University of California Davis (UC Davis)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

UC Davis je domovem Aggies - go-geters, tvůrců změn a řešitelů problémů, kteří se proslavili na jedné z nejlepších veřejných univerzit ve Spojených státech.

Od svého prvního otevření v roce 1908 jsme byli známí vynikajícími akademiky, udržitelností a Aggie Pride a oceňovali životní styl severní Kalifornie. Tato témata jsou zapletena do naší 100leté historie a naší pověsti pro řešení problémů týkajících se potravin, zdraví, životního prostředí a společnosti.

Náš areál s rozlohou 5 300 hektarů sousedí s městem Davis, pulzujícím univerzitním městem s asi 68 000 lidmi žijícími v okrese Yolo. Hlavní město státu je odtud vzdáleno 20 minut a za dvě hodiny jízdy dojedete ke světovým destinacím, jako je San Francisco Bay Area, Lake Tahoe a Napa Valley.

Poděkování UC Davis Land

UC Davis vzdává hold domorodým lidem a zemi, na které se nachází areál Davis. Po konzultaci s členy domorodé komunity Patwina nabízí školní areál následující prohlášení o potvrzení země:

Měli bychom chvilku uznat zemi, na které jsme se sešli. Po tisíce let byla tato země domovem lidí Patwina. Dnes existují tři federálně uznávané kmeny Patwin: Cachil DeHe Band of Wintun Indians z indiánské komunity Colusa, Kletsel Dehe Wintun Nation a Yocha Dehe Wintun Nation.

Patwinští lidé zůstali po mnoho staletí oddáni správě této země. Bylo chráněno a chráněno, jak starší generaci poučovali mladé. Jsme poctěni a vděční za to, že dnes můžeme být v jejich tradičních zemích.

Místa

Davis

Adresa, 1. řádek
Shields Avenue,1
95616 Davis, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium