Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University - Los Angeles

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vatelský institut managementu pohostinství na Alliant International University nabízí jedinečnou pohostinnost zaměřenou na management v USA. Kvalita vzdělání spojená s jedinečnými placenými příležitostmi pro stáže v některých z nejluxusnějších hotelů na světě činí tyto programy odrazovým můstkem k vynikající mezinárodní kariéře.

Los Angeles je jedním z nejrozmanitějších a nejaktivnějších národů a zábavního hlavního města světa.97809_BannerHotels1.jpg

Často známý svými iniciály LA a přezdíval město Andělů, Los Angeles je světovým centrem podnikání, mezinárodního obchodu, zábavy, kultury, médií, módy, vědy, techniky a vzdělání.

Los Angeles se řadí k třetímu nejbohatějšímu městu a pátému nejsilnějšímu a nejvlivnějšímu městu na světě, za jen New Yorkem ve Spojených státech. Nejoblíbenější hotelové značky najdete v Los Angeles a okolí.

Bakalářské a MBA s koncentracemi v managementu pohostinství jsou nabízeny prostřednictvím Vatel institutu pohostinství Management na Alliant mezinárodní univerzitě.

Alliant je Los Angeles kampus se nachází v Alhambra, v západní San Gabriel oblasti Los Angeles kraj. Osm mil od centra města, Los Angeles kampus dává studentům okamžitý přístup k rozlehlé metropole. Programy v Los Angeles nemusí být k dispozici všem studentům. Požádejte odborníka na registraci podrobností.97819_Group2photoshooting.jpg

Oblast okolního areálu je dynamická koncentrace zábavy, obchodu a průmyslu. Dvě třetiny státních 100 největších korporací mají své sídlo v tomto kruhu.

V areálu se nachází 23 učeben, videokonferenční místnost, integrovaná počítačová učebna, počítačová laboratoř, skupinové studijní prostory a dva studentské salonky. Více než 600 studentů se každoročně zapsalo do několika škol a programů.

Alliant International University dosáhla nejvyšší úrovně akreditace ve Spojených státech; WASC, vysoká škola a univerzitní komise (WSCUC) , regionální akreditační orgán uznaný Ministerstvem školství USA a stejnou agenturou, v níž jsou akreditovány další prestižní školy v Kalifornii a západní americké univerzitě, jako jsou Stanford, USC a UCLA.

Posláním společnosti Vatel a Alliant je vzdělávat novou generaci manažerů a vůdců největšího a nejživějšího průmyslu na světě. Naše poslání je dosaženo prostřednictvím úsilí o špičkovou výuku, silnou spolupráci s lídry v oblasti pohostinství, skutečné praktické zkušenosti a neocenitelnou mezinárodní expozici.

Praktická odborná praxe je základním prvkem našich akademických programů a nabízí komplexní znalosti o pohostinském průmyslu, čímž se vylepšuje definice a dosažení profesních cílů každého studenta.

Studenti postupují prostřednictvím každého programu v kohortách s kurzy přizpůsobenými jejich skupině. Struktura kohorty zajišťuje, že studenti získají hodiny, které potřebují k absolvování včas.

59761_thumb_vatel-international-business-school-of-hospitality--management-noborder_1456441881.jpg

Naši členové fakulty jsou odborníky v oblasti managementu vzdělávání a usilují o přípravu našich studentů na úspěšnou kariéru v oblasti řízení mezinárodní pohostinnosti.

Vatel USA je členem Národního sdružení pro přijímací poradenství vysokých škol (NACAC) a podepisuje Prohlášení o zásadách správné praxe.

Místa

Los Angeles

Adresa, 1. řádek
3325 Wilshire Blvd; Suite #650
CA 90010 Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké

Programy

Tato škola dále nabízí: