Přečtěte si oficiální popis

Hodnoty, vize

Globální. Akčně orientované. Akademicky vynikající.

Jste jedinečný, stejně jako Webster. Od našeho historického kampusu Webster Groves po místa po celém světě je každý kampus Univerzity Webster pozván a osobní - s váženou studentskou fakultou. Naše programy jsou flexibilní a náš dosah je globální; jak naši studenti, tak fakulty jsou z celého světa a vytvářejí různorodé vzdělávací prostředí.

Zjistěte, co dělá Webster tak jedinečným, jak jste vy - a jak můžeme poskytnout kvalitní vzdělání, osobní pozornost, rozmanitou komunitu a globální zkušenosti, které hledáte.

Výrazná zkušenost studentů

 • Studenti zažijí ideální prostředí zaměřené na studenty s malými třídami a individuálním učením
 • Studenti navštěvují z celé Spojené státy a z více než 100 zemí
 • Rozmanitost a inkluze jsou klíčovými hodnotami - nabízíme příjemné prostředí
 • Významní členové fakulty nabízejí správnou rovnováhu globálního stipendia a odborných zkušeností
 • Cestovní ocenění k dispozici - vaše příležitost cestovat do světa Webster místech s Webster fakulty a studenty

Rozlišovací učení

 • Globální funkce v akademických programech. Globalizovaný učební plán je naším výrazným puncem
 • Akademické programy zapojují vaši mysl a podněcují vaše porozumění mimo vaši domovskou zemi a kulturu
 • Každý student má globální vzdělávací složku
 • Každý student je vystaven celosvětové síti spolužáků, kteří žijí, pracují a studují v USA, Evropě, Africe a Asii
 • Naučte se dnes ve třídě a zítra ji aplikujte v reálném životě
 • Pět škol a vysokých škol: Umění

Výrazné areály a síť

 • Krásné a živé domácí kampus se nachází v Webster Groves nabízí vysokoškolské a postgraduální programy
 • Studenti jsou schopni vytvořit jedinečný zážitek založený na každé lokalitě kampusu Webster University a zároveň zajistit konzistentní akademickou kvalitu na každém místě v každém programu.
 • Globální dosah s místy po celém světě a online nabízí kvalitu, pohodlí a přístup ke vzdělávání
 • Webster Groves / St. Louis je jeden uzel v celosvětové síti. Myšlenky, akademický obsah a kontakt se studenty a fakultami jsou konstantní a volně tekoucí po síti Webster

Global, Inclusive, Private, Nezisková univerzita

S jeho domov kampusu v St. Louis, Missouri, USA, Webster univerzita zahrnuje akční orientovanou globální síť fakulty, osazenstva, studentů a absolventů, kteří vytvářejí silné vazby mezi sebou a se svými komunitami po celém světě. Společnost Webster, založená v roce 1915, je soukromá nezisková univerzita se studenty, kteří studují na akademických místech v Severní Americe, Evropě, Asii a Africe a v robustním prostředí pro učení online. Univerzita je odhodlána zajistit vysoce kvalitní studijní zkušenosti, které transformují studenty na globální občanství a individuální excelenci.

Univerzita Webster je akreditována The Higher Learning Commission , 230 South LaSalle Street, Suite 7-500, Chicago, IL 60604, hlcommission.org • 800.621.7440.

Transformace studentů

Naše poslání je odvážné a vhodné pro tyto časy: Webster University, celosvětová instituce, zajišťuje vysoce kvalitní studijní zkušenosti, které transformují studenty na globální občanství a individuální excelenci.

82063_82033_CLG_3841.jpg

Online učení

Prestižní titul

On-line titul z Webster University nabízí výhody získání svého titulu z Webster University a zároveň se těší na pohodlí a flexibilitu, aby se vaše kurzy on-line v world-class vzdělávací zkušenosti.

Online Titul

Webster univerzita nabídne přes 50 online absolventa, vysokoškoláka a programů certifikátu. Online kurzy nabízejí stejnou přísnost a standardy, jako naše kurzy učil na akademické půdě, a on-line titul je stejný jako ti, kteří získali na akademické půdě.

Začněte svou budoucnost ještě dnes a začněte vydělávat na univerzitě nebo certifikátu Webster online!

Proč Webster University Online ?

Tradice a technologie

Univerzita Webster je inkluzivní, soukromá, nezisková americká univerzita akreditovaná komisí pro vysokoškolské vzdělávání. Webster University, postavený z téměř století tradičního vzdělání, založeného na kvalitě od roku 1915, je celosvětovou institucí, která přináší rozsáhlou a dynamickou mezinárodní síť do globální třídy. Kurzy v WorldClassRoom obsahují nejnovější vzdělávací technologie, které poskytují vysoce kvalitní vzdělávací zážitek.

Kurikulum je optimalizováno pro online učení

Kurzy v WorldClassRoom jsou speciálně navrženy s ohledem na online studenta. Vlastní kurzy jsou vytvořeny a dodány stejnou význačnou fakultou, která vyučuje na zemi. Nejmodernější technologie zlepšuje online doručování a zajišťuje přímé a pozitivní spojení se znalostmi a odbornými znalostmi naší fakulty a online komunity.

Rozmanité perspektivy

WorldClassRoom poskytuje různé a jedinečné perspektivy. Vaši spolužáci a fakulty mohou být kdekoli na světě, který poskytuje neocenitelné postřehy a pohledy na svět, které nemusíte být zasvěceni do tradičního on-ground učení. Jako student WorldClassRoom budujete a angažujete síť mezinárodních vrstevníků, která vám nejen pomůže na vaší vzdělávací cestě, ale bude pro vás nepostradatelná, jakmile budete mít tento diplom a budete na cestě ke kariéře.

82062_82032_CLG_3827.jpg

Programy se vyučují na:
 • Angličtina
Adresa, 1. řádek
470 East Lockwood Avenue
63119 Louis, Missouri, Spojené státy americké