvůrčí prostředí pro filmaře. Tvůrčí svobodu a silný důraz na vizuální vyprávění jsou prvky našeho programu. Třída velikost je malá. Studenti začít dělat filmy okamžitě a stát se dovedný přes přísné praxe jejich řemeslo. Máme flexibilitu při úpravách jednotlivé studenty kurzu, které nejlépe vyhovují jejich specifické cíle. Absolventský film studenti zaměří na řízení, produkci, scénáristika, digitální, film a stereoskopické 3D film, obraz střih, zvukový design, barevný grading a VFX.Fakulta mentorů - ukázkové umělci a filmaři z celého světa - průvodce a pomáhat studentům při vývoji, konstrukci a výrobě svých projektů. Nejsou žádné překážky brání se studenti schopnost conceptualize a realizovat své vlastní práce. Kromě krátké a celovečerní filmy vyprávění, bude absolventský film studenti vytvářet dokumenty, reklamy, a veřejných služeb oznámení nebo propagační filmy pro klienty, jako jsou Organizace spojených národů a amerického Červeného kříže, přes uměleckých center unikátní DesignMatters programu. Naše poloha v jižní Kalifornii, hlavního města oblasti zábavního průmyslu, je Art Center ideální volbou pro začínající a aktuální tvůrců zlepšit své dovednosti a rozvíjet své představy. Naše oceněné Absolventi jsou prominentní ve všech aspektech zábavního průmyslu - ředitelé, spisovatelé, producenti, kameramani, hudební skladatelé, vedení, střihači a VFX umělci.... [-]


Velitel Výtvarných Umění V Médiích Designu Postupů

Campus forma Denní studium 3 let September 2017 Spojené státy americké Pasadena Santa Barbara + 1 více

Art Center absolvent programu v médiích praktiky design nabízí dva nebo tři roky Master of Fine Arts vzdělávací program, který pomáhá ambiciózní designéry z různých prostředí se stávají designové představitelé a výzkumníci v nově vznikajících oblastech. [+]

Master of Fine Arts v Media designu praktiky Art Center absolvent programu v médiích praktiky design nabízí dva nebo tři roky Master of Fine Arts vzdělávací program, který pomáhá ambiciózní designéry z různých prostředí se stávají designové představitelé a výzkumníci v nově vznikajících oblastech. Věnujeme se definování nových postupů v konstrukci. Naši absolventi jsou připraveni pro celoživotní vynálezu. Naší vizí je vychovávat designéry ne pro svět, jak to je, ale jak to se stává, aby se přemýšlet o tom, co to znamená používat naši agenturu jako designéři, aby se svět jako budeme chtít, aby to bylo. Chcete-li se to na, nabízíme dvě stopy: Lab a pole. Každá stopa, svým způsobem, orientuje návrháře směrem na výzvy budoucnosti a měnící se roli designu. V Lab trati, studenti pracují ve studiu kontextu, pomocí designu klást otázky prostřednictvím aplikovaného a spekulativní projekty, které se zabývají s rozvíjejícími se komunikačními technologiemi a kulturních zvyklostí. Stěhujeme za problém-řešení paradigmatu umístit návrháře jako vědecký pracovník s výraznou point-of-view, který používá design pochopit a zapojit se světem. Jsme výslovně připravujeme mediální designéry, aby přijaly s vysokým výkonem role v doménách, které jsou orientované na budoucnost a jejichž účinky jsou dalekosáhlé: informační a komunikační technologie, předvídání jednotky, průmysl výzkum a vývoj, vědecký výzkum laboratoře, komunikační média, produkce znalostí, infrastruktury a politiky na výrobu a podnikatelské nebo nezávislé postupy. V poli trati, běží ve spolupráci s Designmatters, studenti pracují v reálném světě situaci, kdy sociální otázky, média infrastruktury, a komunikační technologie protínají.S polní cestu, jsme se o etice, politice... [-]