University of San Diego - Shiley-Marcos School of Engineering

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Škola inženýrství na univerzitě v San Diegu v Shiley-Marcos dělá víc než rozvoj světových inženýrů a počítačových vědců v národně uznávaném programu. Pomáháme těmto jasným myslí vyvinout se v Changemakers s globální perspektivou, sociálním povědomím a vůdčími schopnostmi, aby se svět změnil. Vycházíme vstříc studentům, kteří se jako děti snažili postavit něco složitějšího než obrázek na krabici Lego. Ti, kdo zpochybňují konvenci, se zde mohou stát úspěšnými profesionály, kteří ve svém světě zanechají pozitivní stopu.

Inženýrský program University of San Diego byl založen v roce 1987 a nedávno byl založen jako škola v roce 2013 Darlene Marcos Shiley, jejíž mimořádná vize a inspirace rezonuje v našich chodbách, našich komunitách a našich srdcích. V průběhu let se strojírenství v USD rozrostlo v rušný program, který se podle US News & World Report zařadil na 13. místo v zemi mezi inženýrskými programy, které neudělují doktorské studium. Dnes nabízíme vysokoškolské programy v oblasti počítačové vědy, elektrotechniky, průmyslového a systémového inženýrství, integrovaného inženýrství a strojírenství a postgraduální programy v aplikované umělé inteligenci, aplikované vědě o datech a kybernetické bezpečnosti. Škola má stejně ohromující a inovativní domov: Belanich Engineering Center, který umožnil velkorysý dárce, který věří v poslání a dopad školy.

Za naším růstem stojí mnoho sil: naše akademická reputace, akreditace, dvojí tituly BS / BA, malá velikost třídy a osobní pozornost - to vše přispívá k absolventům powerhouse. Jako další remíza rozhodně pomáhá hodnocení univerzity v San Diegu jako jednoho z nejkrásnějších kampusů v zemi. Studenti a učitelé si čistí hlavy a osvěžují smysly při procházkách budovami misijního stylu kampusu, nasákáním do našich výhledů na vrchol zátoky Mission Bay a dýcháním oceánského vzduchu podbarveného vůní eukalyptových stromů a květů popínavých rostlin. Je to místo, které udržuje studenty i učitele zdravé, uvolněné a velmi dobře krmené.

Jste připraveni prozkoumat USD's Shiley-Marcos School of Engineering?

Místa

San Diego

Adresa, 1. řádek
Alcala Park,5998
92110 San Diego, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium