Yeshiva University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Sy Syms School of Business

Sy Syms School of Business se věnuje vytváření obchodních vůdců a inovátorů zítřka. Je to živá komunita studentů a fakult pracujících v tandemu, aby poskytovala hvězdné a komplexní vzdělání v obchodních základech a praxi. Sy Syms poskytuje obchodní vzdělání, které se liší od ostatních škol díky svému jedinečnému poslání a hodnotám a zaměření na praxi.

Škola se zaměřuje na integraci etiky do každého kurzu, začlenění smysluplných hodnot a zároveň oslavu ducha podnikání napříč prostředím, které povzbuzuje a inspiruje studenty k tomu, aby měli pozitivní dopad na svět, intelektuálně, tvořivě a eticky. Naše programy zahrnují nejvyhledávanější postgraduální tituly v oboru podnikání dnes - účetnictví, analytika podnikání, podnikání, finance, marketing, nemovitosti a strategie.

Katz School of Science and Health

Škola Mordecai D. a Monique C. Katz na Yeshiva University dává studentům příležitost dále rozvíjet své intelektuální a profesionální záležitosti a stává se součástí jedné z 80 nejlepších univerzit USA News a World Report ve Spojených státech a top 5 v nové York City. Katzská škola je odhodlána poskytovat vzdělání světové úrovně v rozvíjejících se a rozšiřujících se disciplínách, spojovat studenty s myšlenkami a zaměstnavateli v New Yorku i mimo ni a vytvářet příkladné zkušenosti studentů a fakult.

Naše programy se zaměřují na STEM, data a design, zdravotnické vědy a podobné rozvíjející se a rozšiřující se povolání, které se mění technologickými inovacemi. Yeshiva University je akademická elektrárna a vyzýváme vás, abyste se k nám připojili.

Výjimečné vzdělání

Ať už na akademické půdě nebo na internetu, kurzy jsou vyučovány mimořádnou skupinou prezenční a praktické fakulty, každá se zavázala k principům kvalitní výuky. Spíše než spoléhat se na testy a zkoušky, kurzy jsou často založené na projektech, takže studenti jsou hodnoceni na tom, co staví a dělají. Výsledkem je, že studenti absolvují portfolio práce, která jim poskytne konkurenční výhodu na trhu práce. Fakulta také uznává kritickou úlohu technologie při umožňování digitálně připojených a datově bohatých organizací, a proto do svých kurzů začleňuje nejnovější software a laboratorní vybavení.

Yeshiva University" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/75/75532_Katz2.jpg" alt="The Katz School at Yeshiva University" />

Zkušenosti, které jsou důležité

Vyzýváme každého z našich studentů a fakulty, aby vedli s hodnotami - laskavostí, čestností, štědrostí, bezúhonností a spravedlností vůči ostatním - a opustili svět trochu lépe než našli. Jsme odhodláni k přesvědčení, že to není jen cíl, ale i hodnoty, které přinášíme na cestu.


Místa

New York

Katz School Office of Enrollment

Adresa, 1. řádek
215 Lexington Avenue
10016 New York, New York, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 (917) 326-4870

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium