University of Arkansas

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Arkansas je jednou z nejlepších veřejných výzkumných univerzit v zemi. Naše nápady, řešení a spolupráce posilují komunity a ekonomiky. Možnosti a dovednosti, které poskytujeme, zlepšují životy. Představujeme si lepší svět a jsme odhodláni jej vybudovat.

Tato filozofie „nejprve studentů“ je velkým důvodem, proč je UA trvale zařazena mezi národní veřejné výzkumné univerzity a nejlepší hodnoty. Usilovně pracujeme na zajištění nízkého poměru studentů k fakultám, který podporuje spoustu osobní pozornosti a mentorských příležitostí. Nadace Carnegie klasifikuje univerzitu jako „nejvyšší možnou úroveň výzkumu“, což nás řadí mezi 3% vysokých škol na celostátní úrovni.

University of Arkansas byla založena v roce 1871 jako instituce poskytující pozemky a je vlajkovou lodí systému University of Arkansas . Našich 27 000 studentů zastupuje všech 50 států a více než 120 zemí. UA má 10 vysokých škol a škol nabízejících více než 210 akademických programů. University of Arkansas je akreditována Higher Learning Commission.

Náš malebný kampus se nachází ve Fayetteville v kopcovitém severozápadním rohu Arkansasu a zahrnuje dvě arboreta s výhledem na pohoří Ozark. Některé z nejlepších venkovních zařízení a nejkrásnější turistické stezky jsou v dosahu krátké jízdy autem. Fayetteville je rutinně považován za nejlepší země v zemi a okolní region Northwest Arkansas je pravidelně zařazen mezi nejlepší místa k životu v USA

Místa

Fayetteville

Adresa, 1. řádek
1 University of Arkansas
72701 Fayetteville, Arkansas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium