University of Tampa College of Natural and Health Sciences

Úvod

Read the Official Description

Vědy poskytnout příležitost pro zkoumání a objevování ve snaze o nových znalostí, pochopení systémů ve fyzickém a přírodním světě, a pro lepšit lidský úděl. S výzvami, kterým svět čelí, tam nikdy nebyl lepší čas, aby usilovaly o vzdělání v studiu vědy, zdravotní péče nebo sportu. Vědci, technici a ošetřovatelé jsou ve vysoké poptávce. Vysoká škola a přírodních věd zdraví nabízí přísné, vysoce kvalitní studijní programy určené k přípravě studentů na výzvy a příležitosti, které leží před námi.

Naše fakulta jsou vynikající učitelé, a to jak ve třídě a práce se studenty na individuální bázi. UT hodně investovala do rozvoje naší vysoké školy pedagogické a vědecké zařízení a laboratoří. Na fakultě, ne postgraduální studenty, učit všechny předměty v laboratoři ve všech našich odděleních.

Naše škola neustále podporuje vztahy s organizacemi v větší Tampa Bay Area a jinde poskytnout studentům možnost získají zkušenosti během stáže, dobrovolník, nebo komunikovat s odborníky, kteří pracují ve svém zvoleném oboru. Každé oddělení rovněž nabízí studium v ​​zahraničí kurzy, které studenti mohou vzít na úvěr směrem k jejich míry.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Pre-Vets » Vidět Pre-Meds » Vidět Bakalář - HealthcareStudies » Vidět Bakalář - Bakalář »

Videos

The University of Tampa - Overview

Contact

The University of Tampa

Adresa, 1. řádek The University of Tampa 401 W. Kennedy Blvd.
33606 Tampa, Florida, FL, Spojené státy americké
Website http://www.ut.edu
Telefonní číslo +1 813-253-3333