University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vysoká škola umění a věd je USF Petrohradu je největší vysoká škola, která nabízí širokou škálu studijních programů. Vysoká škola má dědictví poskytovat programy excelence v atmosféře studenta-střed. výzkum na světové úrovni a tvůrčí činnosti jsou realizovány v jednom z nejkrásnějších metropolitních areálů v USA trvat nějaký čas, aby prozkoumala naši nabídku, kde "svět bude rozpoznávat svůj titul a vaše profesoři budou znát vaše jméno."

College of Arts and Sciences mise

Ztělesňovat principy a činnosti výzkumného intenzivní vysoká škola svobodných umění, kde se naši absolventi budou dobře vyškolený v rámci svých oborů, a takto připravené pro absolventa odborných škol. Naši studenti budou mít kritické schopnosti, široký Outlook a občanského povědomí, že na ně bude v záběru a produktivními občany. Stručně řečeno, budou naši studenti být uznán jako občan učenci.

Jednotkové Cíle / Strategie

1.. Provést významné a smysluplné příspěvky na probíhající dialogy v našich akademických oblastech; 2. Očekáváme, že naše vysokoškoláky a postgraduální studenty, aby se zapojily do výzkumu - pokud je to proveditelné, ve spolupráci s fakultou; 3. Pěstovat intenzivní svobodných umění kulturu nábor talentovaného a různorodou schopnost a studenty, zachování malé velikosti tříd a mentoring těm studentům, které máme; 4. Povzbudit volné diskuse, podporovat kritické myšlení, požadavek, aby naši studenti psát, a pokud je to možné, pracovat napříč obory; 5. Iniciovat a rozšířit absolvovat programy a rozvinout formální akademické vazby na jiné programy absolventa v rámci University of South Florida systému; 6. Zavést jako součást mozaiky učení zkušeností na USFSP, občanské angažovanosti, učení služeb a zážitkové pedagogiky do tříd, pokud je to vhodné.

Dean Biafora Uvítání

Vítám a děkuji za Váš zájem o naše absolventy nabídky na University of South Florida St. Petersburg (USFSP).

Jako dynamický výzkumné instituce aktivní, USFSP College of Arts & Sciences nabízí prvotřídní akademiky a personalizované real-svět zkušeností v kulturně pulsující, městských, nábřeží komunitu. Naše studentský sbor je různorodá; odrážející demografie regionu, státu a národa.

Naše význačný fakulty je rozpoznán na místní, národní i po celém světě pro své vynikající výsledky v oblasti výzkumu a vzdělanosti. Naše flexibilní programy jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám studentů-ze stupně plně on-line v digitální žurnalistiky a mediálních studií na hands-na výzkum zaměřený psychologie postgraduální program.

Povzbuzuji vás oslovit Graduate Program ředitele programu Vašeho zájmu dozvědět se více.

Náš příběh v USFSP pokračuje být psán a my jsme rádi, že Vás pozvat být součástí naší budoucnosti. Přidejte se k nám v průzkumu, který je v oblasti terciárního vzdělávání a výzkumu na University of South Florida St. Petersburg.

Místa

Petrohrad

USF St Petersburg

Adresa, 1. řádek
USF St. Petersburg
140 7th Avenue South

33701 Petrohrad, Florida, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 727-873-4770

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium