Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University - San Diego

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vatelský institut managementu pohostinství na Allian International University nabízí jedinečnou pohostinnost zaměřenou na management v USA. Kvalita vzdělání v kombinaci s placenými příležitostmi pro stáže v některých z nejluxusnějších hotelů na světě činí tyto programy odrazovým můstkem k vynikající mezinárodní kariéře.

San Diego je úchvatná krajina a bezkonkurenční klima dělají jeden z státních a národních nejžádanějších úniků, a více než 3 miliony lidí má to štěstí, že nazývá to doma - dělat to ideální místo pro konečné staycation.

Jeden z nejvíce přátelských měst v Americe, San Diego je rájem rekreantů, s celoročními teplotami v sedmdesátých letech a téměř konstantním slunečním svitem. Sunbathers a surfaři jsou zárukou, že naleznou svou dokonalou pláž a potraviny najdete v lahodných pivovarech, místních bistrech a gurmánských restauracích.

Z Broadwayeho vzrušení z La Jolly Playhouse až po evropský pocit Malé Itálie k novému chicu Gaslamp Quarter, San Diego má něco pro každého.

Bakalářské a MBA s koncentracemi v pohostinství a managementu jsou nabízeny na Vatel Institute of Hospitality Management na Alliant International University v San Diegu. Areál je zasazen do stromově lemovaných kopců Scripps Ranch. Jen 10 mil od pláže a patnáct mil severovýchodně od centra města, umístění nabízí nejlepší "America's Finest City" nabízí.

Campus San Diego je domovem několika učeben, přednáškové síně a sportovního centra. Alliant budovy také obsahují několik konferenčních místností, dvě počítačové laboratoře, videokonferenční zařízení, WiFi v celém areálu a spoustu scénických míst k studiu. Srdcem areálu je nedávno přestavěná Walterová knihovna, která je lemována bannery některých nejvýznamnějších přispěvatelů univerzity, jako jsou Abraham Maslow a Carl Rogers.

Přibližně 1 200 absolventů a 150 vysokoškolských studentů se každoročně zapsalo do několika škol a programů.

Naším posláním je vzdělávat novou generaci manažerů a vůdců pro největší a nejživější světový průmysl. Naše poslání je dosaženo prostřednictvím úsilí o špičkovou výuku, silnou spolupráci s lídry v oblasti pohostinství, skutečné praktické zkušenosti a neocenitelnou mezinárodní expozici.

Studenti postupují prostřednictvím každého programu v kohortách s kurzy přizpůsobenými jejich skupině. Struktura kohorty zajišťuje, že studenti získají hodiny, které potřebují k absolvování včas.

Naši členové fakulty jsou odborníky v oblasti managementu vzdělávání a usilují o přípravu našich studentů na úspěšnou kariéru v oblasti řízení mezinárodní pohostinnosti.

Praktická odborná praxe je základním prvkem našich akademických programů a nabízí komplexní znalosti o pohostinském průmyslu, čímž se vylepšuje definice a dosažení profesních cílů každého studenta.

Alliant International University je akreditována WASC Senior College a univerzitní komisí (WSCUC) , regionálním akreditačním orgánem uznávaným Ministerstvem školství USA a stejnou agenturou, v níž jsou akreditovány jiné prestižní školy v Kalifornii a západní Americe, jako jsou Stanford, USC a UCLA .

Vatel USA je členem Národního sdružení pro přijímací poradenství vysokých škol (NACAC) a souhlasí s Prohlášením o zásadách správné praxe.

Místa

San Diego

Adresa, 1. řádek
520 West Ash Street
CA 92101 San Diego, Kalifornie, Spojené státy americké

Programy

Tato škola dále nabízí: