University of Illinois at Urbana-Champaign

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč Illinois?

University of Illinois, která se nachází ve vnitrozemí, poskytuje špičkové vzdělání s přístupem k nejmodernějším výzkumům a zároveň podporuje rodinnou atmosféru. Vysoká škola zemědělských, spotřebitelských a environmentálních věd (ACES) sídlí v pěti profesních vědách Master of Science: Zemědělská výroba (zahrnuje vědy o zvířatech, rostlinné vědy a udržitelnou výrobu), Bioprocesing

Vysoká škola svobodných umění

Přestože jsou naše velké společnosti a koncentrace jistě různorodé, sjednocujícím tématem je důraz na učení se ve třídě a spolupráce s průmyslovými partnery. Náš program je veden externí poradní radou, která se skládá z vedoucího vedení z mnoha společností z žebříčku Fortune 500.

Co děláme a proč na tom záleží

Naše prvotřídní fakulta pracuje na rozvoji svých oborů, aby pomohla vytvořit bohaté jídlo, energii a zdravé životní prostředí.

Kancelář magisterského studia Illinois Professional Science Master pomáhá studentům orientovat se v jejich vzdělávací a profesní dráze. Tento typ pomoci vedl ke 100% stáži a 92% ke kariérnímu umístění do 12 měsíců od ukončení studia. Přicházející studenti jsou také spárováni s jedním z více než 200 absolventů PSM za účelem mentoringu.

Přihlaste se dnes a připojte se k rodině University of Illinois.

University of Illinois byla právě zařazena na 1. místo pro veřejné univerzity na Středozápadě za nejlepší návratnost investic (návratnost investic).

Urbana-Champaign je olympijská oáza s přístupem k prvotřídním představením, uměleckým galeriím, hudebním sálům a dalším. Navíc je to krátký výlet do Chicaga, St. Louis a Indianapolis.

Přihlaste se ještě dnes!

Místa

Champaign

Adresa, 1. řádek
204 Coble Hall 801 S. Wright Street
61820 Champaign, Illinois, Spojené státy americké