University of Nevada, Las Vegas School of Public Health

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Škola veřejného zdraví (SPH) byla založena v roce 2004 a věnuje se zlepšování zdraví a pohody lidí na celém světě. Naše oddělení, programy a výzkumné jednotky se snaží zajistit rozmanité vzdělání, zkušenosti s praktickým výcvikem a řadu příležitostí k zapojení komunity, aby připravily studenty na vedoucí a profesionály v oblasti veřejného zdraví.

Posláním Školy veřejného zdraví (SPH) je rozvíjet vědu o veřejném zdraví, zlepšovat zdraví a kvalitu života lidí v našich komunitách a usilovat o odstranění zdravotních rozdílů v Nevadě, národě a ve světě poskytováním vedení v oblasti kvalitního vzdělávání, výzkumu a služeb. Toto prohlášení o poslání slouží také jako poslání pro studijní programy MPH a další SPH.

Naší vizí je být živým centrem excelence pro výuku veřejného zdraví, výzkum a komunitní akce a být magnetem pro státní, národní a mezinárodní studenty.

Škola veřejného zdraví se zavázala připravovat studenty tak, aby splňovaly kritickou potřebu profesionálů v oblasti veřejného zdraví v Nevadě, národě a ve světě. Poskytujeme vynikající akademické programy s různými oblastmi soustředění a příležitostí pro aplikovaný výzkum.

Studenti a fakulty SPH pocházejí z různých prostředí a představují široké spektrum interdisciplinárních akademických a výzkumných zájmů. Podporujeme kolegiální a podpůrné prostředí, ve kterém studenti úzce spolupracují s fakultami, zaměstnanci, odborníky a dalšími studenty. Kvalita našich vzdělávacích programů odráží naši hlubokou oddanost našim studentům.

Místa

Las Vegas

Adresa, 1. řádek
South Maryland Parkway,4505
89154 Las Vegas, Nevada, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium