Webber International University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

historie

Dne 6. dubna 1927, Milost Knight a Roger W. Babson založil univerzitu, která měla nést příjmení jejich vnučky, Camilla Milosti Webber. Roger Babson byl nejlépe známý pro jeho příspěvky v oblasti ekonomie a financí, které zahrnovaly provozoven zpráv Babson a autorství celé řady obchodních publikací a knih. Mezi jeho četných dobročinných příspěvcích byly ustavení několika institucí vyššího vzdělání a služeb v řadě správních rad, jakož i dotaci několika charitativních nadací.

Webber byl původně založen jako jedna z nejlepších na vysoké škole, se výhradně pro účely výuky žen o podnikání. Byl to první škola pronajaté pod vzdělávacích a charitativních zákony státu Florida jako neziskové organizace.

První termíny na akademické půdě Babson Park začal následující ledna v budově nyní známý jako starý hlavní, zatímco pokles třídy byly drženy v Bostonu v hotelu Lennox. Studují tímto způsobem až do roku 1940, kdy Babson Park se stal stálým kampus univerzity.

V roce 1950, současný u jezera školní areál byl dokončen s věnováním Grace Knight Babson pamětní studentské centrum a ubytovna, následovaný třídě budovou McConnell a Michael Parkhurst Webber Auditorium / tělocvična.

Webber se stal akreditované komisí pro vysoké školy jižního sdružení vysokých škol a škol (SAC) v roce 1969. V září 1971, první mužský studenti byli přijati na vysoké školy. Další růst areálu během 1970 s přídavkem Camilla koleje a George W. Jenkins rekreační oblast došlo. V věnování z knihovního komplexu označil oslavy 50. výročí založení vysoké školy v roce 1978.

Během 1980 Athletic Center Sabbagh byl přidán poskytují vynikající zázemí pro volejbal a basketbal.

1990 je vidět vývoj dospělého programu pro studenty starší 25 let se dva roky předchozího univerzity zkušeností. Studenti služby byly zlepšuje dokončením odboru Doc Dockery Student, který ubytuje pana Ø je snack bar, kaple, herny, stejně jako přístěnku, univerzitní knihkupectví.

Meziuniverzitní atletika byly rozšířeny v roce 1990. Webber je členem NAIA a Florida Sun konferenci. Webber účasti žen na meziuniverzitní úrovni v fotbal, volejbal, tenis, rychle-pitch softball, cross-country, golf, dráhu a pole, zatímco Webber muži soutěžit v cross-country, fotbal, basketbal, tenis, baseball, golf, trať a terénu a fotbal.

V roce 2002, Rex R. Yentes Conference Center bylo otevřeno. Nová budova sídlí počítačovou učebnu, počítačové pracovny, je kariéra služby centrum, přijímací kanceláře a hlediště 325- sedadla. navíc na podzim roku 2001, univerzita otevřela nové fitness centrum s atletickou vzdělávacím zařízení a nově zrekonstruované sportovní zařízení.

V roce 2002, Webber přidal meziuniverzitní fotbalu do jeho atletický program. Fotbalový tým Webber bojovník soutěžil v jeho první plné sezóně v roce 2003. Fotbalový šatny a další fitness centrum bylo dokončeno v létě roku 2003 spolu s praxí poli krátké vzdálenosti od hlavního kampusu. Také v létě 2003, stadion 500 sídlo a kompletní osvětlení byla přidána do baseballové hřiště.

Na podzim roku 2003 počítačových informačních systémů major byla přidána k akademické nabídky. S přidáním nového dur, počítač mini-lab byl otevřen v létě roku 2004.

Webber bude i nadále šířit ideály představil si její zakladatelé, postavený na pevné dědictví zkušeností a znalostí, budou Webber připravit zítřejší obchodních lídrů čelit výzvám budoucnosti vyvoláním touhu inovačního myšlení a tvůrčí úspěchu.

Mise

Posláním univerzity je nabídnout studentům řadu obchodních, svobodných umění a věd, a pre-profesionální studijních programů, které vytvářejí život proměňující vzdělávací příležitost, která je praktická ve své žalobě, globální rozsah, a multi-disciplinární v jeho obecná vzdělání jádro. Studenti získají hluboké znalosti a odborné znalosti ve zvoleném oboru, vyvážená šíři znalostí napříč různými obory. Zvláštní důraz je kladen na posílení ústní i písemné komunikace, a kritické myšlení.

Univerzitní ocenění stupňů u bakalářského a magisterského úrovni na místech, na Floridě a Severní Karolíně, stejně jako na úrovni společník na Floridě. Tradiční třídních, on-line, a hybridní vzdělávací prostředí jsou k dispozici. Příležitosti existují pro studenty, aby navázala na kurzů a studijních programů na obou místech, prostřednictvím on-line kurzů a / nebo dobu pobytu na obou akademické půdě. Programy Webber na Floridě se zaměřují na celosvětové podnikatelské prostředí, a zdůrazňují rozvoj dovedností v administraci a strategické plánování, aplikovat moderní obchodní praktiky, a podnikání. St. Andrews pobočka kampus v Severní Karolíně nabízí celou řadu tradičních svobodných umění a věd a pre-profesionální programy studia.

Administrativní schválení: 17.listopadu 2011 Schváleno Webber a St. Andrews rad: 19. prosince 2.011 Revised: únor 2014

Akreditace

Regionální Akreditace

Webber International University (včetně jejích poboček školní areály, St. Andrews University a St. Andrews @ Sandhills) je akreditován jižní sdružení vysokých škol a škol Komise o vysokých školách udělovat tituly na spolupracovník, bakalářské a magisterské úrovni. Obraťte se na komisi pro vysoké školy v 1866 jižní Lane, Decatur, Georgia 30033-4097, volejte 404-679-4500, nebo jít do http://www.sacscoc.org na otázky o akreditaci Webber International University.

Normální dotazy O univerzitě, jako jsou požadavky na přijetí, finanční pomoc, vzdělávací programy atd, by měly být adresovány přímo na univerzitě, a ne do kanceláře Komise. Komise má být kontaktován pouze tehdy, pokud existují důkazy, že vypadá, že podporuje výrazný nesoulad určité instituce s požadavkem nebo standardu.

Bachelor of Science v oboru Business Administration s velkých společností:

 • účetnictví
 • počítačových informačních systémů
 • Corporate Communications
 • finance
 • Hospitality Management cestovního ruchu
 • řízení
 • marketing
 • Trestní řízení Justice
 • Sport Business Management

Bachelor of Science ve Všeobecných obchodních studií

Magistr obchodní administrativy - MBA

 • Kromě tradičního MBA, Webber nabízí MBA v následujících koncentracích:
 • účetnictví
 • mezinárodní obchod
 • Trestní řízení Justice
 • Sport Business Management

Fakta o Webbera!

 • Webber International University oficiální školní barvy
 • Regionálně Akreditované a státní licencí.
 • IACBE akreditovány.
 • Private, nezávislý, čtyřletá coeducational Business University, a MBA.
 • Společnost byla založena v roce 1927.
 • 40 minut od Disney World mezi Lake Wales a mrazuvzdorné.
 • 110 Acre kampus hraničí s krásnou Crooked Lake.
 • On-školní areál pobyty.
 • Studenti z 22 států a 36 zemí.
 • 90% našich studentů dostávat nějaký typ grantů nebo stipendií.
 • Uznána v Princeton Review jako "Nejlepší v jihovýchodní" a "Best Value" vysokou školu.

Místa