University of Tampa College of Natural and Health Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Motto: Connect - Transform - Succeed

Vědy poskytují příležitost k objevování a objevování při hledání nových znalostí, porozumění systémům ve fyzickém a přírodním světě a ke zlepšení lidského stavu. S výzvami, kterým svět čelí, nikdy nebyl lepší čas na vzdělání ve vědě, zdravotnictví nebo sportu. Vědci, technici a pečovatelé jsou velmi žádáni. Vysoká škola přírodních a zdravotních věd nabízí přísné a kvalitní učební plány určené k přípravě studentů na výzvy a příležitosti, které před námi leží.

Katedry vysokých škol

  • Biologie
  • Chemie, biochemie a fyzika
  • Zdravotní vědy a lidská výkonnost
  • Ošetřovatelství
  • Lékařské asistentské lékařství
  • Správa sportu

Naše fakulta je vynikajícími učiteli, a to jak ve třídě, tak se studenty na individuální bázi. UT investovala značné prostředky do rozvoje výukových a výzkumných zařízení a laboratoří naší vysoké školy. Fakulta, ne postgraduální studenti, učí všechny laboratorní kurzy na všech našich katedrách.

Naše vysoká škola neustále podporuje vztahy s organizacemi ve větší oblasti Tampa Bay a jinde, aby poskytla studentům příležitost absolvovat stáž, dobrovolně nebo spolupracovat s profesionály pracujícími v jejich vybraném oboru. Každá katedra nabízí také studijní pobyty v zahraničí, které si studenti mohou započítat za svůj titul.

Prohlášení o poslání

Vysoká škola přírodních a zdravotních věd (CNHS) nabízí přísné a kvalitní učební osnovy pro přípravu rozmanité populace studentů na rychlý pokrok ve vědě, zdravotnictví a sportu. Fakulta a zaměstnanci zajišťují transformativní vzdělávání zakotvené v kultuře respektu a pozitivity, která připravuje studenty na výzvy a příležitosti, s nimiž se setkají. Prostřednictvím partnerství, spolupráce a spojení se naše fakulta, zaměstnanci a studenti zabývají výzkumem, klinickou praxí a stipendiem, interaktivním a zážitkovým vyšetřováním a příležitostmi ke studiu stáže, které kultivují úspěch.

Místa

Tampa

The University of Tampa

Adresa, 1. řádek
The University of Tampa
401 W. Kennedy Blvd.

33606 Tampa, Florida, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 813-253-3333