University of Missouri Truman School of Public Affairs

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Mizzu

Univerzita Missouri byla založena v roce 1839 v Kolumbii jako první veřejná univerzita na západ od řeky Mississippi. Dnes je Mizzou s nástupem více než 30 000 studentů, 13 000 zaměstnanců na plný úvazek a 317 000 absolventů důležitou investicí pro stát a národy.

111522_pexels-photo-937481.jpeg

Studenti MU reprezentují každou krajinu Missouri, všech 50 států a 100 zemí. Na základě kvality výuky, výzkumu a stipendia je MU jednou z 60 veřejných a soukromých amerických univerzit, které jsou přizvány k členství v prestižní asociaci amerických univerzit. Členství v AAU pomáhá Mizzou přilákat externí financování a přijímat špičkové fakulty a studenty.

Stát je největší a nejkomplexnější univerzita, Mizzou má více než 300-stupňové programy - včetně více než 90 online možností - přes 19 vysokých škol a škol a je jednou ze šesti veřejných univerzit celostátně, které mohou požadovat zdravotní školu, veterinární medicínu a právnická škola na stejném areálu.

Vysokoškolská národní univerzita přináší objevy do učebny, každoročně publikuje více než 1600 knih a odborných článků a každoročně vynakládá 248 milionů dolarů na vědecký výzkum; představují asi 70 procent výzkumných dolarů plynoucích do státních vysokých škol.

Mizzou studenti absolvovali v průměru za 4,2 roku. Více než 40 procent rekordních 9 150 stupňů udělených v loňském roce bylo ve vědě, technice, strojírenství, matematice a zdravotnictví. Mezi veřejnými univerzitami ve státě Missouri poskytuje MU 27% bakalářských titulů, 23% magisterských titulů a 62% doktorských titulů.

Absolventské programy, odborné školy a objev nových poznatků prostřednictvím výzkumu přinášejí jedinečnou hodnotu vysokoškolskému vzdělání. Studenti využívají praktické učení a přispívají každoročně více než 250 000 hodin komunitní služby, účastní se vysokoškolského výzkumu a využívají největšího programu Missouri v zahraničí.

Podporovatelé po celém světě investují do MU tím, že dělají soukromé dary pro stipendia, akademické programy, zařízení a výzkum, který mění život. Stovky lidí se účastní kampaně Mizzou ve výši 1,3 miliardy dolarů na univerzitě: Náš čas řídit kampaň, aby poskytla prostředky pro budoucnost MU, podpořila výzkumná střediska a instituce podpisu a podpořila renesanci kampusu.

Botanická zahrada označená botanickou zahradou má rozlohu 1 262 akrů s více než 42 000 rostlinami a stromy v mnoha tematických a speciálních kolekcích. Mnoho univerzitních budov je zařazeno v Národním registru historických míst.

Občané v celém státě se spojili s Mizzou tím, že se účastnili rozšiřovacích programů v každém kraji, navštěvovali odborníky na zdravotní péči MU, účastnili se soutěží ve státních soutěžích v zařízeních MU a fandili na Missouri tygry na atletických akcích. Členem jihovýchodní konference, Mizzou je NCAA divize I atletický program má 20 sportů, mnoho z nich se umístil v top 25 na celostátní úrovni.

Škola veřejných věcí Harry S Trumana

"Trumanská škola je jako rozšířená rodina složená z jedinců, kteří přinášejí bohaté znalosti, dovednosti, zkušenosti a postřehy, které budou mít nadále zásadní dopad na naše místní a globální komunity. Je to čest sdílet a učit se od , fakulty / zaměstnanci a studenti v tomto domově mimo domov. "

-Jamie Crockett, MPA student střední školy

"Když jsem začal své zkušenosti s Trumanskou školou, okamžitě jsem se vzal s tím, jak třídní práce splynovala teoretickou a praktickou práci, která měla smysl pro profesionální veřejnou službu. Když se blížím k poslednímu semestru programu, cítím se dobře schopen překládat dovednosti, které jsem získal prostřednictvím svých tříd a výzkumu do profesionálního prostředí. "

-Sam Bezjak, 2. ročník MPA studenta

"To mě udivuje, jak Trumanova škola hladce integruje kurzy, profesní rozvoj, vytváření sítí a rozvoj kariéry, a zároveň nás vystavuje náročnému, podporujícímu a velmi kulturně různorodému prostředí."

- Adity Nur, 1. ročník MPA studenta

Místa

Columbia

Adresa, 1. řádek
101 Middlebush Hall
65211 Columbia, Missouri, Spojené státy americké