University of Central Florida College of Community Innovation and Education

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Učit se. Připojit. Přeměnit.

Na College of Community Innovation and Education získáte znalosti, zkušenosti a sebevědomí potřebné k transformaci životů a posílení komunit. Prostřednictvím našich rozmanitých programů a navázaných partnerství jsme jedinečně připraveni vyvíjet inovativní řešení složitých sociálních otázek. Budete mít příležitost spolupracovat s odborníky z různých akademických oblastí a zapojit se do komunitních zkušeností po celé střední Floridě i mimo ni. Ať už toužíte po práci v trestním soudnictví, vzdělávání, zdravotnictví a informatice, právnických studiích nebo veřejné správě, naše fakulta a zaměstnanci vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Mise

College of Community Innovation and Education vzdělává a zmocňuje vůdce, aby sloužili rozmanité společnosti prostřednictvím inovativního vzdělávání, silných partnerství a transformačního stipendia.

Vidění

Vysoká škola komunitních inovací a vzdělávání překračuje tradiční univerzitní hranice, aby zapojila fakulty a studenty do sociální a ekonomické struktury prosperujících moderních komunit.

Místa

Orlando

Adresa, 1. řádek
University Boulevard,12494
32816 Orlando, Florida, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium