University of West Georgia

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Na University of West Georgia jsme v podnikání transformovat životy a měnit perspektivy. Od úspěchu ve třídě a vybraných oborů kariéry až k úspěchu na atletickém poli a celkovém zkušenostem z vysokých škol má společnost UWG více než 1100 pracovníků na plný úvazek a zaměstnanců, kteří vám pomáhají uspět.

Více než 12.000 studentů, kteří se věnují bakalářskému a magisterskému studiu, se každoročně učí na UWG . Studenti si užijí kompletní vysokoškolské životní zkušenosti na kampusu Carrollton, včetně bydliště rezidenční haly, mezioborových atletických soutěží a možností zapojit se do více než 150 studentských organizací.

Pojmenovaný The Princeton Review jako jedna z nejlepších Southeastern Colleges a jedna z nejlepších amerických univerzitních univerzit, University of West Georgia poskytuje výjimečnou akademickou kvalitu. Jeho 86 studijních programů zahrnuje 43 na bakalářské úrovni, 29 na magisterské a odborné úrovni, čtyři na doktorandské úrovni a osm na úrovni certifikátů. Online kurzy jsou k dispozici jak pro vysokoškolské studenty, tak pro studenty, kteří hledají flexibilitu v čase a místě.

UWG je domovem státu je první vysoká škola vyznamenání, kompletní s učebními osnovami. Univerzita je pokročilá akademie Gruzie je jeden z jen asi 12 amerických programů, které dovolí nadané vysoké školy-studenti věku vydělat souběžnou vysokou školu a vysokoškolský úvěr zatímco žijí na akademické půdě v full-time rezidenční program.

UWG je akreditována Komisí pro vysoké školy Jižní asociace vysokých škol a škol (1866 Southern Lane, Decatur, Gruzie 30033-4097; 404-679-4501) a řada akademických programů získala akreditaci od jiných prestižních agentur.

114896__SB_0121.jpg

Prohlášení o poslání

Posláním University of West Georgia ( UWG ) je umožnit studentům, fakultám a zaměstnancům realizovat svůj plný potenciál prostřednictvím akademické angažovanosti, podpůrných služeb, profesního rozvoje a pečovatelské komunity zaměřené na studenty. UWG je odhodlána k akademické excelenci ak angažovanosti komunity, která nabízí vysoce kvalitní vysokoškolské, postgraduální a komunitní programy na akademické půdě, mimo školní areál a online.

UWG , charterový člen Univerzitního systému Gruzie (USG), je komplexní, SACSCOC úroveň VI, veřejná vysoká škola, se sídlem v Západní Gruzii s více vzdělávacími místy a silnou virtuální přítomností. UWG podporuje studenty v jejich úsilí o dokončení titulů v příslušných programech, oceňování svobodných umění a odborné přípravy. Prostřednictvím účinné a inovativní výuky, zkušenostního učení, stipendií, výzkumu, tvůrčího úsilí a veřejné služby, UWG vybavuje absolventy, aby se zapojili a objevovat znalosti. UWG se zaměřuje na budování stávajících silných stránek a rozvoj výrazných akademických, výzkumných a ko-kurikulárních programů a služeb, které reagují na ekonomický rozvoj a identifikují regionální, státní a globální potřeby, a tím umožňují absolventům zodpovědně a kreativně přispívat ke komplexním globálním globálním programům 21. století. společnost.

Vidění

University of West Georgia usiluje o to, aby se stala nejlepší univerzitou v Americe - hledanou jako nejlepší místo pro práci, učení a úspěch!

Hodnoty

Institucionální poslání a každodenní činnost University of West Georgia se řídí našimi hodnotami, které podporují naši vizi být nejlepším místem pro práci, učení a úspěch.

Hodnota úspěchu je evidentní v našem závazku k akademickému a sociálnímu úspěchu našich studentů, zaměstnanců a fakulty.

Hodnota péče je evidentní v našem neustálém zájmu a respektu k našim studentům, zaměstnancům a fakultám, stejně jako k větším komunitám, kde žijeme a kterým sloužíme.

Hodnota spolupráce je evidentní v našem závazku ke sdílené správě, týmové práci a duchu spolupráce, který formuje naše interakce se studenty, zaměstnanci a fakultami a komunitami, kterým sloužíme.

Hodnota inkluzivity je evidentní v našem odhodlání oslavovat naši rozmanitost, ducha naší spolupráce a vytvářet přívětivý kampus, který je emocionálně a fyzicky bezpečný pro všechny.

Hodnota inovací je evidentní v našem závazku podporovat vzdělávací atmosféru, ve které jsou respektovány a odměňovány nové metody a myšlenky, které jsou v souladu s naší vizí a posláním.

Hodnota integrity je evidentní v našem závazku k přísným etickým standardům v našich třídách a kancelářích, v našem jednání vůči sobě navzájem a ve službách našim komunitám.

Hodnota udržitelnosti je evidentní v naší povinnosti udržet ekologickou rovnováhu v našem plánování a operacích, které umožní budoucím generacím stejnou nebo lepší kvalitu příležitostí k úspěchu, které jsou k dispozici přítomným zaměstnancům a studentům.

Hodnota moudrosti je evidentní v našem závazku učit se a učit se, který klade důraz na poznání za účelem pozitivního proměny života našich zaměstnanců a studentů, jakož i zlepšení světa, ve kterém žijeme.

Historie UWG

Od jeho pokorných začátků jako zemědělská a mechanická škola v 1906 k vedoucí univerzitě, historie University of West Georgia je bohatá na znalosti a růst.

Čtvrtá Okresní zemědělská a mechanická škola v Carrolltonu otevřela své dveře v reakci na výzvu k „realističtějším vzdělávacím programům pro venkovskou mládež“ ve věku od 13 do 21 let. Místo bývalé Bonner Plantation bylo vybráno jako místo a 110 žáků bylo zapsáno v roce 1908. .

Jak se změnila společnost, tak i vzdělávací priority Gruzie a národa. 1933, sedm A

Vývoj pokračoval, když se West Georgia stala čtyřletou institucí v roce 1957. V té době bylo zapsáno 589 studentů. 1971, zápis vzrostl na víc než 6,000 studentů. Na podzim 1996, vysoká škola se stala univerzitou, státní University of West Georgia . To se stalo jednoduše University of West Georgia v roce 2005 a udělil jeho první Ph.D. v roce 2012.

Rovněž vzrostlo fyzické prostředí univerzity. Nedávné doplňky zahrnují stav-of-the-art ošetřovatelské budovy, Center Pointe Suites, a East Commons bydliště a jídelní komplex. Knihovna Ingram byla nedávno zrekonstruována a v roce 2015 se společnost UWG Newnan přestěhuje na nové místo v historické budově nemocnice Newnan.

UWG dnes zaregistruje více než 12 000 studentů a nabízí více než 85 studijních programů prostřednictvím Vysoké školy umění a humanitních věd, Vysoké školy sociálních věd, Vysoké školy věd a matematiky, Vysoké školy obchodní v Richards, Vysoké školy pedagogické a Školy. ošetřovatelství. Vysoká škola Honors nabízí i nadále intenzivní studijní možnosti pro studenty s vysokým dosahem. Pokročilá akademie v Gruzii umožňuje výjimečným středoškolským juniorům a seniorům žít a studovat na akademické půdě a zároveň splňovat požadavky na maturitu. UWG Newnan nabízí základní třídy, plné bakalářské tituly a postgraduální studium. Postgraduální studium v obchodě je dostupné v Douglasville. Kurzy jsou také dostupné pro studenty v blízkosti UWG Online. Vysokoškolské stipendia na bakalářské, magisterské, odborné a doktorské úrovni.

Nadace Západní Gruzie a programy jako roční fond, stipendia, rozvoj fakulty, pokročilé technologie a další. Strategický plán, vyvinutý v roce 2014, poskytuje strukturu a plán pro dosažení úspěchu studentů, akademického úspěchu, úspěchu partnerství a provozního úspěchu - a umožňuje univerzitě měřit její účinnost v každé kritické oblasti. Poslání a hodnoty řídí institucionální kulturu. UWG usiluje o to, aby se stala nejúspěšnější univerzitou v národě, hledanou jako nejlepší místo pro práci, učení a úspěch.

Místa

Carrollton

University of West Georgia

Adresa, 1. řádek
1601 Maple St, GA
30118 Carrollton, Gruzie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 678-839-5000

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: