Western Kentucky University Gordon Ford College of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Od svého založení v roce 1884 až do současnosti poskytuje Gordon Ford College of Business svým studentům jedinečnou vzdělávací zkušenost. GFCB zaměřuje své úsilí na pomoc studentům aplikovat koncepty učeben na reálné obchodní problémy a scénáře. Unikátní kombinace výuky ve třídě a praktické aplikace zajišťuje jedinečnou vzdělávací zkušenost, kterou nelze snadno duplikovat.

Od prvního vstupu studenta do učebny Grise Hall, dokud si na začátku neoblékne čepici a šaty, fakulta a zaměstnanci vyzývají studenty, aby zůstali angažovaní, zmocnění a vybavení, aby mohli využívat všech výhod, které vysoká škola nabízí.

Vysoká škola podnikání Gordona Forda má hluboké kořeny, které jí umožnily růst a prosperovat během své 145leté historie. Úspěchy, které má dnes, vyplývají z odhodlání a tvrdé práce mnoha fakult, zaměstnanců, studentů a absolventů, kteří věří v její poslání: být lídrem v poskytování vysoce kvalitního aplikovaného vysokoškolského vzdělání v podnikání a vybrat postgraduální programy, které splňují potřeby podnikatelské komunity.

Místa

Bowling Green

Adresa, 1. řádek
42101 Bowling Green, Kentucky, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium