Western Kentucky University Potter College of Arts and Letters

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Od roku 1906, kdy univerzita v Kentucky otevřela své brány, byla středem poslání školy svobodná umění. Díky vynikajícím programům v oblasti umění, humanitních a společenských věd to dnes platí stejně jako před více než stoletím.

Potter College of Arts & Letters (PCAL) připravuje studenty na vstup do široké škály kariéry a programů pokročilého studia prostřednictvím svých 34 velkých společností, 38 nezletilých a 5 certifikátů prostřednictvím 12 akademických programů. Jako obhájci svobodných umění Potter College věří, že porozumění historii, společnosti a kultuře pomáhá studentům lépe porozumět a uspět ve světě a jako primární oblast vědeckého zájmu bere studium mužů a žen - jejich minulosti, přítomnosti a budoucnosti stejně jako jejich estetický výraz, metafyzické obavy a sociální interakce.

V 21. století se náš svět dramaticky mění ekonomicky, technologicky, globálně, mezikulturně, environmentálně, sociálně a politicky. V souladu s tím zaměstnavatelé uznávají hodnotu liberálního vzdělávání pro absolventy vysokých škol a občany dneška i zítra. Touží po přenositelných dovednostech - dovednostech, které si zaměstnanci vezmou s sebou na jakoukoli práci, jako jsou písemné a verbální komunikační dovednosti, schopnost řešit složité problémy, dobře spolupracovat s ostatními a adaptovat se na měnícím se pracovišti. Díky solidnímu vzdělání svobodných umění nejsou absolventi omezeni na konkrétní pozici, ale jsou flexibilní a kvalifikovaní pro širokou škálu příležitostí.

Potter College na WKU rozvíjí intelektuální schopnosti a praktické dovednosti studentů tím, že poskytuje široké znalosti, které je připraví na různá zaměstnání a celoživotní učení a růst. Programy Potter College umožňují studentům uspět na pracovní síle, která vyžaduje jasné týmové hráče a globální myslitele, kteří jsou zvídaví, analytičtí a kreativní s vynikajícími komunikačními, mezilidskými a vůdčími schopnostmi. Naše kurzy poskytují studentům osobní pozornost a spoustu příležitostí zapojit se do aktivit a projektů s aplikacemi v reálném světě. Dokonalost ve výuce a učení je naší nejvyšší prioritou. Studenti najdou rozmanitou fakultu a pečující personál světové úrovně, kteří se osobně zajímají o pomoc studentům dosáhnout jejich cílů.

Místa

Bowling Green

Adresa, 1. řádek
42101 Bowling Green, Kentucky, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium