University of Miami College of Arts and Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Miami se nachází v příměstské čtvrti Coral Gables, jen pár minut od centra Miami a Miami Beach. Miami je jedním z nejrozmanitějších, nejdynamičtějších a globálních měst v Americe. Univerzita Miami (UM) studenti a učenci žít, pracovat, výzkum, a hrát v Miami, nekonečný zdroj pro internship a příležitosti dobrovolníka, jazyk a kulturní ponoření, intelektuální zkoumání a živá zábava.

Jako špičková soukromá univerzita na Floridě je UM intelektuálním centrem regionu a vstupní branou na polokouli. Vysoká škola umění

113553_Photo1.jpg

Naše vize

Naší vizí je být uznáván jako celosvětově uznávaná vysoká škola, centrum liberálního vzdělávání a lídr v průkopnickém výzkumu. Naším cílem je být známým svým inovativním vyučováním, silou našich disciplín a interdisciplinárním vyšetřováním současných i budoucích problémů, kterým čelí lidstvo.

Naše mise

Vysoká škola je komunita, která podporuje snahu o hlubší pochopení lidské zkušenosti a podporuje osobní oddanost celoživotnímu učení, intelektuálnímu růstu a trvalým hodnotám svobodných umění. Naše fakulta, personál a studenti pracují společně v laboratoři, v archivech, ateliéru a na poli, aby objevili nové poznatky.

Vysoká škola usiluje o vytvoření intelektuálního prostředí, které zvyšuje individuální růst a podporuje vědecké aktivity a tvůrčí snahy, které rozšiřují lidské poznání a porozumění. Studenti, kteří se vzdělávají na vysoké škole, rozvíjejí analytické a kritické dovednosti, tvůrčí schopnosti a potřebu společenské a občanské odpovědnosti ve stále více globalizovaném světě.

Vysoká škola působí jako brána pro studenty, aby zažili technologický a globální svět. Členové fakulty usilují o to, aby všem studentům poskytovali důkladné základy ve zvoleném oboru, spolu s pochopením potřeby přistupovat k problémům jak v mezích jediné disciplíny, tak v širším prostředí.

113554_Photo4.jpg

Místa

Miami

University of Miami College of Arts and Sciences

Telefonní číslo
(305)284-8783