Westcliff University

Úvod

Read the Official Description

Westcliff University byla založena za účelem poskytovat kvalitní vzdělání pro studenty, kteří chtějí vstoupit na rychle rostoucí oblasti podnikání a vzdělávání. Westcliff University, který přijal jeho původní souhlas s předsednictvem pro soukromé postsecondary školství v roce 1993, nabízí různé programy v College of Business a Pedagogické fakultě. Osnovy Westcliff univerzity se skládá z absolventa a vysokoškoláka studijních programů v podnikání a vzdělávání, stejně jako jiné programy certifikátu.

Zatímco některé školy učí pouze teoretické koncepty, Westcliff univerzita připravuje studenty pro praktické a teoretické prvků potřebných na trhu práce dnes. Westcliff univerzita nabízí plný úvazek studentům možnost zapsat do inovativních on-line a hybridní distančního oborů vzdělávání, které jsou pohodlné a cenově dostupné.

Westcliff University zdůrazňuje, že je důležité připravit studenty osobně, akademicky, a profesionálně. Aby byla zajištěna jeho programy jsou inovativní, up-to-date, a vysoce kvalitní, univerzita má poradní sbor program, který zahrnuje klíčové vůdce od společností, včetně Google, Yahoo, a Toyota, stejně jako místní podniky a organizace.

Global Perspective Akademické programy v College of Business a Pedagogické fakultě skutečně mají globální zaměření. Studenti, kteří oba online a hybridní kurzy pocházejí z takových zemí, jako je Čína, Německo, Indie, Nigérie, Peru, Thajska a Vietnamu. Kromě on-line a hybridní Studenti narozené v USA pocházejí z různých etnických skupin, což zajišťuje, že řada pohledů, aby oba ve třídě a on-line diskuse informativní a dynamický.

Učení ve většině každém kurzu na Westcliff univerzity zdůrazňují globální povaze předmětu: zda je výuku angličtiny jako druhého jazyka v USA, v Argentině, nebo jinde; nebo, učení o správě zámořské oddělení podniku nebo pořízení zboží a služeb v mezinárodním měřítku.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět DBA - OnlineStudies » Vidět MBA » Vidět Certifikáty » Vidět BBA programy » Vidět BA programy » Vidět Kombinované MBA » Vidět DBA - PhDStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Master Of Arts Ve Výuce Anglické Pro Mluvčí Jiných Jazyků (ma TESOL)

Campus forma Denní studium 36 hodin Spojené státy americké Irvine

MA TESOL Program produkuje absolventy s dovednostmi trénovat pedagogickou fakultu, kteří vynikají ve svých rolích, jako pedagogové, kreativní vědců a výzkumníků. Tento program připraví učitele pro širokou škálu místa jak v USA, tak v zahraničí. Naši studenti budou vybaveny specializovaných znalostí a dovedností v terénu pro výuku angličtiny pro mluvčí jiných jazyků. Po dokončení studia, budou příslušné profesionální pedagogové s prokazatelným vůdčí schopnosti. [+]

MA TESOL Program produkuje absolventy s dovednostmi trénovat pedagogickou fakultu, kteří vynikají ve svých rolích, jako pedagogové, kreativní vědců a výzkumníků. Tento program připraví učitele pro širokou škálu místa jak v USA, tak v zahraničí. Naši studenti budou vybaveny specializovaných znalostí a dovedností v terénu pro výuku angličtiny pro mluvčí jiných jazyků. Po dokončení studia, budou příslušné profesionální pedagogové s prokazatelným vůdčí schopnosti.

Program Westcliff MA TESOL Vás připravuje na kariéru v TESOL pokynu nebo podání. Na Westcliff Univerzitě se

Práce s různými studenty, vytvořit výukové demonstrace, a vedení projektů založených na nejnovějších výzkumů v oblasti TESOL Vybudovat základ v zásadách TESOL pro výuku a pro správu Rozvíjet schopnost kriticky myslet a řešit problémy kreativně Využijte workshopů a prezentací host, nabízí po celý rok jak na on-line a hybridních programů. Síť se studenty i učitele, kteří pracují v různých TESOL prostředí Neméně důležité je, se dozvíte z profesorů, kteří mají zkušenosti TESOL instruktory, administrátory a učebních osnov a vývojáře programů MA TESOL Program Cíle ... [-]

Videos

Why Westcliff University

Contact
Adresa
University Tower
4199 Campus Drive #650

CA, 92612 US
Adresa destinace
Irvine, California, 92612 US