University of Central Arkansas College of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vysoká škola podnikání, založená v roce 1969, je hluboce zakořeněna na University of Central Arkansas. S více než 1500 vysokoškolskými studenty a 100+ postgraduálními studenty obchodní program prosperuje.

Jak technologie a metody postupují, College of Business udržuje inovativní kurikulum, které je dobře vhodné pro podniky dnes. Studenti jsou vzděláváni o hodnotách etického chování a integrity, díky čemuž je vysoká škola důvěryhodným partnerem v obchodní komunitě. Vysoká škola podnikání UCA jako taková má jeden z nejaktivnějších stáží ve státě. Tyto životně důležité stáže umožňují studentům získat pracovní zkušenosti a síť ve svém profesním oboru.

Vysoká škola podnikání pokračuje v odkazu University of Central Arkansas a udržuje vynikající excelenci ve vzdělávání a zároveň připravuje studenty na úspěšnou kariéru jako vedoucí na pracovišti. Studenti UCA business jsou mezi prvními ve státě, které mají být přijímány hlavními společnostmi, včetně: Acxiom, BKD LLP, Crews & Associates, Dillard's, HP, JB Hunt Transport a Wal-Mart.

Místa

Conway

Adresa, 1. řádek
72035 Conway, Arkansas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: