Wright State University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Wright State University je národní veřejná univerzita v Daytonu, Ohio s více než 15,000 studenty včetně téměř 1000 mezinárodních studentů z více než 60 zemí. Nabízet 295 programů míry, univerzita je tvořena osmi vysokých škol, tří škol a kampusu pobočky v Celina, Ohio. Pojmenovaný pro bratry Wright, Wright State University nabídne výjimečné, dostupné vzdělání v americkém srdci.

Kdo jsme

Mise

Transformujeme životy našich studentů a komunit, kterým sloužíme.

Budeme:

 • vybudovat pevný základ pro úspěch studentů na všech úrovních prostřednictvím vysoce kvalitních a inovativních programů;
 • provádět vědecký výzkum a tvůrčí snahy, které ovlivňují kvalitu života;
 • zapojit se do smysluplné veřejné služby;
 • pohánět ekonomickou revitalizaci našeho regionu a našeho státu a umožnit všem našim studentům, fakultám, zaměstnancům a absolventům, aby se profesionálně, intelektuálně a osobně rozvíjeli.

Vidění

Wright State University , inspirovaná tvůrčím duchem bratrů Wrightů, bude nejvzdělanější a nejinovativnější univerzitou v Ohiu, známou a obdivovanou pro naši inkluzívní kulturu, která respektuje jedinečnou hodnotu každého z našich studentů, fakult, zaměstnanců a absolventů. za pozitivní transformační dopad, který máme na život našich studentů a komunit, kterým sloužíme.

Hodnoty

Hodnoty Wright State University

 • Lidé: úspěch, rozmanitost
 • Učení: Objev, inovace, stipendium
 • Partnerství: regionální, podnikatelské, globální
 • Vztahy: Kolegiální, profesionální, etické
 • Udržitelnost: sociální spravedlnost, ekonomická příležitost, ochrana životního prostředí
 • Správcovství: Fiskální, intelektuální

O našem regionu

Region Dayton je znám jako křižovatka inovací, ale je to mnohem více.

Nachází se v oblasti Miami Valley jihozápadní Ohio, Dayton je středně velké město obklopené různorodou metropolitní oblast téměř milion obyvatel. Dayton se umístil na 2. místě na seznamu nejlepších cenově dostupných míst pro život. „Skutečná výhoda, která pochází ze života v Daytonu, je vysoká kvalita života obyvatel,“ uvádí Livability.com. "Dayton nabízí bohatý sortiment věcí, od venkovní rekreace, která zahrnuje kanoistiku a bruslení na kulturní vybavení, jako je Dayton Philharmonic Orchestra a Benjamin a Marian Schuster Performing Arts Center."

Jeden z nejlepších

 • "Nejlepší místa k životu" - US News and World Report
 • "Nejcennější města Ameriky" - Forbes
 • "Top-10 měst pro kariérní příležitosti" - SmartAsset
 • "Top-10 nejvíce uměleckých středních měst" - Gogobot
 • "25 nejlepších měst 2017" - Venku
 • "Tato americká města mají nejvíce zelených prostor" - National Geographic

Dějiny

Miami Valley má dlouhou historii inovací. V časných 1900s, Dayton se stal kapitálem vynálezu Spojených států, s nejvíce patenty na capita. Jako rodiště letectví je Dayton domovem Národního muzea letectva Spojených států - nejstaršího a největšího muzea vojenského letectví na světě a turistickou atrakcí č. 1 v Ohiu - a jednou z předních leteckých show v zemi. Mezi další vlivné vynálezy patří pokladna, samočinné zapalování pro automobily, pop-top nápojová plechovka, elektrický invalidní vozík, štafle a parkovací automat. Návštěvníci mohou prozkoumat tuto bohatou historii a vidět originální 1905 Wright Flyer III, velká sbírka pokladen, a další skvosty místní historie v historickém parku Carillon.

Výtvarné umění

Umělecká scéna regionu je živější než v mnoha větších městech. Benjamin

Příroda

Miami Valley je skvělé místo pro venkovní dobrodruhy. Oblast má sedm MetroParks, stejně jako více než 35 000 akrů parků, přírodních rezervací a populární říční koridor podél Velké řeky Miami. Cyklisté mohou prozkoumat více než 330 kilometrů stezek, s více přichází přes iniciativy rail-to-trails. Venkovský Greene kraj nabídne turistiku v Clifton Gorge státní přírodní rezervaci, Glen Helen přírodní rezervace, kempování a turistika v Johnovi Bryanovi státní park, a kanoistika podél Little Miami řeky, Ohio je první proud být jmenován národní scénická řeka.

Sportovní

Sportovní nadšenci rádi zavolají domů Raider Country. Díky sportovnímu programu NCAA DI Wright State a profesionálním týmům v Columbusu a Cincinnati poskytuje region dostatek příležitostí pro sportovní fanoušky. NCAA zahrnuje Dayton v jeho seznamu Devět velkých měst basketbalu. Každý rok začíná turnaj NCAA v Daytonu, kde jsou první čtyři zápasy, které upravují pole na 64-týmovou skupinu. Baseballový tým Dayton Dragons byl jmenován jedním z „Top Ten nejžhavějších vstupenek ve sportu“ časopisem Sports Illustrated.

Nakupování a stravování

Oblast je největší nákupní centrum, Mall u Fairfield Commons, je lokalizován blízko Wright státního kampusu. Greene - centrum města o rozloze 72 akrů s ulicemi pro pěší, obchodními domy a restauracemi - je vzdálené pouhých 15 minut. Unikátní restaurace a obchody jsou součástí historického centra města Dayton. Region je „poskakování“ s více než desítkou minipivovarů a New York Times označil Steakhouse Pine Club za jednu z „deseti největších tradičních restaurací na světě“.

Víkendové pobyty

Největší poloha Miami Valley v blízkosti křižovatky Interstate 70 a Interstate 75 usnadňuje návštěvu velkých měst jako Cincinnati, Columbus a Indianapolis. Midwest je největší zábavní a aquapark, Kings Island, je jen 35 mil jižně od Daytonu. V okruhu 1 hodiny jízdy autem můžete navštívit muzea světové třídy, koncertní sály ve vnitřních i venkovních prostorách, plavby po člunech, oceněné zoologické zahrady a profesionální sportovní týmy.

Raider Země

Raider země je sousední 16-krajská oblast v západním Ohio zakotvená Wright State University je dva školní areály. Kromě toho, že je domovem Wright-Patterson Air Force Base, je tento region známý pro své silné stránky v oblasti informačních technologií, výzkumu a vývoje v oblasti kosmonautiky, pokročilého materiálového inženýrství a zdravotnických a lidských služeb. Raider Country nabízí gurmánské restaurace, eklektické obchody, zelené plochy a vynikající školy.

Místa

Dayton

Adresa, 1. řádek
Colonel Glenn Highway,3640
45435 Dayton, Ohio, Spojené státy americké