University of New Orleans Lester E. Kabacoff School Of Hotel, Restaurant And Tourism Administration

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

PROČ HRT

Obývací Laboratory

Lester E. Kabacoff škola hotelový, restaurační a správou cestovního ruchu nabízí premiérový vysokoškolské vzdělání managementu pohostinství. Naši mimořádnou magisterského studijního programu je jediný ve státě Louisiana. Naše zkušenost je malován na plátně města New Orleans - obývací pohostinství laboratoři. Vidíte sami sebe na tomto obrázku?

Zvažte možnosti!

Francouzská čtvrť, Mardi Gras, jazz a dědictví festivaly, významné sportovní události! Není místo, jako je New Orleans! Většina hlavních hotelové řetězce jsou zastoupeny ve městě a metro oblast nabízí širokou škálu možností v hotelech, restauracích, potravinářských společností poskytujících služby, soukromé kluby, cestovní společností a konvence servisní společnosti. Nové podniků v hotelových pokojích, člunů a kamenných kasinech, spolu s jedinečností a kouzlo francouzské čtvrti, náš svět-třída kuchyně, největší koncentrace slavných kuchařů v jednom městě, a jazzová hudba, aby New Orleans největší "živá laboratoř "pro pohostinství a řízení cestovního ruchu v zemi.

Body Pride

Lester E. Kabacoff School of hotel, restaurace a správou cestovního ruchu - Jsme s názvem Škola: Lester E. Kabacoff School of hotel, restaurace a správou cestovního ruchu.

  • Máme jen magisterský titul v oboru pohostinství a správou cestovního ruchu ve státě Louisiana.
  • Škola HRT je akreditována AACSB.
  • Devadesát procent všech našich studentů, držet na plný nebo částečný úvazek, které jsou přímo spojené s jejich profesi.
  • Naše fakulta má rozsáhlé zkušenosti průmyslu, včetně generálního ředitele, divize viceprezident a další.

Místa

New Orleans

The University of New Orleans

Adresa, 1. řádek
University of New Orleans
2000 Lakeshore Dr, New Orleans

LA 70148, New Orleans, Louisiana, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 504-280-6000

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium