Přečtěte si oficiální popis

Univerzita Findlay je flexibilní, perspektivní instituce, která neustále hledá způsoby, jak lépe sloužit studentům a komunitě. V dnešním rychle se rozvíjejícím světě Findlay nepřetržitě přizpůsobuje programy a metody výuky tak, aby vyhovovaly potřebám současných studentů, kteří se připravují na budoucí kariéru.

Vzdělání na University of Findlay je nabízeno ve formátech, které vyhovují studentům všech věkových kategorií a jejich životnímu stylu s časovým tlakem. Kromě tradičních tříd ve všední dny nabízí Findlay kurzy v noci, o víkendech a on-line.

Univerzita v Findlay má téměř 60 majors vedoucích k bakalářským titulům a nabízí osm magisterských titulů, doktora farmacie a lékaře fyzioterapie. Neobvyklé a dobře uznávané programy zahrnují jezdecké studie, pre-veterinární medicínu (možnost výuky zvířat / pre-veterinární medicína), technologie nukleární medicíny, pracovní terapie a fyzikální terapie, stejně jako řízení životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Mezi nabízené studijní programy patří mistr umění ve výuce, mistr umění ve výuce angličtiny jako druhého jazyka (TESOL) a dvojjazyčné vzdělání, magistr obchodní administrativy, mistr atletického výcviku, mistr profesní terapie, asistent lékaře, magistr zdravotnické informatiky a magistr vědy v oblasti ochrany životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví, stejně jako lékař farmacie a doktor fyzioterapie.

Programy dokončení dvou stupňů vedoucích k získání bakalářského titulu jsou nabízeny zcela online: řízení podniků a řízení životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví. MBA, mistr vědy v oblasti ochrany životního prostředí, bezpečnosti a zdraví a mistr umění ve vzdělávání také nabízeny výhradně on-line kromě tříd držených v areálu.

.

Téměř 3 700 studentů se zapsalo do Findlayu s více než 2700 studenty a téměř 1000 studenty. Přibližně 1 300 studentů studuje v univerzitním bydlení.

Přibližně 340 vyučujících na plný a částečný úvazek vyučuje pravidelné a on-line kurzy s poměrem studentů k fakultě 15: 1.

Univerzita Findlay zahrnuje více než 388 akrů, včetně hlavního kampusu o rozloze 73 akrů a šesti zařízení mimo areál. Úplný seznam univerzitních zařízení naleznete zde.

Příležitosti se opírají o to, aby se učili vedení a mezilidské dovednosti mimo třídu. Studenti se mohou zapojit do téměř 100 studentských organizací, včetně klubů se zvláštním zájmem, studentských médií, studentské vlády, uměleckých skupin, servisních klubů, akademických čestných organizací, duchovních skupin života a řeckých svazů a bratrství. Klubové sporty a 28 intramurálních sportů udržují na hřišti konkurenční ducha.

Výtvarné umění prosperuje v areálu s různými divadelními představeními, uměleckými exponáty a koncerty z vokální a instrumentální hudby, které nabízejí kreativní prodejny a školení pro studenty a zároveň slouží jako zdroj kulturního obohacení pro komunitu.

Univerzita Findlay se účastní 24 interkolekulárních sportů: 10 mužů (baseball, basketbal, běh, fotbal, golf, indoor a outdoor track, fotbal, plavání a potápění, tenis a zápas); 12 žen (basketbal, roztleskávání, cross country, taneční tým, golf, lakros, softball, fotbal, plavání a potápění, tenis, indoor a outdoor track a volejbal); a dvě smíšené sporty, západní a anglické jezdecké jezdectví.

University of Findlay je členem II. Divize Národního kolégijního atletického svazu (NCAA) a soutěží o medzizhraničnou atletickou konferenci Great Lakes (GLIAC). Oba jezdecké týmy jsou členy sdružení Intercollegiate Horse Show.

Univerzita Findlay se nachází v Findlay, Ohio, malé město, které je příjemné a progresivní. Findlay byl označen jako "senské město" Demographics Daily a časopis Site Selection byl v USA opakovaně jmenován jednou z deseti nejlepších "mikropodnikových" oblastí (malých měst). Findlay je jediné město v Ohiu, které bylo jmenováno jednou ze 100 nejlepších společenství pro mladé lidi třikrát za sebou americkou Promise Alliance, organizací založenou Colinem Powellem.

UF je akreditována komisí pro vyšší vzdělávání a národními akreditačními organizacemi pro atletickou přípravu, vědeckou a ochranou zdraví v oblasti životního prostředí, technikou nukleární medicíny, zaměstnávací terapií, farmací, fyzikální terapií, asistentem lékařů, sociální práci a vzdělávání učitelů. Programy UF jsou schváleny Radou britských představitelů Ohio.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

The University of Findlay

Master of Arts v University of Findlay v TESOL (Výuka angličtiny pro přednášející jiných jazyků) vám pomůže stát se odborným učitelem / praktickým učitelem. ... [+]

Master in TESOL / Dvojjazyčné vzdělávání

Master of Arts ve společnosti TESOL (výuka angličtiny pro přednášející jiných jazyků) vám pomůže stát se odborným učitelem / praktickým vyučujícím a připravit se na vzdělávací vedoucí pozice v rámci druhého nebo cizího jazyka a dvoujazyčných vzdělávacích programů.

Univerzita Findlay poskytuje pevný základ v:

lingvistika Získávání druhého jazyka Pedagogika Metodologie Návrh kurikula Posouzení Vícejazyčné / multikulturní vzdělávání

Naši absolventi jsou nejen dobře připraveni na dnešní pracovní trh a / nebo pokračovat ve studiu v TESOL / bilingválním vzdělávání, ale také jako členové regionálních, národních nebo mezinárodních organizací TESOL. Ať už je vaším cílem pracovat s dětmi nebo dospělými (doma nebo v zahraničí), nebo pokud máte v plánu dosáhnout vyššího vzdělání, máme program navržený tak, aby vyhovoval vašim potřebám.... [-]

Spojené státy americké Findlay
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

The University of Findlay

Master of Science v životním prostředí, se bezpečnosti a ochrany zdraví (ESH) míra navrženy tak, aby absolventi potřebné dovednosti, aby vedoucí ... [+]

Magisterský titul v oboru životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví

&nbsp

Jste profesionální práci nebo v nedávné době škola? Rozhoduje ve vaší organizaci? Zaměřená na rozvoj politik a analytické? Potřebujete on-line kurzy, aby se vešly váš plán?

Master of Science v životním prostředí, se bezpečnosti a ochrany zdraví (ESH) míra navrženy tak, aby absolventi potřebné dovednosti, aby manažerských rozhodnutí a poskytovat vedení v oblasti životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (ESH) kariéry. Program kombinuje vědy, techniky, politiky a obchodní koncepty k přípravě studentů v pěti oblastech: ... [-]

Spojené státy americké Findlay
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Findlay

Univerzita Findlay je Master of Science v aplikované bezpečnost a Analytics se zaměřuje na pokročilé ročníkové práce ve vedení a technologie, zejména velkých dat a kybern ... [+]

Připravte se na vedoucí roli v oblasti technologií s Master of Science v aplikované bezpečnosti a Analytics z University of Findlay.

The University of Findlay je Master of Science v aplikované bezpečnosti a Analytics se zaměřuje na pokročilé ročníkové práce ve vedení a technologie, zejména zpracování velkých objemů dat a kybernetické bezpečnosti, a může být dokončena do dvou let.

Jak bude Master of Science v aplikované bezpečnosti a Analytics zvýšit svou kariéru? Tento titul je navržen tak, aby posílily své stávající IT znalosti v oblasti bezpečnosti a velkých analytických údajů, jakož i rozšířit své obchodní dovednosti v oblasti účetnictví, finance, řízení projektů a celkové řízení a vedení informací a technologií. ... [-]
Spojené státy americké Findlay
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

The University of Findlay

On-line Master of Science v zdravotnické informatiky programu na University of Findlay je založena na vědě za elektronických zdravotních záznamů. ... [+]

Master of Science v zdravotnické informatiky

&nbsp

On-line Master of Science v zdravotnické informatiky programu na University of Findlay je založena na vědě za elektronických zdravotních záznamů. Zdravotnická informatika je obor, který definuje, jak jsou informace o zdravotním stavu technicky zachytil, předávány a využívány. Zdravotnická informatika se zaměřuje na informační systémy, informatika a informační technologie principy, jak to je aplikováno na kontinuitu poskytování zdravotní péče. Jedná se o integrovaný disciplína se speciálním oblastí, které zahrnují:

Věda o řízení Řízení technických principů Poskytování zdravotní péče a veřejné zdraví Otázka bezpečnosti pacientů Informační věda Výpočetní techniky ... [-]
Spojené státy americké Findlay
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

Overview of The University of Findlay

Dr. Ahmed El Zayaty - MBA

John Guagenti - Business Major/MBA

Graduate TESOL/Bilingual Education

Nkiru Georgiana Ujomu - Master of Environmental Safety and Health Management

Environmental, Safety and Occupational Health

Dr. Tim Murphy - Associate Professor and Chair of Environmental, Safety, and Health Management

UF International Discussion

The University of Findlay
Adresa, 1. řádek
1000 North Main Street
45840 Findlay, Ohio, Spojené státy americké
Website
Telefonní číslo
+1 419-434-5507