American National College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Prohlášení American National College Mission

American National College je schválen Student Exchange Visitor Program (SEVP) vydávat I-20 víz pro zahraniční studenty, kteří chtějí studovat v Americe. American National College nabízí programy pro studenty M-1 a F-1 vízum ke studiu v zahraničí!

To je účel American National College připravit studenty na životně důležité povolání tím, že jim s potřebnými dovednostmi, jakož i etické a akademické zázemí, aby účinně praktikovat tyto profese.

V profesích, jako náročné informačních technologií, zdravotnictví, Kosmetika (Hair škola, nehty školy a estetiky), chirurgické technolog, právní asistent a lékařské asistent, dokonalost je minimální standardní. Proto se škola snaží přilákat jen nejoddanější studentů, dá těm studentům v rámci péče a vedením dotyčného a specializované fakulty, a poskytuje stimulující prostředí s nejaktuálnějšími výukových materiálů dostupných na výrobu prvotřídní profesionální absolvent, jehož pozice na trhu je zajištěno.

American National College je schválen Student Exchange Visitor Program (SEVP) vydávat I-20 F-1/M-1 studentských víz. Je úkolem American National akademie, aby pracovití, vyhrazené zahraniční studenti získat komplexní americkou výchovu k dalšímu zlepšení schopnosti pomáhat každému studentovi ve vzrušující kariéry ve své domovské zemi.

American National College je pouze Dermalogica, Chi a OPI Professional Beauty School na jihu.

Místa

Atlanta

Adresa, 1. řádek
American National College (Atlanta)
5522 New Peachtree Road, Suite 114

GA 30341 Atlanta, Gruzie, Spojené státy americké

Houston

Adresa, 1. řádek
American National College (Houston 1960)
5020 Cypress Creek Pkwy, Suite A-12

TX 77069 Houston, Texas, Spojené státy americké

Houston

Adresa, 1. řádek
Amercian National College (Houston Pasadena)
1611 Spencer Hwy, Suite E

TX 77587 Houston, Texas, Spojené státy americké