Vantage Travel International

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

VÍTEJTE do našeho světa cestování a radosti

My v hotelu Vantage Travel nabízíme jedinečné celosvětové svátky a cestovní služby.

Jsme také hrdí na to, že jsme specializované a zkušené DMC v USA a Egyptě. Zaměřujeme se na vaše cestovní potřeby a touhy. Jsme zde, abychom vám pomohli s plánováním a správným rozhodnutím, abyste uspokojili vaše potřeby v oblasti cestování, odpovídali rozpočtu a vytvořili neuvěřitelné dlouhotrvající sladké vzpomínky.

Rádi bychom vás informovali, že budete oceněni jako návštěvník a pokud se stanete zákazníkem, očekávejte od nás to nejlepší. V naší společnosti dodržujeme vysoké standardy, takže nikdy nemusíte projít během špatného pracovního pobytu. Bez ohledu na to, za jakým důvodem je vaše cestování, pojedeme s nejlepšími službami dostupnými na trhu.

111550_pexels-photo-297755.jpeg

O nás

Specializujeme se také na obchodní cesty, aby se přizpůsobili profesionálům, kteří dodržují lhůty. Náš tým vám může pomoci: rezervovat lety, rezervovat hotely, transferovat letiště, získávat limuzíny, vytvářet itineráře a vyhledávat místa pro prohlídky.

Od roku 2009 poskytujeme jedinečné cestovní služby do krásných lokalit. Zaměřujeme se na maximalizaci spokojenosti našich zákazníků při cestování přes některé z nejneuvěřitelnějších zemí světa.

Ať už se jedná o nádherné pyramidy Egypta, starobylé bazary Turecka, Calat Alhambra ze Španělska, úžasnou přírodu Nového Zélandu, Krásu Francie, kulturu Anglie nebo dokonce nádherné středomořské pláže Řecka a mnoho dalších destinací, vezmeme vás tam.

Vantage Travel International a její partneři zaručují, že budete spokojeni s cestovní zkušeností, kterou musíme poskytnout. Žádné další dlouhé čekání a nečekané problémy, je čas, abyste cestovali s lehkostí a pohodlí.

111552_pexels-photo-346885.jpeg

Životopis

Můj partner a já jsme vášniví cestováním po světě, což věříme, že nás dělá šťastná a užíváme si života. Rádi se angažujeme a inspirujeme lidi všude a opravdu věříme, že cestování může změnit životy lidí a podporovat mír. Cesty silné naše schopnosti komunikace, pozvednout zkušenosti a přijetí každého jiný. Můžeme si myslet, že jiní jsou jiní, než cestujeme, a zjistíme, že jsme všichni jen lidé.

Raed má dlouholeté zkušenosti v cestovním ruchu od roku 1987 jako egyptolog a lektorka, cestovní pedagog a cestovní kancelář, poté se stal výkonným ředitelem společnosti Vantage Travel od roku 2009, zatímco Maggie začala jako mezinárodní právník, ale její vášeň pro cestování a její touhu dát svému synovi šanci být globálním dítětem a objevovat svět kolem něj, který ji přiměl, aby opustil formální zákon o životě a připojil se k tomuto zábavnému milujícímu průmyslu, který udržuje ji i ostatní šťastní.

Naší vizí společnosti Vantage Travels International byla vždy poskytnout lidem cestu po celý život; podobně jako to, co jsme zažili, a doufáme, že naše služby vás přimějí zamilovat se do světa.

Jsme oba součástí a podporujeme týmem dvaceti zkušených profesionálů ve společnosti Vantage Travel International . Jsme nadšeni zahájením dialogu, dozvědět se o vás, pracovat na plánování vaší příští dovolené nebo služební cesty a uvidíte úsměv uspokojení na tváři ...

Raed a Maggie

111551_pexels-photo-219014.jpeg

  • Nejčastější destinace: Naše nejoblíbenější destinace jsou Egypt, Řecko, Dubaj, Velká Británie, Německo, Francie, Itálie, Nový Zéland, Omán, Bahrajn, Španělsko a Turecko. Poskytujeme také evropské plavební cesty a egyptské říční plavby.
  • Specializace: Specializujeme se na produkt na míru společně s vysoce personalizovanými službami v rámci volnočasových nebo pracovních cest.
  • Nedávné výlety: Byli jsme po celém světě a naše nedávné cesty byly na Novém Zélandu, Austrálii, Velké Británii a Německu.

Místa

New York

Adresa, 1. řádek
477 68th Street
Brooklyn, NY 11220

New York, New York, Spojené státy americké

Auckland

Adresa, 1. řádek
Auckland, Auckland, Nový Zéland

Programy

Tato škola dále nabízí: