Wake Forest University - School of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 1834, Wake Forest je soukromá, coeducational vysokoškolská univerzita se sídlem v Winston-Salem, Severní Karolina. Jeden z předních institucí svého druhu, Wake Forest spojuje intimitu vysoká škola svobodných umění s akademickým vitalitě výzkumné univerzity. Jádrem Wake Forest je Učitel-učenec ideální. Profesoři jsou odhodlány personalizované učení a individuální rozvoj svých studentů. Vedeni naším mottem Pro Humanitate (pro lidstvo), Wake Forest je věnován eticky informovaného vzdělávání v klimatu, která si cení osobní růst, vzájemné vztahy Společenství a individuální čest.

Rozvoj celého člověka

Na School of Business, naše mise má tvar celého člověka. My pomáhají firmám vytvořit lepší svět prostřednictvím rozvoje vášnivý, etické podnikatelské sféry kteří získat výsledky s integritou, a myslel vedení, které je viditelné a pozitivně ovlivňuje praxe podnikání.

Zveme studenty, kteří věří, že úspěch je definován tvrdé práce, spolupráce a charakter se k nám připojili při vytváření pozitivní a trvalý dopad na vznešené povolání podnikání.

smysluplné výsledky

Jako výsledek našeho závazku, Wake Forest School of Business trvale umístěna mezi svět je nejlépe Hlavní žebříčku organizace. Naše pozornost na kompetence a charakteru vede k prokazatelnými výsledky pro absolventy, kteří mají prestiž dokončení náročné požadavky našich nejlepších-zařadil programy a celoživotní výhody robustní sítě absolventů. Naši absolventi dosáhnout osobního úspěchu a zároveň zavázaly k vyšším příčin. Silné jádro filozofie našich obchodních programů vyrábět zásadové vůdce, kteří uplatnit svůj vliv daleko za hranice areálu a firemního světa.

Wake Forest Reynolda Campus ve Winston-Salem

Ukotvení piemonské-Triad of North Carolina, Winston-Salem bilance městské příležitostí a přírodních krás neustále získává vysoko národní značky pro kvalitu života. S teplotami v průměru příjemných 69 stupňů, "město umění a inovace" je zásadní rozbočovač na půli cesty mezi východních pláží Severní Karolíně a západních hor. Winston-Salem, domov Wake Forest hlavního kampusu, byl celonárodně zařadil mezi nejlepší místa k zahájení podnikání likes Forbes a časopisu peněz, a BusinessWeek zařadila ji mezi deset nejvíce "Zábavné a cenově dostupné" měst v Spojené státy.

Korunní klenot Reynolda Campus je Farrell HallNový domov Wake Forest University School of Business. 55.000.000 $, 130.000 čtverečních stop zařízení bylo otevřeno na podzim roku 2013, integraci state-of-the-art technologii a flexibilní výukové prostory se srpnem gruzínské architektury inspirovat pohodlné a efektivnější spolupráce mezi fakultou a studenty.

Wake Forest Charlotte Center

Zkušenosti Wake Forest je příliš důležitá na to omezit na jediné město. Náš druhý kampus v Severní Karolíně je největší město, Charlotte, rozšiřuje značku Wake Forest a dává studentům ještě blíže ke koncentraci moci v obchodním světě. Hlavní finanční centrum s aktivy na druhém místě za New Yorku, "Queen City" slouží jako sídlo pro gigantů, jako jsou Bank of America a Wells Fargo, stejně jako profesionální sportovní týmy, jako je Carolina Panthers a Charlotte Hornets.

Reakce na ztrojnásobení jejího částečný úvazek MBA studentské populace od roku 1995, Wake Forest University přemístila své Charlotte areál na téměř 30.000 čtverečních stop prostoru v roce 2012. Pobývající v blízkosti některé z městských nejvlivnějších firem, pár kroků od různých obchodů a restaurací v okrajové části města Charlotte, tento městský kampus poskytuje praktické pohodlí a state-of-the-art služeb pro zaneprázdněné profesionály se zapsal do našich programů.

Wake Forest University je akreditována:

AACSB International, Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání, což představuje nejvyšší standard pro dosažení obchodních škol po celém světě. Akreditované instituce potvrzují svůj závazek ke kvalitě a neustálé zlepšování prostřednictvím přísného a komplexního peer review.

Jižní sdružení vysokých škol a škol komise pro vysoké školy, což je regionální orgán pro akreditaci míra-udělovat vysokoškolské instituce, které slouží jako společného jmenovatele sdílených hodnot a postupů mezi rozmanitými institucemi v jižní uvádí, že udělení spolupracovník, bakalářské , magisterské nebo doktorské tituly.

Místa

Winston-Salem

Wake Forest University School of Business

Adresa, 1. řádek
Wake Forest School of Business
1834 Wake Forest Road
Building 60, Farrell Hall
Wake Forest University

NC 27106 Winston-Salem, Severní Karolina, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 336-758-5422

Charlotte

Adresa, 1. řádek
Charlotte, Severní Karolina, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

AACSB Accredited