Winthrop University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Winthrop je veřejná, komplexní univerzita, která se umístila na 8. místě podle US News & World Report mezi jižními veřejnými univerzitami a mezi 25 nejvýznamnějšími veřejnými a soukromými institucemi v regionu. Prostřednictvím vzdělávací zkušenosti, která mísí liberální umění, profesionální programy, globální povědomí a občanské angažovanost, vám Winthrop pomůže rozvíjet znalosti, dovednosti a hodnoty, které obohatí váš život a připraví vás na všechny budoucí možnosti.

Společnost Winthrop byla založena v roce 1886 a nabízí bakalářské a magisterské programy prostřednictvím programů na akademické půdě i online. Náš historický a malebný kampus se nachází v Rock Hill v Jižní Karolíně, pouhých 20 minut jižně od Charlotte. Naše tradice národních akademiků ráže, mistrovství v atletice a studentských úspěchů vytvářejí komunitu kampusu, která je známá svou rozmanitostí, dokonalostí a rodinnou atmosférou.

Winthrop University je akreditována jižním sdružením vysokých škol a škol Komise pro vysoké školy udělovat bakalářské, magisterské a specializované tituly. Obraťte se na Jižní asociaci vysokých škol a škol Komise pro vysoké školy na 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 nebo zavolejte na číslo 404-679-4500 pro dotazy ohledně akreditace Winthrop University .

Historie a tradice

V roce 1886 zakládající prezident David Bancroft Johnson úspěšně požádal bostonského filantropa Roberta C. Winthropa a Peabody Fund za počáteční peníze, aby vytvořili školicí školu pro učitele. Winthrop otevřel své dveře 21 studentům v Columbii v SC pomocí vypůjčené budovy s jedním pokojem. Škola brzy získala státní pomoc a v roce 1895 se přestěhovala do svého trvalého domu Rock Hill. Časem rozšířila své poslání a stala se komplexní institucí. Winthrop převzal univerzitní jmenování v roce 1992. Prozkoumejte odkazy vlevo a objevte více o bohaté historii Winthropu, jeho pozoruhodných tradicích a dalších.

Místa

Rock Hill

Adresa, 1. řádek
Oakland Avenue,701
29730 Rock Hill, Jižní Karolína, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium