Přečtěte si oficiální popis

Průměrný vysokoškolák počet žáků ve třídě: 30 98% tříd jsou vyučovány fakulty (pouze 2% třídách učí absolventa asistentů) Vysokoškoláci se zapsal z 48 států 4,2% vysokoškoláků jsou zahraniční studenti 44 studentů veteráni Více než 200 studentských klubů a organizací, včetně celostátně uznávané debaty tým a student-řídit noviny, rozhlasové stanice, televizní stanice, záchranné čety, právní služby a mnohé další akademické, umělecké, hudební, kulturní, etnické, politické a náboženské klubů; 30 servisní kluby propagaci zdraví, gramotnost, a / nebo spravedlnost 56 oddílové sporty, z nichž některé se zabývají meziuniverzitní soutěži, a asi 20 intramurální týmy 18 NCAA divize já Atletika týmy (8 mužů a 10 žen)

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

University of Vermont

Tento Low-rezidence Master of Science v přírodních zdrojů se zaměřením na vedení pro udržitelný rozvoj je určen pro začínajících lídrů, kteří se zavázali k prohloubení je ... [+]

Vedení Inspirován moudrosti přírody

Tváří v tvář zrychlené změn a stále složitějších problémů, kterým čelí život na této planetě, to není dost jednoduše dělat více toho, co jsme dělali. Musíme dělat věci jinak.

Tento Low-rezidence Master of Science v přírodních zdrojů se zaměřením na vedení pro udržitelný rozvoj je určen pro začínajících lídrů, kteří se zavázali k deepeningtheir schopnost katalyzovat změnu a překračovat hranice.

Naše dvouletá, 30-úvěrový program nabízí inovativní kombinaci intenzivních bytových a on-line studijních zkušeností. Tento program má čtyři obytné moduly v rozmezí od 3 do 7 dnů ve Vermontu a po celých Spojených státech. Tato setkání poskytují příležitost pro intenzivní prožitkových vzdělávacích příležitostí, stejně jako budování vztahů mezi členy kohorty a s předními profesionálními poboček.... [-]

Spojené státy americké Burlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině