University of California Riverside

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita rozlišování a rozmanitosti

Nachází se na téměř 1200 malebných akrech ve vnitrozemské jižní Kalifornii a vyniká více než 60 lety výzkumu s vysokým dopadem, UCR je živá laboratoř pro zkoumání otázek důležitých pro rostoucí komunity. Jeden z nejrozmanitějších inkluzivních institucí v prestižním systému univerzity v Kalifornii, Univerzita Kalifornie, UCR slouží jako inkubátor nových poznatků, motor sociální mobility a ekonomické síly.

Tři vysoké školy UCR nabízejí širokou škálu akademických a výzkumných oborů: vysokoškolské inženýrství Marlan a Rosemary Bourns s devíti odděleními; Vysoká škola humanitních, uměleckých a společenských věd, s 20 odděleními; a Vysoké školy přírodních a zemědělských věd, s 13 odděleními. Jsme domovem čtyř odborných škol: Business School, Graduate School of Education, Lékařská škola a Škola veřejné politiky, stejně jako 23 interdisciplinárních výzkumných center.

V současné době sídlí přibližně 23 000 studentů a 1100 institucionálních fakult, areál se rychle rozšiřuje. K podpoře přidání stovek nových fakult a studentů je první ze dvou multidisciplinárních výzkumných budov již ve výstavbě. V příštích letech budou přidány nové prostory pro studenty v areálu, stravování, maloobchod a rekreační zařízení. Prohlédněte si další informace o našem novém vývoji.

UCR je také v bezpečné vzdálenosti od desítek významných kulturních a rekreačních míst, stejně jako pouštní, horské a pobřežní destinace.

85390_85333_ProfilepageUCR.jpg

Mise

Kalifornská univerzita v Riverside promění život různorodých lidí z Kalifornie, národa a světa prostřednictvím objevu, komunikace, překladu, aplikace a uchování znalostí - čímž se obohatí ekonomická, sociální, kulturní a environmentální situace státu budoucnost.

Několik rychlých faktů

  • 101 bakalářských titulů
  • 55 magisterských titulů
  • 42 Ph.D Aerial view of California coast and Dana Point harbor in Orange County on a sunny day.

Místa

Riverside

Adresa, 1. řádek
University Avenue,900
92521 Riverside, Kalifornie, Spojené státy americké