Villanova University M. Louise Fitzpatrick College of Nursing

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

V návaznosti na silnou základnu svobodných umění se studenti Villanova Nursing objevují jako výjimečně připravené sestry prostřednictvím transformativních přístupů k učení ve třídě, výzkumných příležitostí a různých klinických zkušeností v simulačních laboratořích, komunitních centrech, nemocnicích a klinikách. Díky těmto jedinečným a působivým zkušenostem s učením je Národní liga pro ošetřovatelství Villanova Nursing trvale pojmenována jako Centrum excelence ve vzdělávání ošetřovatelství.

Čtyřletý vysokoškolský program ošetřovatelství vyzývá studenty, aby byli nezávislými mysliteli a řešiteli problémů. Absolventi se připravují na péči, objevování, výzkum a vedení.

Našimi vysokoškoláky jsou sportovci, dobrovolníci Speciální olympiády a Habitat for Humanity, prezident studentské vlády a vedoucí NROTC. Někteří vydělávají nezletilí v jiných oborech. Spojují své síly s kolegy, jako jsou studenti inženýrství a přírodních věd, při řešení velkých problémů. Spolupracují s mentory fakulty, aby prováděli výzkum a měli šanci cestovat téměř na každý kontinent, ponořili se do kulturních zážitků, kde mohou učit, pečovat a podporovat zdraví a růst v jejich globální perspektivě.

Každý student vnáší do programu své vlastní zkušenosti a vášeň, čímž zvyšuje své vzdělání při budování své kariéry v ošetřovatelství.

Místa

Villanova

Adresa, 1. řádek
Lancaster Avenue,800
19085 Villanova, Pensylvánie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: