York College of Pennsylvania (YCP)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

York College of Pennsylvania je komunita studentů a učení, jehož členové sdílejí společné pouto aktivní účasti v akademických a akademický život. V Yorku, jsme přesvědčeni, že vysokoškolské praxe v celé své kráse je komplexní proces celostní osobního rozvoje, který připravuje absolventy pro produktivní role ve společnosti, a současně zajistit jejich růst jako jednotlivci a celoživotní studenty. Charakteristickým znakem zkušeností Yorku je vynikající výsledky v oblasti odborné přípravy. York je úctyhodný vzdělávací instituce, Kořeny sahají až do počátku let americké republiky. Během své dlouhé historie, závazek Yorku byl poskytovat vysoce kvalitní, cenově dostupné vzdělávací programy, které připravují vůdci za smysluplné profesních rolí v podnikání, státní správy, zdravotnictví, průmyslu, vědy, sociální služba, a umění. York College dosáhl uznání v oblasti Blízkého Atlantiku a na národní úrovni pro excelenci ve svých studijních programů a pro svůj závazek k cenové dostupnosti. Jako relativně velké vysoké školy (více než 4600 studentů prezenčního studia), York představuje "zlatou střední cestu", v oblasti vysokoškolského vzdělávání, který kombinuje široké akademické zdroje a mimoškolní příležitosti jemnou univerzity s komunitním duchem a osobní pozornost malý kolej.

Naše mise York College se snaží poskytovat dostupné akademické kvality pro naše studenty podle:

Nabízí více než 50 bakalářského specializace v odborných pořadů, a humanitních věd; magisterských programů v oblasti obchodu, vzdělávání a ošetřovatelství, a doktorát v ošetřovatelské praxi; Vytvoření vzdělávacího prostředí zaměřené na individuální pozornost a hands-na učení; Poskytování vzdělávací programy s vynikající efektivitou, s cílem udržet nejnižší proveditelné náklady pro studenty; Využití různorodé školní areál programování s cílem usnadnit intelektuální, profesní a sociální růst.

Naše vize York vysoká škola se zaměřuje na přípravu studentů za profesionální v jakékoli kariéru sledují podle:

Provádění národní anketu, která definuje vlastnosti profesionality; Rozvoj spolupráce vzdělávacích programů, které jsou příkladem profesionální charakteristiky.

Vytváření Professionals Chcete-li stavět na tradici cenově dostupné akademické kvality a posílit náš slib odborné přípravy pro naše studenty, York College vytvořili Centrum pro profesionální Excellence (CPE), který provádí národní anketu, která definuje vlastnosti profesionality a pomáhá při vytváření programů profesního rozvoje pro studenty. Výsledky každoroční ankety vodítko pro budoucí Témata seminářů, zaručuje, že naši studenti jsou na špici, pokud jde o dělat sami obchodovatelné jako absolventů. Prostřednictvím svého průzkumu na profesionalitu, zajišťujeme našim studentům přesně vědět, jaké personální a obchodní vedení hledají v dnešní profesionální.

Místa

York

Adresa, 1. řádek
York College of Pennsylvania,
441 Country Club Road

17403-3651 York, Pensylvánie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium