Přečtěte si oficiální popis

Univerzita rozlišování a rozmanitosti

Nachází se na téměř 1200 malebných akrech ve vnitrozemské jižní Kalifornii a vyniká více než 60 lety výzkumu s vysokým dopadem, UCR je živá laboratoř pro zkoumání otázek důležitých pro rostoucí komunity. Jeden z nejrozmanitějších inkluzivních institucí v prestižním systému univerzity v Kalifornii, Univerzita Kalifornie, UCR slouží jako inkubátor nových poznatků, motor sociální mobility a ekonomické síly.

Tři vysoké školy UCR nabízejí širokou škálu akademických a výzkumných oborů: vysokoškolské inženýrství Marlan a Rosemary Bourns s devíti odděleními; Vysoká škola humanitních, uměleckých a společenských věd, s 20 odděleními; a Vysoké školy přírodních a zemědělských věd, s 13 odděleními. Jsme domovem čtyř odborných škol: Business School, Graduate School of Education, Lékařská škola a Škola veřejné politiky, stejně jako 23 interdisciplinárních výzkumných center.

V současné době sídlí přibližně 23 000 studentů a 1100 institucionálních fakult, areál se rychle rozšiřuje. K podpoře přidání stovek nových fakult a studentů je první ze dvou multidisciplinárních výzkumných budov již ve výstavbě. V příštích letech budou přidány nové prostory pro studenty v areálu, stravování, maloobchod a rekreační zařízení. Prohlédněte si další informace o našem novém vývoji.

UCR je také v bezpečné vzdálenosti od desítek významných kulturních a rekreačních míst, stejně jako pouštní, horské a pobřežní destinace.

85390_85333_ProfilepageUCR.jpg

Mise

Kalifornská univerzita v Riverside promění život různorodých lidí z Kalifornie, národa a světa prostřednictvím objevu, komunikace, překladu, aplikace a uchování znalostí - čímž se obohatí ekonomická, sociální, kulturní a environmentální situace státu budoucnost.

Několik rychlých faktů

  • 101 bakalářských titulů
  • 55 magisterských titulů
  • 42 Ph.D Aerial view of California coast and Dana Point harbor in Orange County on a sunny day.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

University of California Riverside

Absolventská škola vzdělávání na UC Riverside poskytuje studentům inovativní řešení některých nejdůležitějších otázek vzdělávání. Ať už se připravuje na to, abyste slouži ... [+]

Magisterské programy ve vzdělávání

Absolventská škola vzdělávání na UC Riverside poskytuje studentům inovativní řešení některých nejdůležitějších otázek vzdělávání. Ať už se připravuje na to, abyste sloužili stále více různorodému obyvatelstvu, navrhli efektivní opatření týkající se výkonu studenta nebo zlepšili výukové metody pro osoby s poruchami učení, naše vzdělávací programy vám vybaví znalosti, dovednosti a praktické zkušenosti s řešením reálného světa výzvy, kterým čelí dnes pedagogové.

Můžete si vybrat magisterský titul v jedné z následujících oborů:

Mistr vzdělání (M.Ed.) Aplikovaná analýza chováníRozmanitost a rovnostAdministrativa a politika vysokoškolského vzděláváníMaster of Arts (MA) Vzdělávání, společnost a kulturaVzdělávací psychologieNeurovědy a vzděláváníVýzkum, hodnocení, měření a statistika (REMS)Speciální vzdělávání a autismus... [-]
Spojené státy americké Riverside
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of California Riverside

Program Master of Public Policy (MPP) na UCR School of Public Policy je prvním takovým absolventským programem, který nabízí velká výzkumná univerzita v jižní Kalifornii. ... [+]

Koncentrace

Prostřednictvím našeho dvouletého programu na plný úvazek se můžete specializovat na širokou škálu oblastí. Specializace může mít podobu soustředění v průběhu kurzu, v projektu capstone, ve stáži nebo v jakékoliv kombinaci. Koncentrace jsou k dispozici v následujících oblastech:

Prostředí a zdrojeZdravíVzděláníMěstskýNerovnost a chudobaZávod a přistěhovalectvíKontrolní seznam aplikací

V současné době přijímáme žádosti od domácích i zahraničních žadatelů. Program je otevřen pro přijetí těm, kteří úspěšně dokončili:

Vysokoškolské kurzy mikroekonomie, statistiky a úvod do politiky a vlády nebo rovnocenných kurzů (studenti mohou být stále přijímáni s nedostatky kurzů)Bakalářský titul (nebo schválený ekvivalent z akreditované instituce) s minimem 3,0 GPA... [-]
Spojené státy americké Riverside
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
University Avenue,900
92521 Riverside, California, Spojené státy americké