Přečtěte si oficiální popis

Motto: Connect - Transform - Succeed

Vědy poskytují příležitost k objevování a objevování při hledání nových znalostí, porozumění systémům ve fyzickém a přírodním světě a ke zlepšení lidského stavu. S výzvami, kterým svět čelí, nikdy nebyl lepší čas na vzdělání ve vědě, zdravotnictví nebo sportu. Vědci, technici a pečovatelé jsou velmi žádáni. Vysoká škola přírodních a zdravotních věd nabízí přísné a kvalitní učební plány určené k přípravě studentů na výzvy a příležitosti, které před námi leží.

Katedry vysokých škol

  • Biologie
  • Chemie, biochemie a fyzika
  • Zdravotní vědy a lidská výkonnost
  • Ošetřovatelství
  • Lékařské asistentské lékařství
  • Správa sportu

Naše fakulta je vynikajícími učiteli, a to jak ve třídě, tak se studenty na individuální bázi. UT investovala značné prostředky do rozvoje výukových a výzkumných zařízení a laboratoří naší vysoké školy. Fakulta, ne postgraduální studenti, učí všechny laboratorní kurzy na všech našich katedrách.

Naše vysoká škola neustále podporuje vztahy s organizacemi ve větší oblasti Tampa Bay a jinde, aby poskytla studentům příležitost absolvovat stáž, dobrovolně nebo spolupracovat s profesionály pracujícími v jejich vybraném oboru. Každá katedra nabízí také studijní pobyty v zahraničí, které si studenti mohou započítat za svůj titul.

Prohlášení o poslání

Vysoká škola přírodních a zdravotních věd (CNHS) nabízí přísné a kvalitní učební osnovy pro přípravu rozmanité populace studentů na rychlý pokrok ve vědě, zdravotnictví a sportu. Fakulta a zaměstnanci zajišťují transformativní vzdělávání zakotvené v kultuře respektu a pozitivity, která připravuje studenty na výzvy a příležitosti, s nimiž se setkají. Prostřednictvím partnerství, spolupráce a spojení se naše fakulta, zaměstnanci a studenti zabývají výzkumem, klinickou praxí a stipendiem, interaktivním a zážitkovým vyšetřováním a příležitostmi ke studiu stáže, které kultivují úspěch.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

The University of Tampa - Overview

The University of Tampa - Get Ready for Extraordinary - Full Video

The University of Tampa
Adresa, 1. řádek
The University of Tampa 401 W. Kennedy Blvd.
33606 Tampa, Florida, Spojené státy americké
Website
Telefonní číslo
+1 813-253-3333