Yale University School of Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Posláním Yale School of Management je vzdělávat vůdce pro podnikání a společnost.

Hledáme studenty, kterým velmi záleží na problémech postihujících náš svět. Vybavujeme je znalostmi, zdroji a sítěmi k provádění pozitivních a ambiciózních změn - ať už ve formě zahájení podnikání, které může přetvořit svůj trh, v prosazování dalekosáhlých a důsledně zvažovaných politických iniciativ nebo v řízení nadnárodní korporace. s horlivým vědomím a respektem k jeho dopadu na pracovníky, komunity a životní prostředí.

Na Yale SOM najdete komunitu odhodlanou porozumět tomu, jak řešit nejzmysluplnější výzvy, kterým naše společnost čelí, propojením se stejně smýšlejícími, motivovanými kolegy, zkoumáním nejnovějších myšlenek z akademického stipendia a řešením problémů jak na prahu, tak i na daleké kontinenty. Naše studijní programy a iniciativy se zaměřují na problémy, které leží na křižovatce podnikání a společnosti, včetně udržitelnosti, správy aktiv, zdravotní péče, vzdělávání, finanční stability, role žen v podnikání a globálního vedení.

Naši studenti těží z toho, že jsou v prostředí, kde se přední myslitelé potýkají se všemi těmito hlavními tématy, a rozvíjejí kritickou výhodu porozumění tomu, jak jsou obchod a společnost tak často propojeny a vzájemně závislé.

Místa

Nové nebe

Adresa, 1. řádek
Whitney Avenue,165
06511 Nové nebe, Connecticut, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium