Vanderbilt Peabody College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Peabody Vysoká škola vzdělání a lidského rozvoje dělá rozdíl v životech tisíců lidí vytvořením nové poznatky. Některé z našich nejnovějších prací se zaměřuje na pochopení toho, jak:

kulturní rozdíly ovlivňují jazykové znalosti veřejná politika ovlivňuje vedení školy komunity mohou zmírnit dospívající deprese nebo účinků mateřské deprese u dětí co dělá a nefunguje s federální podporu pro rodiny s dětmi bez domova co je další pro pre-K vzdělávacích programů, a jak se bude stav Tennessee může zlepšit poskytování vzdělávání a sociální péče

V těchto a mnoha dalších projektech, Peabody spolupracuje s metropolitní, státní a národní organizace na financovaných výzkumných projektů. Naše spolupráce s větším Vanderbilt komunitě otevírá ještě více možností pro průzkum.

Jsme zařadil mezi nejlepší. Každoročně US News & World Report řadí Peabody mezi nejlepšími vysokých škol vzdělávání v zemi, Rok 2017, Peabody programy pořadí jsou následující:

Správa / Dohled, první Speciální pedagogika, druhý Vzdělávací politika, 4. Základní vzdělání, 5. Curriculum / instrukce, 6. Pedagogická psychologie, 8. Vyšší vzdělání Administration, 8. Středoškolské vzdělání, 9.

Místa

Nashville

The Department of Psychology and Human Development, Peabody College

Adresa, 1. řádek
Vanderbilt University Peabody College · 230 Appleton Place
TN 37203 Nashville, Tennessee, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 615-322-8141