The University of Findlay

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The University of Findlay je flexibilní, perspektivní instituce, která neustále hledá způsoby, jak lépe sloužit studentům a komunitě. V dnešním rychle se rozvíjejícím světě Findlay neustále přizpůsobuje programy a metody výuky tak, aby vyhovovaly potřebám současných studentů, kteří se připravují na zítřejší kariéru.

Vzdělání na The University of Findlay je nabízeno ve formátech, které vyhovují studentům všech věkových skupin a jejich časově náročným životním stylům. Findlay nabízí kromě tradičních všedních hodin také kurzy v noci, o víkendech a online.The University of Findlay má téměř 60 velkých společností, které vedou k maturitě a nabízí osm magisterských, doktor farmacie a doktor fyzikální terapie. Mezi neobvyklé a dobře uznávané programy patří jezdecké studium, před veterinární medicína (varianta vědy o zvířatech / před veterinární medicína), technologie jaderné medicíny, ergoterapie a fyzioterapie, jakož i řízení životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Mezi nabízené studijní programy patří mistr umění ve výuce, mistr umění ve výuce angličtiny jako druhého jazyka (TESOL) a dvojjazyčné vzdělání, magistr obchodní administrativy, mistr atletického výcviku, mistr profesní terapie, asistent lékaře, magistr zdravotnické informatiky a magistr vědy v oblasti ochrany životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví, stejně jako lékař farmacie a doktor fyzioterapie.

Programy dokončení dvou stupňů vedoucí k získání bakalářského titulu jsou nabízeny výhradně online: řízení podniku a řízení životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví. MBA, mistr vědy v oblasti životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví a mistr umění ve vzdělávání jsou nabízeny zcela online kromě tříd pořádaných na akademické půdě.


Téměř 3 700 studentů se zapsalo do Findlayu s více než 2700 studenty a téměř 1000 studenty. Přibližně 1 300 studentů studuje v univerzitním bydlení.

Přibližně 340 vyučujících na plný a částečný úvazek vyučuje pravidelné a on-line kurzy s poměrem studentů k fakultě 15: 1.

The University of Findlay zahrnuje více než 388 hektarů, včetně jejího 73-akr hlavní kampus a šest mimo areál kampusu. Úplný seznam univerzitních zařízení naleznete zde.

Příležitosti se opírají o to, aby se učili vedení a mezilidské dovednosti mimo třídu. Studenti se mohou zapojit do téměř 100 studentských organizací, včetně klubů se zvláštním zájmem, studentských médií, studentské vlády, uměleckých skupin, servisních klubů, akademických čestných organizací, duchovních skupin života a řeckých svazů a bratrství. Klubové sporty a 28 intramurálních sportů udržují na hřišti konkurenční ducha.

Výtvarné umění prosperuje v areálu s různými divadelními představeními, uměleckými exponáty a koncerty z vokální a instrumentální hudby, které nabízejí kreativní prodejny a školení pro studenty a zároveň slouží jako zdroj kulturního obohacení pro komunitu.The University of Findlay účastní 24 mezikolejních sportů: 10 mužů (baseball, basketbal, běh na lyžích, fotbal, golf, indoor a outdoor track, fotbal, plavání a potápění, tenis a wrestling); 12 žen (basketbal, roztleskávačka, běžky, taneční tým, golf, lakros, softball, fotbal, plavání a potápění, tenis, vnitřní a venkovní trať a volejbal); a dva smíšené sporty, západní a anglické jezdecké jezdecké.

The University of Findlay je členem divize II. Národní federativní atletické asociace (NCAA) a soutěží na mezikoligantní atletické konferenci Velké Lakes (GLIAC). Oba jezdecké týmy jsou členy Intercollegiate Horse Show Association.

The University of Findlay se nachází v Findlay v Ohiu, malém městě, které je příjemné a progresivní. Společnost Findlay byla společností Demographics Daily označena za „město snů“ a časopisem Selection Selection opakovaně jmenoval jednou z 10 nejvýznamnějších „mikropolitních“ oblastí (malých měst) v USA. Findlay je jediné město v Ohiu, které bylo jednou ze 100 nejlepších komunit pro mladé lidi jmenováno třikrát po sobě americkou Promise Alliance, organizací založenou Colinem Powellem.

UF je akreditována komisí pro vyšší vzdělávání a národními akreditačními organizacemi pro atletickou přípravu, vědeckou a ochranou zdraví v oblasti životního prostředí, technikou nukleární medicíny, zaměstnávací terapií, farmací, fyzikální terapií, asistentem lékařů, sociální práci a vzdělávání učitelů. Programy UF jsou schváleny Radou britských představitelů Ohio.

Místa

Findlay

The University of Findlay

Adresa, 1. řádek
1000 North Main Street
45840 Findlay, Ohio, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 419-434-5507