University of Miami School of Nursing & Health Studies

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Již 70 let zavádí škola ošetřovatelství a zdravotnických studií na University of Miami program světové úrovně pro studium zdravotnické výchovy. Naše fakulta a zaměstnanci zahrnují některé z předních pedagogů, lékařů a vědeckých pracovníků v zemi. Přední odborníci v oboru, náročný studijní plán a více než 170 klinických partnerů kombinuje jeden z nejlepších vzdělávacích programů zdravotní péče na světě.

Díky investici do „excelence“ v oblasti vzdělávání ve zdravotnictví jsou dnes absolventi University of Miami School of Nursing and Health Studies průkopníky v přední linii v některých špičkových zdravotnických zařízeních a výzkumných ústavech na světě. Jako další generace lékařů a vědců budou naši absolventi hrát hlavní roli v transformaci a budoucnosti globální zdravotní péče.

„Škola ošetřovatelství a zdravotnických studií“ znamená „excelence“ více než jen rétoriku; je to standard, kterým žijeme ve výuce, výzkumné praxi a mentoringu. Škola zdravotnických a zdravotnických studií stanovila po 70 let standard excelence jako lídr ve vzdělávání ve zdravotnictví. Naše pokračující oddanost vzdělání a stipendiu světové úrovně vedla k vytvoření pětipodlažní simulační nemocnice o rozloze 41 000 metrů čtverečních pro pokrok v oblasti výzkumu a vzdělávání (SHARE ™). SHARE ™ je jedním z prvních národních vzdělávacích destinačních středisek pro simulaci ponoření. Naše nejmodernější zařízení upevňují naši pozici mezi zdravotnickými vzdělávacími programy po celém světě.

Vaši kolegové budou vynikajícími pedagogy a výzkumnými pracovníky uznávanými za své desetiletí zkušeností, vedení a odborných znalostí. Naše fakulta zahrnuje jedny z nejtalentovanějších pedagogů, lékařů a výzkumných odborníků z jakéhokoli zdravotnického zařízení na světě. Budete mít příležitost účastnit se místních a mezinárodních výzkumných snah na fakultách, které často vedou k publikaci v mezinárodních časopisech o zdraví / lékařství a prezentacím na předních zdravotnických konferencích po celém světě.

Dynamická kulturní směs Miami a závazek naší školy k dokonalosti ve vzdělávání a kulturně citlivé péči poskytuje bezkonkurenční osnovy a připravuje naše absolventy na práci v různých zdravotnických zařízeních s různou populací. Naše kurikulum integruje praxi založenou na důkazech, špičkové simulované učení a zkušenosti z reálného světa. Bezkonkurenční přísná akademická a klinická příprava slouží jako katalyzátor pro jedny z nejvyšších poměrů absolvování státní rady v zemi. V roce 2017 byla naše míra úspěšnosti NCLEX 97,22%.

Osnovy školy zahrnují programy vedoucí k BS ve zdravotnictví, BSN, MSN, DNP a výzkumné Ph.D. Naše ošetřovatelské programy jsou akreditovány Komisí pro vysokoškolské vzdělávání v ošetřovatelství, American College of Nurse-Midwives a Radou pro akreditaci vzdělávacích programů anestezie sester. Škola nabízí program Accelerated BSN pro jednotlivce, kteří mají vysokoškolské vzdělání v jiných oborech, a online program BSN pro jednotlivce, kteří již mají RN. Náš magisterský program (MSN) nabízí pokročilé speciální školení v následujících oborech: Praktický lékař a Akutní péče Praktický lékař.

Jak škola ošetřovatelství a zdravotnických studií vstupuje do 70. ročníku, přichází od Deana Munra nová výzva: Nestačí jen snít, dělat. Buďte noví - dělejte věci, které dosud nikdo neviděl ani nepoznal. Buďte optimističtí - najděte cestu k nejlepšímu možnému výsledku pro sebe a pro svou komunitu. A změňte svět - transformujte vše kolem sebe a zlepšujte svět a vše v něm. Tady na Škole ošetřovatelství a zdravotnických studií se můžete stát silou pozitivních změn a společně můžeme vaše sny uskutečnit TEĎ.

Místa

Coral Gables

Adresa, 1. řádek
Brunson Drive,5030
33146 Coral Gables, Florida, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: