University Of Maryland Baltimore

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O UMB

UMB je Maryland je jediné veřejné zdraví, právo a lidská služba univerzita univerzity. Šest odborných škol a postgraduální škola udělují většinu zdravotnictví, lidských služeb a právnických profesních titulů v Marylandu každý rok.

Rychlá fakta UMB

Otevřena v roce 1807, University of Maryland, Baltimore (UMB) je Maryland je veřejné zdraví, právo a univerzitní služby pro lidské služby, které jsou určeny k dokonalosti ve vzdělávání, výzkumu, klinické péče a veřejné služby.

UMB zaregistruje přes 6 700 studentů v šesti národně zařazených odborných školách - stomatologii, právu, lékařství, ošetřovatelství, lékárně a sociální práci - a interdisciplinární postgraduální školu. Univerzita nabízí 62 doktorských, magisterských, bakalářských a certifikačních programů a uděluje většinu odborných doktorských titulů udělených v Marylandu.

UMB je prosperující akademické zdravotní centrum kombinující špičkový biomedicínský výzkum a mimořádnou péči o pacienty. Mimořádné financování UMB dosáhlo rekordních 667,4 milionu dolarů ve FY 2018 a každý člen fakulty, který je zaměstnán / držen na trati, přináší průměrně 1,3 milionu dolarů na výzkumné granty do UMB každý rok.

Univerzita Maryland BioPark, největší biotechnologický klastr Baltimore, podporuje komercializaci nových léků, léčebných postupů a zařízení, což dává 1000 vědcům a podnikatelům prostor pro vytváření a spolupráci.

112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Mise

Zlepšit lidský stav a sloužit veřejnému blahu Marylandu a společnosti ve velkém prostřednictvím vzdělávání, výzkumu, klinické péče a služeb.

Vidění

Univerzita vynikne jako přední instituce ve svých misích vzdělávat odborníky, provádět výzkum, který řeší otázky reálného světa, které ovlivňují lidský stav, poskytují vynikající klinickou péči a praxi a slouží veřejnosti s odhodláním zlepšit zdraví, spravedlnost, a veřejné blaho. Univerzita se stane dominantním ekonomickým lídrem regionu prostřednictvím inovací, podnikání, filantropie a interdisciplinární a mezioborové týmové spolupráce. Univerzita rozšíří svůj dosah charakteristickými místními a globálními iniciativami, které pozitivně mění život a naši ekonomiku. Univerzita bude světovým světlem jako prostředí pro učení a objevování, které je bohaté na rozmanitost a inkluzi. Profesní pilíře univerzity jsou zdvořilost, odpovědnost, transparentnost a efektivita. Univerzita bude živou komunitou, kde se studenti, fakulty, zaměstnanci, návštěvníci a sousedé angažují intelektuálně, kulturně a sociálně.112497_14731-20190320-185317-UMDGrid-e1544466529575.jpg

Místa

Baltimore

Adresa, 1. řádek
West Lexington Street,620
21201 Baltimore, Maryland, Spojené státy americké