Westcliff University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Westcliff University byla založena za účelem poskytování kvalitního vzdělávání pro studenty, kteří chtějí vstoupit do rychle se rozvíjejících oborů podnikání a vzdělávání. Westcliff University , která v roce 1993 získala první souhlas s Úřadem pro soukromé postsekundární vzdělávání (www.bppe.ca.gov), nabízí různé programy na College of Business a College of Education. Učební plán Westcliff University skládá z postgraduálních a vysokoškolských studijních programů v oboru podnikání a vzdělávání a dalších certifikačních programů.

Zatímco některé školy vyučují pouze teoretické koncepty, Westcliff University připravuje studenty na praktické a teoretické prvky, které jsou dnes na trhu práce potřebné. Westcliff University nabízí studentům na plný úvazek možnost přihlásit se do inovativních online a hybridních kurzů dálkového vzdělávání, které jsou pohodlné a cenově dostupné.

Westcliff University zdůrazňuje důležitost přípravy studentů osobně, akademicky a profesionálně. K zajištění toho, aby její programy byly inovativní, aktuální a vysoce kvalitní, má univerzita vedení a odborné znalosti od členů své správní rady a rady poradců programů, která zahrnuje klíčové vůdce organizací, včetně společností Google, Hyundai, Deloitte, Hewlett Packard , Hitachi Capital, Cox Communications, CATESOL, kancelář prezidenta Kalifornské univerzity a další místní a národní podniky a organizace.

Místa

Irvine

Westcliff University

Adresa, 1. řádek
92612 Irvine, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 888-491-8686

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium