Přečtěte si oficiální popis

Jsme Mavericks

Vzdělávací vůdce v srdci prosperující oblasti severního Texasu, University of Texas v Arlingtonu rozvíjí mysli v prostředí, které oceňuje dokonalost, vynalézavost a rozmanitost. UTA je zaměřena na vytváření celoživotních studentů a kritických myslitelů v oblasti poptávky po našem regionu a národě.


Univerzita rozlišování

UTA je rostoucí síla společnosti Carnegie Research-1 "nejvyšší výzkumná činnost", která se zavázala k objevům zvyšujícím život, inovativní instrukci a péči o komunitní angažmá.

Dokonalost a úspěch se opírá na University of Texas v Arlingtonu. Naše vysoce hodnocené akademické programy přitahují nejlepší a nejjasnější učence z celého světa a naše fakulty a studenti trvale získají národní a mezinárodní uznání za své úspěchy. Šířka a hloubka těchto ocenění zdůrazňuje status UTA ​​jako přední místo pro intelektuální zájmy a hnací sílu pozitivních změn.


Vysokoškolské hodnocení

 • UTA byla udělena označení R-1: Nejvyšší výzkumná činnost pro doktorské univerzity podle klasifikace institucí vysokoškolského vzdělávání Carnegie, což je konečný seznam nejvyšších doktorských výzkumných univerzit ve Spojených státech. To dává univerzitu do elitní skupiny 115 institucí, včetně Harvard, MIT a Johns Hopkins.
 • Americké zprávy
 • Americké zprávy
 • Podle časopisu Military Times má UTA číslo 12 na seznamu "Nejlepší pro veterány: koleje" v roce 2018, nejvyšší z každé čtyřleté univerzity v Texasu.
 • UTA je č. 9 univerzitou "Vojenský přívětivý" pro rok 2018 společností Victory Media, která hodnotí vysokoškolské instituce pro vystavování vedoucích postupů při náboru a podpoře postvalentních studentů.
 • Univerzita vyskočila 16 bodů na celostátní úrovni a tři místa na celém světě v roce 2018-19 Centrum pro hodnocení světových univerzit. UTA se umístila na 150. místě a 558. na světě.
 • Princetonský posudek s názvem UTA jako jeden z "Best of the West" v jeho 2019 Best Colleges: Region podle krajů žebříčku.
 • Diverse: Problematika vysokoškolského vzdělávání řadí UTA mezi špičkové univerzity v zemi za udělení diplomu menšinovým studentům. Pro rok 2017, UTA byla č. 1 v Texasu pro bakalářské a magisterské tituly udělené afroamerickým studentům, č. 1 v severním Texasu a č. 12 v zemi pro magisterské tituly udělené studentům hispánských absolventů, č. 1 v severním Texasu a č. 18 v zemi pro bakalářské tituly udělené studentům hispánské, č. 1 v severním Texasu a č. 2 v Texasu pro magisterské tituly udělené všem minoritním studentům a č. 21 v zemi pro bakalářské a magisterské tituly udělené všem studentům menšin.
 • Společnost College Factual zařadila UTA do špičkových 15 procent amerických vysokých škol a univerzit, aby získala vstřícnost vůči veteránům. Pořadí se zakládá na vzdělávacích výsledcích veteránů, studentů vojenských aktivit a jejich rodin.
 • Vojenské pokročilé vzdělávání
 • Časopis Winds of Change pojmenoval UTA na svém 2017-18 seznamu nejlepších 200 škol pro studenta domorodých Američanů, kteří absolvovali STEM, třetího po sobě jdoucího roku to bylo uznáno.
 • UTA je č. 9 na hodnocení "50 nejlepších vysokých škol pro vzdělávání dospělých" v hodnotě 2017-18.
 • Forbes se umístil na UTA č. 191 na svém seznamu 2018 Best Value Colleges.
 • UTA byla jmenována jednou z časopisů "Nejlepší školy pro Latinos" od časopisu Latino Leaders.
 • Zpráva od Brookings Institution řadí Texas University v Arlingtonu mezi špičkové veřejné univerzity v poskytování vysoce kvalitního vysokoškolského vzdělání studentům ze všech úrovní příjmu.
 • Sdružení pro ženy v matematice ocenilo kapitolu studenta AWM UTA v roce 2017 se svou inaugurační národní cenou za fundraising a udržitelnost.
 • V roce 2018 byl UTA jmenován jednou z nejlepších on-line vysokých škol pro netradiční studenty OnlineColleges.com. Došlo k číslu 8 v seznamu.
 • UTA byla v roce 2017 zařazena mezi špičkové "Cool školy" národa Sierry, národního časopisu klubu Sierra. Sierra každoročně vyhodnocuje školy na širokém spektru ukazatelů udržitelnosti, včetně dopravy, odstraňování odpadů, inovací v oblasti energetiky, potravin a školního areálu.
 • Americký institut stavební inženýrské inženýrské institutu ocenil kapitolu absolventského studijního programu UCE v roce 2017.
 • Hispanic Network Magazine zařadil UTA mezi národy Best of the Best Schools v roce 2017.
 • UTA byl určen pro kampaň Carnegie Community Engaged Campus Carnegie 2010-2020 Carnegie Foundation for the Advancement of Education pro službu pro komunitu a systém veřejných škol.
 • Princeton Review zahrnoval UTA na svém seznamu "The Best 381 Colleges: 2017 Edition".
 • Společnost ValueColleges.com zařadila UTA mezi špičkové 50 nejlepších postgraduálních škol pro rok 2017. Hodnotitelé uvedli, že umístění UTA dává studentům přístup k jednomu z předních ekonomických center.
 • Centrum pro hodnocení světových univerzit umístilo UTA na č. 166 ve Spojených státech na svém seznamu z roku 2017. Toto je nárůst z počtu 175 v roce 2016, 185 v roce 2015 a 196 v roce 2014.
 • UTA přišla na 36. místě v "Životním pilíři" časopisu Wall Street Journal / Times Higher Education College v roce 2017. Pilíř zvažuje složení studentského orgánu v každém kampusu a pomáhá studentům pochopit, zda se ocitnou v různorodých, podpůrných, a inkluzivní prostředí, zatímco jsou na vysoké škole.
 • UTA se umístila na č. 1 v Texasu a č. 49 v národním seznamu amerických nejlepších čtyřletých vysokých škol pro dospělé studenty z roku 2017 Washington Monthly. Časopis si vybral koleje na základě údajů z průzkumu Integrovaného systému postsekundárního vzdělávání a jejich databáze College Scorecard.
 • Hodnota ValueColleges.com zařadila UTA č. 42 do svého seznamu nejlepších hodnotových absolventských škol v roce 2017.
 • Times Higher Education zařadil UTA č. 126 do svého seznamu nejlepších univerzit ve Spojených státech pro rok 2018.
 • UTA má číslo 141 v americké zprávě
 • Americké zprávy
 • UTA je jedním z pouhých 63 institucí celostátně jmenovaných Phi Theta Kappa v roce 2017 Transfer Honor Roll, který uznává špičkovou kvalitu v kolejích Transfer Pathways .
 • UTA se umístila na č. 8 v Best College of ValueColleges.com v Texasu.

Nejmodernější školní areál v srdci severního Texasu

S rostoucím počtem obyvatel kampusu se UTA stala univerzitou první volby pro studenty, kteří hledají živé zkušenosti z vysokých škol. Naši studenti se účastní robustního sběru aktivit, které je připravují, aby se staly novou generací vůdců.

Vybavení

Více zdrojů. Menší konkurence.

Máme některé z nejneuvěřitelnějších učebních prostředí v University of Texas System. A studenti, kteří sem přijdou, si brzy uvědomí, že skutečně mají přístup k tomu všemu. Od umělců, kteří zobrazují svou práci v galerii v UTA k budoucím sestrám reagujícím na mimořádné události v naší nemocnici Smart, mají naši studenti možnost pracovat na prostorech, které rozostří hranici mezi světem, ve kterém se učí, a tím, .


Naši absolventi dělají historii

Přibližně 65 procent univerzitních 210 000 absolventů žije v severním Texasu a přispívá k našemu ročnímu hospodářskému dopadu ve výši 12,8 miliardy dolarů v regionu.


Naše vedení

Připojujeme studenty k jejich kariéře. Posílíme naši schopnost usilovat o své zájmy. A dodáváme světu nové nápady a rozhodný talent. To, co dělá všechny tyto věci možné, je naše silná ústřední organizace, která působí efektivně, srozumitelně a bezúhonně.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

University of Texas Arlington

Nabídka kurzů poskytuje studentovi možnost rozšířit a zintenzívnit své znalosti v řadě oblastí elektrotechniky. Student může s pomocí fakultního poradce naplánovat progra ... [+]

Nabídka kurzů poskytuje studentovi možnost rozšířit a zintenzívnit své znalosti v řadě oblastí elektrotechniky. Student může s pomocí fakultního poradce naplánovat program v některém z mnoha oborů specializace v elektrotechnice nebo z nabídek příbuzných oddělení vědy a inženýrství.

Absolvent studia a výzkum se nabízí v oblastech:

Digitální a mikroprocesorové / řídicí systémySolidní zařízení, obvody a systémySystémy a ovládací prvkyElektromagnetické pole a aplikaceDigitální zpracování signálu a obrazuTelekomunikační a informační systémyPower SystemsOptické přístroje a systémyNanotechnologie a MEMS - materiály a přístrojeSystémy obnovitelné energie a technologie vozidel... [-]
Spojené státy americké Arlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Texas Arlington

Cílem postgraduálního programu ve stavebnictví je připravit studenty na další odborný a vědecký vývoj v souladu s jejich technickými zájmy. Studenti s pomocí fakultního p ... [+]

Objektivní

Cílem postgraduálního programu ve stavebnictví je připravit studenty na další odborný a vědecký vývoj v souladu s jejich technickými zájmy. Studenti s pomocí fakultního poradce ve své oblasti zájmu plánují své studijní programy v jedné z technických oblastí stavebního inženýrství. Typickými oblastmi programu a výzkumu jsou:

Stavební inženýrství a řízení;Environmentální (kontrola kvality vody a ovzduší a kontrola pevných a nebezpečných materiálů);Geotechnické (půdní mechanika a základy);Infrastruktura Systémové inženýrství a řízení;Struktury a aplikovaná mechanika;Doprava (plánování dopravy, dálnice, letiště a tranzit);Vodní zdroje (hydrologie a hydraulika)OsnovyStavební inženýrství a oblast správy... [-]
Spojené státy americké Arlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Texas Arlington

Program inženýrského managementu je nabízen jako interdisciplinární program, který integruje inženýrské a obchodní koncepty. Kurikulum připravuje zkušeného profesionálníh ... [+]

Program inženýrského managementu je nabízen jako interdisciplinární program, který integruje inženýrské a obchodní koncepty. Kurikulum připravuje zkušeného profesionálního inženýra nebo vědce, který bude mít vedoucí úlohu při plánování, rozvoji a řízení technologických zdrojů firem včetně lidí, technologií a procesů. Absolventi získají znalosti o tom, jak využít technickou základnu k dosažení provozních, strategických a konkurenčních cílů organizace. Tento program je nabízen ve spolupráci s College of Business Administration.

Požadavky na přijetí

Žadatelé o programy MS musí mít příslušný stupeň bakalářského studia a musí splňovat níže uvedená kritéria bezpodmínečného přijetí. Žadatelé, kteří nesplňují všechna kritéria, mohou dostat zkušební nebo předběžný vstup.... [-]

Spojené státy americké Arlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Texas Arlington

Účelem programů postgraduálního studia v oboru informatika (CS) je usnadnit studentovi pokračující odborný a vědecký rozvoj. Master of Science (MS) program je navržen tak ... [+]

Účelem programů postgraduálního studia v oboru Computer Sc (CS) je usnadnit studentovi pokračující odborný a vědecký rozvoj. Master of Science (MS) program je navržen tak, aby rozšířil znalosti studenta a zdůraznit určitou oblast koncentrace.

Typické oblasti koncentrace zahrnují:

Počítačové systémyInteligentní systémySoftwarové inženýrstvíDatabázekomunikaceOsnovy

Možnosti magisterského studia v oboru informatiky poskytují odborný rozvoj v oblasti počítačové vědy. Strukturovaná možnost vyžaduje 36 kreditních hodin.

Požadované kurzy

CSE 5311: Pokročilé algoritmyCSE 5301: Techniky analýzy a modelování dat neboCSE 5306: Operační systémy II neboCSE 5317: Návrh a konstrukce překladačů... [-]
Spojené státy americké Arlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Texas Arlington

Cílem magisterského studia v informačních systémech je poskytnout kvalifikovaným studentům všeobecné znalosti o podnikání a odborné znalosti informačních systémů. Student ... [+]

Kariéra v informačních systémech může být vzrušující a náročná. IS je rostoucí poloha s mnoha příležitostmi. Platy pro absolventy IS jsou vyšší než typické obchodní obory pro bakalářské i magisterské stupně.

Master of Science v informačních systémech je navržen tak, aby absolventi jak obecné znalosti o podnikání a specializované znalosti informačních systémů. Studenti jsou vystaveni teorii, výzkumu a praktickým aplikacím v mnoha oblastech informačních systémů včetně manažerských informačních systémů, databázových systémů, analýzy a návrhu systémů a datové komunikace; a může volitelně volit obecné koncepty systémů, elektronický obchod, obchodní analýzu, formulaci problémů, informatiky, manažerské vědy, výzkum a další související oblasti. Program je určen k přípravě studentů pro kariéru informačních systémů v podnikání a průmyslu, stejně jako ve vládních a neziskových organizacích.Typickým vzdělávacím programem pro program MSIS je:BSTAT 5325 Rozšířené statistikyINSY 5337 Data Warehousing a Business IntelligenceINSY 5339 dolování datINSY 5376 Big Data nebo INSY 5377 Web Analytics nebo INSY 5378 Data ScienceINSY 5373 Project ManagementINSY 5375 Řízení informačních technologiívolitelná doba schválená poradcem pro absolventy **Program MSIS umožňuje flexibilitu při výběru volitelných předmětů a vašeho tempa prostřednictvím programu. Všechny kurzy jsou nabízeny ve večerních hodinách na hlavním kampusu v Arlingtonu v Texasu.** Pro ty studenty s nedostatečnými IT kurzy INSY 5309, INSY 5335 a INSY 5341 budou vyžadovány jako volitelné předměty.Požadavky na přijetíVstup do MS v informačních systémech (MSIS) je založen na splnění všeobecných požadavků na přijetí, jak je uvedeno v požadavcích na přijímání absolventů a postupů v katalogu absolventů.Oddělení má dvě alternativní sady podmínek, které umožňují bezpodmínečně přijímat žadatele bez přezkoumání Výboru... [-]
Spojené státy americké Arlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Texas Arlington

Master of Science v Business Analytics je navržen tak, aby připravil absolventy k identifikaci a realizaci příležitostí pro strategické využití obchodní analýzy s důrazem ... [+]

Master of Science v Business Analytics je navržen tak, aby připravil absolventy k identifikaci a realizaci příležitostí pro strategické využití obchodní analýzy s důrazem na podnikání. Studenti získají znalosti o širokém spektru oborů a funkcí v podnikání, jakož i odborné znalosti z oblasti obchodní analýzy a doprovodných dovedností. Intenzivní učební plán týkající se business intelligence, dolování dat, ekonometrie, marketingového výzkumu, statistických metod připravuje studenty na kariéru v oblasti podnikové analýzy.

Program MSBA byl navržen ve spolupráci s Průmyslovým panelem, který zahrnuje nejvýkonnější společnosti v regionu. S Master of Science v Business Analytics, absolventi... [-]

Spojené státy americké Arlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Texas Arlington

Cílem absolventských programů v oboru počítačového inženýrství (CpE) je usnadnit studentům pokračující odborný a vědecký rozvoj. Master of Science (MS) program je navržen ... [+]

Cílem absolventských programů v oboru počítačového inženýrství (CpE) je usnadnit studentům pokračující odborný a vědecký rozvoj. Master of Science (MS) program je navržen tak, aby rozšířil znalosti studenta a zdůraznit určitou oblast koncentrace.

Typické oblasti koncentrace zahrnují:

Počítačové systémyInteligentní systémySoftwarové inženýrstvíDatabázekomunikaceOsnovy

Požadované kurzy

CSE 5311: Pokročilé algoritmyCSE 5301: Techniky analýzy a modelování dat neboCSE 5306: Operační systémy II neboCSE 5317: Návrh a konstrukce překladačů

Kulatové kurzy

Kursy výuky jsou definovány jako jakýkoli kurz CSE, který není ve studijních oborech. Každý kurz by měl být pokud možno v jiném studijním oboru. Študenti strukturované varianty si vyberou tři rozšířené kurzy.... [-]

Spojené státy americké Arlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Texas Arlington

Program průmyslového inženýrství je navržen tak, aby poskytoval studentovi základní znalosti ve více oblastech průmyslového inženýrství. Student může absolvovat širokou š ... [+]

Program postgraduálního studia v oboru průmyslového inženýrství je navržen tak, aby poskytoval studentům základní znalosti v různých oblastech průmyslového inženýrství as příležitostí k zdůraznění v určité oblasti. Student, který se zabývá magisterským studiem, se může specializovat na jakoukoli oblast průmyslového inženýrství, jako je obecné průmyslové inženýrství, operační výzkum a aplikovaná statistika, výrobní systémy, logistika, podnikové systémy, řízení podniku a ergonomie.

Master of Science v průmyslovém inženýrství je výzkum-orientovaný program, který se skládá z volby práce, práce-náhradní volba, a volba non-práce.... [-]

Spojené státy americké Arlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Texas Arlington

Program postgraduálního studia poskytuje příležitosti pro profesní rozvoj v takových formách, jako jsou: výukové kurzy ke zvýšení technické způsobilosti v oblastech stroj ... [+]

Program postgraduálního studia poskytuje příležitosti pro profesní rozvoj v takových formách, jako jsou: výukové kurzy ke zvýšení technické způsobilosti v oblastech strojírenské praxe; školení prostřednictvím různých zkušeností s návrhem, vývojem, výzkumem, experimentováním a / nebo analýzou ve společném úsilí s fakultou a vrstevníky; specializované studium vyžadované pro vstup do profesních oborů spojených s disciplínou strojírenství; individuální studium s vedením pod vedením fakulty; a podporovat kurzy pro programy vedoucí k profesní dráze, které vyžadují interdisciplinární kompetence.

Student s podporou fakultního poradce plánuje program, který bude v souladu s jeho technickými zájmy a dostupnými zařízeními a nabídkami kurzů. Typicky jsou programy klasifikovány jako:... [-]

Spojené státy americké Arlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

University of Texas Arlington

Magisterský titul Master Management je interdisciplinární program zaměřený na řízení stavebních projektů. Zahrnuje volitelné předměty v oblasti architektury, podnikání a ... [+]

Magisterský titul Master Management je interdisciplinární program zaměřený na řízení stavebních projektů. Zahrnuje volitelné předměty v oblasti architektury, podnikání a managementu. Tento magisterský titul je určen hlavně pro uchazeče s vysokoškolským vzděláním ve stavebnictví, ale studenti s různými bakalářskými obory mohou vstoupit do programu tím, že přijmou přiřazené nivelační kurzy.

Vedení stavby

Pokroky ve stavebních technologiích, financování a metodách podtrhují potřebu řádného a systematického řízení stavebních projektů. Organizační struktury, obchodní modely a schopnost zavádění nových technologií do praxe vyžadují pokročilé studium řízení staveb. Magisterský titul Master Management poskytuje interdisciplinární studium v ​​obchodních, rezidenčních, těžkých / dálnicích a průmyslových aplikacích k řešení široké škály výzev, které čelí oblasti správy staveb.... [-]

Spojené státy americké Arlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 3 semestry
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Turn it up

University of Texas Arlington