University of North Texas College of Engineering

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte

Vítejte na univerzitě UNT College of Engineering, mladé a živé vysoké škole na špičkové univerzitě (R1). Vysoká škola prochází fází transformace, přičemž v roce 2019 přidává devět členů držených / držených / držených kolejí a dva členy fakulty, kteří nejsou držiteli titulu, s plány na další rozšiřování v příštích 4-5 letech.

Jako lídr v oblasti výzkumu a vzdělávání zřídila vysoká škola klastry excelence v oblasti výzkumu, včetně výroby aditiv, kybernetické bezpečnosti a bioinženýrství. Vysoká škola také spolupracuje s vládou na různých státních a národních iniciativách, včetně výzkumu v oblasti národní obrany, analýzy odpovědí a skladování jaderného odpadu. Naše partnerství s Air Force a armádními výzkumnými laboratořemi je podporováno ročním grantem ve výši 5 milionů dolarů.

V UNT Engineering máme přes 4 000 studentů, z toho asi 250 je zapsáno v doktorských programech. Celkem Vysoká škola strojní nabízí 4 doktorské, 7 magisterských a 10 bakalářských studijních programů v oboru biomedicínského inženýrství, informatiky, výpočetní techniky, informačních technologií, elektrotechniky, materiálových věd a strojírenství, strojírenství a energetiky, stavebního inženýrství a mechaniky. strojírenské technologie, které připravují naše studenty soutěžit na dnešním globálním trhu. Kromě toho škola vytvořila více než 3 2 vzdělávací programy s univerzitami v Indii a Číně.

Jako partner s místní komunitou, vysoká škola spolupracuje s více než 20 společnostmi v Dallas Metroplex prostřednictvím výzkumných a senior design capstone projektů. Iniciativa UNT STEM @ thePark navíc přináší studentům K-12 z celého DFW spolu se studenty UNT Engineering a fakultou více informací o vědě, technologii, strojírenství a matematice.

UNT College of Engineering pracuje na pozitivním dopadu na životy našich studentů, stejně jako v rámci Dallas Metroplex, státu Texas, USA a globálně. Vyzývám vás, abyste se k nám připojili na naší cestě pozitivních dopadů.

Akreditace

ABET Engineering Akreditace

  • Počítačové inženýrství
  • Elektrotechnika
  • Věda a inženýrství materiálů
  • Strojírenství a energetika

ABET Akreditace informatiky

  • Počítačová věda
  • Informační technologie

Akreditace inženýrské technologie ABET

  • Konstrukční technika
  • Elektrotechnická technologie
  • Technologie strojírenství

Mise

Posláním UNT College of Engineering je využít příležitosti pro inovace a excelenci ve výuce, výzkumu a službách. Toho bude dosaženo strategickým spojenectvím všech vysokoškolských volebních obvodů v regionu, státu Texasu a národa. Zúčastněné volební obvody zahrnují především naše vysokoškolské a postgraduální studenty, jakož i akademické jednotky a průmysl, zejména v severním Texasu, s cílem podpořit hospodářský rozvoj a podporovat akademicky rozmanité prostředí.

Vidění

Vize College of Engineering má mít nejvyšší kvalitu výuky a multidisciplinární výzkumné programy v Severním Texasu a dále: ve strategicky vybraných oblastech strojírenství, strojírenské technologie a informatiky, které slouží komunitě, průmyslu a profesi; v intelektuálně podnětném a různorodém prostředí; a na podporu rozvoje průmyslu a hospodářství.

Strategický plán

Strategický plán představuje strategie, akce a metriky pro rozvoj bakalářských a postgraduálních programů a pro podporu výzkumu, pověsti a pokroku na Vysoké škole strojní (CENG) UNT od jejího současného stavu v roce 2014 do žádoucího stavu v roce 2019 v souladu s jeho univerzitní mise a Strategický plán pro akademické záležitosti na rok 2014.

Discovery Park

Severní Texas je největší výzkumný park s téměř 300 akrů prostoru věnovaného vědám, technologii a inženýrství, UNT Discovery Park se nachází 5 mil severně od hlavního kampusu UNT v Dentonu v Texasu. Zahrnuje budovu o rozloze 590 000 čtverečních stop, která je obsazena Vysokou školou strojírenství, Vysokou školou informací a Centrem pro informační a počítačovou bezpečnost a podporuje interaktivní a multidisciplinární výzkum v oblasti vědy, technologie, inženýrství a matematiky, který je zaměřen na vzdělávání a odbornou přípravu. prospívá studentům, fakultě a komunitě a rozšiřuje ekonomický rozvoj rozvíjením partnerství mezi průmyslem a univerzitami.

UNT Discovery Park nabízí několik nejmodernějších výzkumných laboratoří, jako je například zařízení pro výzkum materiálů (MRF), zařízení s vysoce výkonnými mikroskopy pro 3-D charakterizaci a zpracování a skleníkový komplex, klimatizovaný objekt vybavený s rozšiřitelnou infrastrukturou přizpůsobenou různým pěstitelským podmínkám, včetně vysokých stropů pro pěstování cukrové třtiny a dalších vysokých rostlin.

Discovery Park se nachází v blízkosti Interstate 35 a je obklopen velkým parkovacím místem. Je také dostupný kyvadlovým autobusem.

Místa

Denton

Adresa, 1. řádek
1155 Union Circle
310440 Denton, Texas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium