Viterbo University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Viterbo University měla své počátky v raných akademických snahách františkánských sester věčné adorace (FSPA). Jeho přímým předchůdcem byla St. Rose Normal School, plně organizovaná v roce 1890 pro přípravu Sisters na výuku na základních školách.

V roce 1923 byly zavedeny vysokoškolské kurzy a byly podniknuty kroky k rozvoji pravidelného čtyřletého vysokoškolského programu. V letech 1931–1932 byla St. Rose Junior College formálně založena a schválena University of Wisconsin v Madisonu. Následoval další vývoj a do roku 1939 byla vysoká škola schválena jako čtyřletá instituce udělující tituly pro přípravu učitelů pro základní školy. První zahajovací cvičení se konala v roce 1940. Absolventi programu byli certifikováni Státním ministerstvem pro veřejné poučení.

V roce 1937, jak byly plány na stavbu nové budovy, byl název College změněn z St. Rose College na Viterbo College. Laické ženy byly přijaty v roce 1943; v roce 1970 byli přijati muži.

V padesátých letech rozšířil Viterbo svůj program v oblasti svobodných umění a v přípravě učitelů pro střední školy. V roce 1952 byl tento program schválen Výborem pro vysokoškolskou akreditaci University of Wisconsin.

S dosaženým statusem čtyřleté vysoké školy svobodných umění hledal Viterbo akreditaci u North Central Association of Colleges and Secondary Schools. Toho bylo dosaženo v roce 1954 a znovu potvrzeno v roce 1979.

4. září 2000 znamenal Viterbo další milník - změnu stavu ze školy na univerzitu. Změna na Viterbo University formálně formalizovala to, co již interně nastalo. Ve skutečnosti v roce 1994 americké ministerstvo školství překlasifikovalo Viterba na „komplexní instituci (univerzitu)“ kvůli jeho fenomenálnímu nárůstu zápisu a rozšiřování postgraduálních, vysokoškolských a terénních programů.

Místa

La Crosse

Adresa, 1. řádek
Viterbo Drive,900
54601 La Crosse, Wisconsin, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: