University of Louisiana at Lafayette College of Engineering

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vysoká škola inženýrství na univerzitě v Louisianě v Lafayette se věnuje vzdělávání techniků světové úrovně, kteří mají znalosti, dovednosti a schopnosti zlepšovat kvalitu života po celém světě.

Naše vysoká škola, naše fakulta a naše administrativa jsou v celé zemi známé díky vynikajícímu inženýrskému vzdělání, výzkumu a veřejné službě.

Naše vysokoškolská studentská populace se za posledních několik let vyšplhala z přibližně 1100 na více než 2000, což z Ragin 'Cajun Engineering učinilo druhou největší inženýrskou školu v Louisianě. Iniciovali jsme řadu programů rozvoje studentů, včetně programu rozvoje vůdčích schopností, technických ambasadorů a několika specializovaných nezletilých. Jsme obzvláště hrdí na to, že populace našich afroameričanů i postgraduálních studentů se za posledních pět let zvýšila o více než 25 procent - obě jde proti národnímu trendu.

Naše financování externího výzkumu se v posledním desetiletí zvýšilo o více než 400 procent, nyní celkem přes 12 milionů dolarů. Mnoho z těchto projektů zahrnuje ekonomický rozvoj v našem velkém státě. Jako příklady lze uvést stavební inženýrství, které navrhuje bezpečnější dálnice pomocí pohlcující počítačové technologie; chemické inženýrství vyvíjející biopaliva druhé generace z řas; elektrické a počítačové inženýrství zlepšující výkon systémů z optických vláken; metody optimalizace průmyslové technologie pro výrobu plastů; strojírenství navrhující systémy zplynovačů pro výrobu elektrické energie z dřevního odpadu; a ropné inženýrství vyvíjející nákladově efektivní metody pro zvýšenou produkci ropy ze starých polí.

Naši studenti nadále ukazují, že Ragin 'Cajun Engineering může konkurovat komukoli. Naši studenti Ragin 'Cajun Engineering vynikali v tolika národních soutěžích a akcích, že svět ví, že jsme jedni z nejlepších, od solárních domů přes kočárky Baja, roboty, satelity až po vrtné operace. Tento úspěch upoutal pozornost národních médií, jako jsou Discovery Channel a AP, které představovaly projekty jako náš CajunBot, Beausoleil Solar Home a Cajun Crawler.

Stále více nejlepších studentů z regionu i mimo něj navrhuje svou budoucnost s Ragin 'Cajun Engineering. Největší stížnost, kterou slyšíme z hostujících průmyslových odvětví, je ve skutečnosti to, že nevyrábíme dostatek absolventů! Naši absolventi jsou žádaní a pozitivně ovlivňují jejich příslušná odvětví.

Místa

Lafayette

Adresa, 1. řádek
Rex Street,131
70503 Lafayette, Louisiana, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium